Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה לאנטיס 323F ללכת עם הלב או עם הראש

liranpool
שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתחיל מחר שיעורי נהיגה אני מאמין שעוד 6 חודש כבר יגמר לי המלווה.

יש לנו במשפחה דייהטסו אפלאוז 92 במצב חיצוני לא טוב אבל טכני די טוב.

דיברתי עם אמא שלי על זה שאני אעבוד אשיג את ה10 אלף ונקנה אוטו משותף

וישר חשבתי על רכב החלומות שלי שזה לא אחר מ323F

אבל לפי מה שהבנתי הרכב זולל דלק ואמא שלי אומרת שיש רכבים טובים יותר ל17K

השאלה שלי היא האם אתם ממליצים עליו?. מה הצריכת דלק שלו. ואם יש בארץ 1800 ידני

עריכה: שכחתי להוסיף שנתון 98-01

Mazda323F_01.jpg

תודה לירן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הידניות נדירות והרכב שווק פה רק עד 98', כך שאתה די מצמצם את הטווח שלך.

אוטומטיות יש לא מעט, בכל מקרה זה רכב שדי קורץ להרבה צעירים אז חשוב לבדוק אותו בעשר עיניים.

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם התגובה שלי תהיה אוביקטיבית כי אני די משוחד...:lol:

בכל אופן, 6 חודשים + החודשים שאתה רוצה לחסוך בהם כסף זה לא מעט זמן ודברים ו\או רצונות יכולים להשתנות, אני בזמנו הייתי באותה ההתלבטות והחלטתי לחסוך ולקנות ועל זה עד היום אני לא מצטער.

הרכב הגיע לארץ בין 1998-1996 בנפח מנוע 1.8L בלבד עם תיבות הילוכים ידניות ואוטומטיות, ידנית מאוד קשה למצוא במצב סביר, קח בחשבון שלא משנה מה תקח תצטרך לבצע יישור-קו מכני.

צריכת הדלק אצלי (אוטומטית) נע בין 9 ק"מ לליטר במצב רגוע, עם רגל כבדה המצב יכול לרדת ל-7 ק"מ לליטר זה הכל בעיר, מחוץ לעיר בנסיעה רגוע המצב עומד על 11 ק"מ לליטר, הכל תלוי במצב המכני של הרכב ובסגנון הנהיגה שלך.

בחתימה שלי תוכל למצוא קישור למאמר שכתבתי בזמנו על 323F.

בהצלחה,

גיורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם התגובה שלי תהיה אוביקטיבית כי אני די משוחד...:lol:

בכל אופן, 6 חודשים + החודשים שאתה רוצה לחסוך בהם כסף זה לא מעט זמן ודברים ו\או רצונות יכולים להשתנות, אני בזמנו הייתי באותה ההתלבטות והחלטתי לחסוך ולקנות ועל זה עד היום אני לא מצטער.

הרכב הגיע לארץ בין 1998-1996 בנפח מנוע 1.8L בלבד עם תיבות הילוכים ידניות ואוטומטיות, ידנית מאוד קשה למצוא במצב סביר, קח בחשבון שלא משנה מה תקח תצטרך לבצע יישור-קו מכני.

צריכת הדלק אצלי (אוטומטית) נע בין 9 ק"מ לליטר במצב רגוע, עם רגל כבדה המצב יכול לרדת ל-7 ק"מ לליטר זה הכל בעיר, מחוץ לעיר בנסיעה רגוע המצב עומד על 11 ק"מ לליטר, הכל תלוי במצב המכני של הרכב ובסגנון הנהיגה שלך.

בחתימה שלי תוכל למצוא קישור למאמר שכתבתי בזמנו על 323F.

בהצלחה,

גיורא.

קראתי כבר את המאמר שלך לפני כמה שבועות..

ואני בטוח שעוד 6 חודשים דעתי לא תשתנה

תודה על הנתונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, מה שאתה בטוח לגביו היום, אולי ישתנה מחר, ובטח שישתנה עוד חצי שנה +.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...