Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה לא מוצלחת בקניית רכב מחברת AVIS

Reut09
שימו לב! השרשור הזה בן 5269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי פורום יקרים,

בשבועיים האחרונים חוויתי חווית שרות מאוד לא נעימה, בלשון המעטה, מול חברת אביס. וחשבתי שמן הראוי לשתף/להזהיר, לטובת אלו העשויים לבוא אחרי....

בשבועות האחרונים התעניינתי לגבי רכישת רכב מסוג יונדאי גטס 2007 מליסינג. בדקתי וראיתי רכבים בכמה מקומות. אל אביס הגעתי דרך אתר האינטרנט שלהם. שוחחתי עם נציג החברה ברעננה והסברתי לו באיזה רכב אני מעוניינת. הנציג אמר שיש לו רכב אצלו ברעננה, נתן לי פרטים ונקב במחיר המבוקש. נקבעה פגישה ליום למחרת.

פה המקום לציין כי בחברה אחרת שהייתי, הסבירו לי כי מה שצפוי לקרות הוא שאגיע לאביס ושם יאמרו לי שהרכב עליו שוחחו איתי נמכר. כמובן שהעדפתי לא להאמין לשמועות, ובטח לא מחברה מתחרה ונסעתי לראות את הרכב במועד שנקבע.

כמובן שהבהרתי שוב ושוב לנציג כי אני מגיעה במטרה לראות את הרכב, לקחת אותו לבדיקה ובמידה והבדיקה יוצאת תקינה, לסגור עסקה מיידית. הנציג אמר שאין מה לדאוג, הרכב קיים והוא אצלו, אני רק צריכה להגיע.

הגעתי לפגישה עם אחי, שעשה כבר לא מעט רכישות של מכוניות בחייו והוא יותר מנוסה ממני, ושם התבשרנו ע"י הנציג שטיפל בנו, כי הרכב נמכר. מפתיע. במיוחד לאור העובדה כי עפ"י דרישות החברה יש לתת כ.אשראי כבטחון ורק אז הרכב מגיע לבדיקה וסביר להניח שהנציג יכל לומר לי אם הרכב הנ"ל היה משוריין עבור לקוח אחר.

החלטתי להבליג וקיבלתי עוד הצעה מהנציג (גבוהה יותר בכאלפיים ש"ח). הנציג הבטיח כי ברגע שאשים אשראי כבטחון, תוך יום יומיים הרכב יגיע ואוכל לקחת אותו לבדיקה. כמו כן הראה לנו את תוצאות הבדיקה שהרכב עבר:

"תיקוני מרכב, משמעות נמוכה: תקוני מרכב וצבע, מעיכות/מעוךשריטות בצבע+פגמים, נזק בפנלים=נזק לפגושים.

צמיגים וגלגלים: קדמי ימני פגום, קדמי שמאלי פגום."

שמתי אשראי והמתנתי שהרכב יגיע לרעננה ושאוכל לקחת אותו לבדיקה.

עברו יום, יומיים, שלושה ועדיין לא קיבלתי טלפון מאביס. התקשרתי לנציג והוא אמר שהרכב בהכנה וייקח עוד כמה ימים.

הרכב הגיע בפועל כשבוע לאחר ששמתי אשראי כבטחון!

אחי ואני הגענו לראות את הרכב, בעודנו מחכים במשרד הנציג מסביר לנו כי הרכב בפוליש ושטיפה, ויגיע אלינו "כמו חדש" , כמו כן הוא משוחח עם עובד החברה שמביא את הרכב ומוודא איתו שיש לנו דלק ברכב על מנת שנוכל לקחת אותו לבדיקה.

לאחר כחצי שעה, פחות או יותר, הרכב המיוחל מגיע. מלוכלך מבפנים ומבחוץ- מה שמעיד על כך שלא הייתה שום שטיפה. הנציג טוען שהרכב מלוכלך מהפוליש וכאשר נסיים את הבדיקה, הוא ישלח לנו את הרכב לשטיפה.

