Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 206 - האם צריך לבצע איפוס לאחר החלפת מנוע צעדים?

elihay
שימו לב! השרשור הזה בן 5212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

החלפתי היום את מנוע הצעדים ב - 206 1.4 בגלל בעיות של יציבות הטורים.

המנוע החדש הוא מנוע חלופי שהזמנתי ב - EBAY:

http://cgi.ebay.com/Idle-Air-Control-Peugeot-A97115-19206W-B32-106-206-306_W0QQitemZ150388929276QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item2303e0f2fc

בנוסף ניקיתי את בית המצערת והאיזור ליד מנוע הצעדים.

לאחר ההתקנה המנוע מתייצב בסרק על 3000 סל"ד במקום 1000.

כשהרכבתי חזרה את מנוע הצעדים הישן חסר המנוע ל 1000 סל"ד.

זה אומר שהמנוע החדש עובד אחרת.

יכול להיות מנוע שהוא לא מתאים?

אולי צריך לבצע איזה סוג של איפוס לאחר התקנת מנוע צעדים חדש כדי שהמחשב יתאים את עצמו למנוע החדש?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצע בדיקה זריזה למנוע צעדים. פרק את המנוע מבית המצערת וחבר אותו למחבר החשמלי שלו, הדלק מתג הצתה.

המנוע אמור לנוע לכוון פתיחה.

בסגירת מתג הצתה ולאחר מספר שניות, המנוע אמור לצאת החוצה לסוף מהלכו ולחזור מעט אחורה.

האם זה קורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה. זה אומר שהמנוע תקין לא?

יכול להיות מנוע שהוא לא מתאים?

אולי צריך לבצע איזה סוג של איפוס לאחר התקנת מנוע צעדים חדש כדי שהמחשב יתאים את עצמו למנוע החדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שמנוע צעדים תקין, עכשיו בצע פעולה זאת שוב ובזמן שמנוע צעדים יוצא לסוף מהלכו לאחר כיבוי מתג הצתה, נתק אותו מהמחבר.

חבר את המנוע למקום והנע מנוע. דווח מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההדרכה

לצעתי כבר לא אוכל היום לבצע את הפעולות, אני אמשיך בימים הקרובים

אני לא מבין בדיוק מה מטרת השלב הנוכחי. אם אני מנתק את המחבר לאחר כיבוי המתג כשהוא בשיא המהלך ואז מחבר שוב לפני התנעה נראה לי שלא ישתנה דבר מבחינת המחשב ומנוע הצעדים, מה בעצם אנחנו מנשים לעשות פה?

בנוסף אשמח תוכל להסביר לי את הצעדים הבאים ואת מטרתם כדי שאוכל להמשיר ולפעול מחר כשלא אהיה ליד המחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק והשווה התנגדות בין שני המנועים .

אם ההתנגדות בחלק החדש יורדת מתחת ל-48 אום משמעותית, החלק לא מתאים.

כמו כך מדוד את עובי/קוטר הקונוס.

בדיקת ההתנגדות מתבצעת על פינים 1 ו-4, 2 ו-3 (שתי בדיקות).

בועז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע לגבי האיפוס?

קראתי בכמה מקומות שצריך לבצע איפוס. לפעמים זה על ידי ניתוק המצבר.

איך מבצעים את האיפוס ב - 206?

קבלת תדריך איך לבצע איפוס ולפעמים זה מה שדרוש שמרכיבים מנוע צעדים שכנראה עבד על רכב אחר. האם ניסית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

גם אני לא מזמן ביצעתי ניקוי למנוע צעדים+סעפת יניקה ואם זכרוני לא מטעה אותי, והוא לא מטעה, זה לא המנוע המתאים לרכב, תסתכל על שתי המנועים ואתה תיראה שהם לא דומים בכלל.

בברכה טל

צרפתיה היא כמו אישה, אתה מוציא כרטיס אשראי רק בשבילה:brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם את אותה הבעיה יש יציבות טורים בפולו... האם זה אומר שזה קשור למנוע צעדים .. ?

כי אמרו לי שהמגבר טורים קשור רק למזגן , מקווה שאני לא טועה.

אם אני לא טועה בפולו המנוע צעדים בא ביחד עם המצערת כחלק בלתי נפרד

HU : Pioneer Premier P510UB ;Amplifier Kenwood 240W RMS; Soundstream Ls692 6x9 Speakers + Comp' Image Dynamics CTX65(100RMS) ; Sub-woofer Pioneer 800Watt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

גם אני לא מזמן ביצעתי ניקוי למנוע צעדים+סעפת יניקה ואם זכרוני לא מטעה אותי, והוא לא מטעה, זה לא המנוע המתאים לרכב, תסתכל על שתי המנועים ואתה תיראה שהם לא דומים בכלל.

בברכה טל

בדקתי ושני המנועים זהים. המק"ט B32/00 כתוב על המנוע המקורי, ולפיו הזמנתי את החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

אוקיי אם אתה אומר שזה אותו דבר זה אותו דבר.

פשוט ראיתי את התמונה באתר וזה לא דומה עם הוא ניראה כמו האתר אלה עם כן יש לנו מנועי צעדים שונים.

בברכה טל

צרפתיה היא כמו אישה, אתה מוציא כרטיס אשראי רק בשבילה:brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיפוס מתבצע בזמן ניתוק המצבר למשך דקה

ליפני התנעת הרכב השאר כ 30 שניות את הנורות בלוח שעונים דלוקים

לאחר מכן התנע את הרכב אל תילחץ עם הרכב מגביר טורים גבוה (3000)

תן למנוע צעדים זמן עבודה כדי ללמוד את הערכים הנכונים שהמנוע אמור להיות(850+-950)

בברכה ניצן

http://www.shaft.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...