Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נפלו חלונות חשמל במכונית חדשה!!!

maxim
שימו לב! השרשור הזה בן 7922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני פחות משנה, 10 או 11 חודש ההורים שלי קנו מכונית חדשה.

WV BORA 2002

אתמול, ביום שישי, רציתי לנסוע לבלות.

נכנסתי לאוטו, לחצתי על הכפתורים שפותחים את 2 החלונות הקדמיים, החלון הקדמי הימני ירד בערך רבע מהדרך ואז נפל לתוך הדלת!!!!!

אני לא מאמין !!! מכונית חדשה!!!!

יום ראשון אני לוקח את האוטו למוסך של WV(המכונית עדיין באחריות)

ומה שמפחיד זה שבעוד חודש בערך נגמרת האחריות! ומה יקרה אם אז יפול לי חלון!?!?

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תושבת החלון יוצרה מפלסטיק (מדובר בחלק המיוצר ע"י קבלן משנה של VW). תושבת זו , בחלוף זמן ועקב טריקת הדלת (לא משהו לא בסדר שעשית ,פגם בייצור) נשברת ,והחלון צונח.

בחברה יחליפו לך את התושבת -אם כבר,בקש לבדוק גם את החלון בצד השני ,ליתר בטחון.

מה שכן , קראתי באיזשהו מקום שהתושבת הנ"ל הוחלפה בתושבת ממתכת ,אשר תהיה כנראה יותר עמידה.

כשאתה מגיע למוסך - עמוד על כך שאתה י-ו-ד-ע שהתושבת הוחלפה ויש כזו ממתכת -ובקש לקבל אחת כזו .

אם יגידו לך שאין ומה פתאום -תתעקש איתם לקבל הארכת אחריות על התושבת המוחלפת -כיוון שמדובר בפגם בתכנון ובייצור ,ולא משהו באשמתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברה יחליפו לך את התושבת -אם כבר,בקש לבדוק גם את החלון בצד השני ,ליתר בטחון.

האם הם חייבים לבדוק גם את החלון בצד השני? ולמה לא את כל 4 החלונות?

נפל החלון הקדמי מצד שמאל.

מה שכן , קראתי באיזשהו מקום שהתושבת הנ"ל הוחלפה בתושבת ממתכת ,אשר תהיה כנראה יותר עמידה.

זכור לך אולי איפה קראת את זה(בשביל להציג להם את זה, יום ראשון אני נוסע לצ'מפיון).

כשאתה מגיע למוסך - עמוד על כך שאתה י-ו-ד-ע שהתושבת הוחלפה ויש כזו ממתכת -ובקש לקבל אחת כזו .

אם יגידו לך שאין ומה פתאום -תתעקש איתם לקבל הארכת אחריות על התושבת המוחלפת -כיוון שמדובר בפגם בתכנון ובייצור ,ולא משהו באשמתך.

האם לבקש הארכת אחריות על החלונות שלא נפלו.

אני מודאג מהחלונות שעוד לא נפלו, מה שנפל - יחליפו.

האחרים נשארים פגומים או שזכותי לבקש שיחליפו לי את המנגנון בכל 4 החלונות?

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד ואחד ממי שאני מכיר ושיש לו פןלקסווגן (גולף ברוב המקרים, וקצת פאסאט) משנת הדגם 2000 ומעלה, לפחות אחד משני החלונות הקדמיים שלו נפלו... וכמו ש b.m.f אמר, זה פגם מ א ו ד ידוע בייצור, אך זוהי בעיה מאוד קלה לתיקון- כ 3 שעות... (ולמזלך יש לך אחריות...), וגם תעמוד על כך שיבדקו לך את החלון השני (כמו ש radarjedi אמר...), כי רוב הסיכויים הם, שאם לא יבדקו אותו, גם הוא לא תקין ויפול לך אחרי שתפוג האחריות, וזה לא נעים!

חן@זה מזה פשוט!:Fade-color

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר שמעתי בעבר צמפיון כן מכבדת אחריות על נפילת חלונות מעבר לשנה הראשונה.

מעבר לזה בגלל שישנה אחריות של עוד שנתיים על סמך רצון טוב בצמפיון המוסך יכול להחליט על דעת עצמו תיקונים ולחייב אותך למשל רק על עבודה או ההיפך, אצלי זה קרה שמצבר שבק חיים אחרי שנה וחצי שהרכב לא היה באחריות וקיבלתי מצבר חדש ללא תשלום כי עמדתי על זה, בכל אופן חשוב גם אחרי השנה אחריות לדרוש את זה מהם ללא תשלום.

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, בכל המקרים (שאני הייתי עד להם) מדובר או באחד או בשני החלונות הקדמיים.

חן, דבר ראשון לפי מה שהבנתי גם לאחוריים יש לא קצת בעיות של היתקעות

הצעתי היא שתפנה למוסך המטפל שלך, ותבקש מהם דבר ראשון לתקן את הבעיות הנוכחיות, עמוד על כך שיחליפו לך לתושבת ממתכת כמו שכבר צויין (תמיד טוב להראות להם שאתה מבין קצת, שלא ינסו "לדפוק" אותך בדרכיהם המיוחדות)

וכמובן, להאריך לך אחריות על התושבות

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הם חייבים לשים לי תושבת ממתכת? האם גם בחלון השני(שלא נפל?)

מישהו יכול לתת לשובה לגבי חלונות אחוריים?

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הם חייבים לשים לי תושבת ממתכת? האם גם בחלון השני(שלא נפל?)

תושבת ממתכת הם אמורים לשים, אבל ליתר ביטחון תבקש את זה, בקשר לחלון השני- אני לא כל כך הטוח, אבל אם הם יגלו בו תקלה, תעמוד על כך שיחליפו לך גם בו את התושבת.

לגבי חלונות אחוריים- כנראה שיכולה להיות תקלה כזאת, אז תבקש שיבדקו לך את כל החלונות האוטו כדי שתהיה בטוח שהאירוע המצער הזה לא יחזור על עצמו...

חן@זה מזה פשוט!:Fade-color

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התושבות פגומות בכל מקרה

כך שבמוקדם או במאוחר תופיע התקלה בכל החלונות (אני מניח שהקדמיים הולכים קודם, השימוש בהם לעיתים יותר תכופות, כמו כן טריקת הדלתות הקדמיות)

עמוד על כך שיחליפו את כל התושבות

או/ו יאריכו את האחריות

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מובן לי למה משנת 95 בה התחילו לצאת דגמי הפולו הבעייתיים הראשונים עם המנגנון הזה עד שנת 2002 , לא עשו שום שינוי בפס הייצור של VW ולא שינו את תושבות החלון לאלה ממתכת..... הבנתי אפילו שהתושבות מתכת מיוצרות בארץ מכיוון שמה שהיצרן נותן הן אותן תושבות מפלסטיק שביר...

אני הגעתי למסקנה שהדלתות ברכבי VW כבדות יחסית לאחרים ולכן המנגנון רגיש פי כמה וכמה בשעת טריקה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי לתקן את עצמי.

הדלת בפולו 16V שלי כבדה בצורה יוצאת דופן.

אתה מוזמן לבדוק במפגש הבא.

כל סגירה של הדלת גורמת לזעזוע רציני של החלון.

מה שלא קורה במכוניות אחרות בהן אני נוהג.

אגב, האם ידוע על בעיה סדרתית במערכת הנעילה המרכזית?

הנעילה המרכזית שלי שבקה (כולל מכסה דלק ודלת אחורית)

וירקתי דם עד שסידרתי אותה (במקום לבוא למפגש ביום שישי)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...