Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בירור לגבי אחריות למגבר

שימו לב! השרשור הזה בן 7341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאשר אני קונה נניח מגבר בארץ אני מקבל עליו אחריות (בד"כ שנה), מישהו יודע מה כוללת האחריות? באיזה מקרים האחריות מכסה/מתחייבת לתקן/להחליף?

האם האחריות כוללת גם אם המגבר נישרף? בניגוד למה שראיתי פה בשיחה אחרת על רמקולים להם לא ניתנת אחריות אם הרמקול שרוף (כתוצאה משימוש לא נכון או התקנה...)

בחורה עם גזרה טובה צריכה בחור עם גזר (-:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם המגברים שלי

האחריות כוללת כמעט הכל, חוץ מבטח חדירת מים לבגאז או דברים בסגנון, דברים פיזיים..

בעקרון על השרפות מגבר החליפו לי במסגרת האחריות..

וכמו כן בעיה באחד המעגלים החשמליים שנבע מאלוהים יודע מה.. גם תיקנו בחינם..

"Everybody loves house music, its a spirtual thing, a body thing, a soul thing"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למוצר חשמלי בבית כגון וידאו, טלוויזיה או מערכת סטריאו וקרא את תעודת האחריות. אחריות על מגבר לרכב איננה שונה בהרבה.

לרוב כתוב שהאחריות איננה כוללת נזק שנגרם מחיבור לא נכון אך יש מקרים רבים שלמרות זאת יתקנו לך את זה במסגרת האחריות ובכל אופן, למה שתחבר לא נכון? אם יש לך ספק בחיבור המגבר אז כנראה עדיף שתשאיר זאת למתקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למוצר חשמלי בבית כגון וידאו, טלוויזיה או מערכת סטריאו וקרא את תעודת האחריות. אחריות על מגבר לרכב איננה שונה בהרבה.

לרוב כתוב שהאחריות איננה כוללת נזק שנגרם מחיבור לא נכון אך יש מקרים רבים שלמרות זאת יתקנו לך את זה במסגרת האחריות ובכל אופן, למה שתחבר לא נכון? אם יש לך ספק בחיבור המגבר אז כנראה עדיף שתשאיר זאת למתקין.

מה אפשר לחבר לא נכון במגבר?

בחורה עם גזרה טובה צריכה בחור עם גזר (-:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה למשל יכול בטעות לחבר 2 יציאות של רמקולים ברדיו ל LOW INPUT של המגבר, ואז המגבר ישרף, זה רק דוגמא (כי היציאות של הרמקולים מיועדות ל- HI INPUT)

מבין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר למשל לחבר פלוס ומינוס הפוך, להוריד אותה להתנגדות נמוכה מדי ואם אין לו הגנה טובה יכול להיגרם לו נזק, לקצר וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...