נכנסים לרכב- אין דלק+מנורת אזהרה דולקת בלוח המחוונים. הנציג מתניע ושומעים בבירור שהמצבר חלש מאוד והוא גם מציין זאת "המצבר חלש מאוד, זאת בטח מנורת מצבר דולקת, יותר טוב לכם, קחו לבדיקה יגידו לא טוב, אני מחליף לכם אותו"

מגיעים לדינמומטר בת"א, משלמים 480 ש"ח , הרכב נכנס לבדיקה.

לאחר כשעה אנו יושבים עם הבוחן שאומר , בגדול, אל תגעו ברכב, אני מצטער, שיהיה בהצלחה.

ולהלן תוצאות הבדיקה, שימו לב להבדלים של שמיים וארץ בין בדיקה זו לבדיקה של קופיוטסט רמלה שנערכה ע"י אביס:

מנורת ביקורת ואזהרה מערכות מנוע דולקת, יש לגשת למוסך לבדוק (כלומר מנוע לא תקין, ולא המצבר..)

נקישה בהגה ונזילת שמן, חופשים במתלה ובוקסית, תיקון וכיוון ציר קידמי ואחורי.

פגיעה ומעיכות פח אחורי ורצפת תא מטען, תיקוני מרכב הרכב וצבע סביבי, מעיכות פח , פגמים בצבע סביב ובגג, מנעול לדלת פגום

בדיקה בפרוק לפרק גלגלים לבדוק

צמיג אחורי ימין שונה ויבש, צמיג רזרבי פגום

נזילת שמן מתיבת הילוכים ודיפרנציאל, שילוב הילוכים לקוי ונקישה, רעש בשילוב בציריות

לאחר מכן גם התברר לי למה הרכב הגיע אלי לאחר פוליש ולא לאחר פוליש+שטיפה. ואני מצטטת את בוחן הרכב "אם תשטפי את הרכב עם מים, תוכלי לראות את כל התיקונים שבוצעו עליו, ושכל הרכב צבוע"

כשחזרנו לאביס והראנו להם את תוצאות הבדיקה שלנו לעומת הבדיקה שלהם, הם החליטו שלמוסך שלקחנו אליו את הרכב, יש איזשהו אינטרס שלא נקנה את הרכב (הם לא ידעו להגיד מה האינטרס..) כמו כן טענו כי הם לא רואים שום דבר רציני בבדיקה (כנראה שנזילת שמן מתיבת ההילוכים זה ממש בקטנה).

השארנו את הרכב ויצאנו.

כמובן שלא אחזור שוב לאביס לעולם, רמת השירות בה נתקלתי הייתה מתחת לכל ביקורת, וחמור מכך- החברה התגלתה כלא אמינה וגרמה לביזבוז 3 ימי עבודה של אחי ושלי, וזה עוד לפני 480 ש"ח עבור הבדיקה.

כולי תקווה שלא ייצא לכם לחוות חוויה דומה,

שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכה הבאה,

מבלי להביע דעה לכאן או לכאן, רק רציתי להסביר לך להבא כשאת באה לבדוק רכב ומגלה את הדבר הבא

מנורת ביקורת ואזהרה מערכות מנוע דולקת, יש לגשת למוסך לבדוק (כלומר מנוע לא תקין, ולא המצבר..)

זה לא בהכרח אומר שהמנוע לא תקין, אלא שיש להתחבר לרכב עם סורק תקלות ולבדוק איזו תקלה יש. לרוב, מדובר בתקלה במערכת ההזרקה או ניהול המנוע, ולא במנוע עצמו.

בהצלחה בהמשך חיפושייך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן, פעם הבאה כשאת לוקחת רכב לבדיקה ומבטיחים לך שהוא תקין - תבקשי מהמוכר שיחתום על טופס

כי במידה ויימצאו לקויות משמעותיות ברכב (כגון גיר, מנוע, שילדה..), המוכר הוא זה שישלם על הבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שבועות הגעתי עם חבר לאוויס במטרה לרכוש פוקוס משומשת.

בסך הכל החוויה שעברנו די דומה לזאת שאת מתארת - הרכב הגיע רק אחרי שהשארנו פיקדון באשראי, לקח להם שבועיים להביא את הרכב למגרש בר"ג, למרות שקבענו איתם יום ושעה הרכב היה מלוכלך ולא מתודלק ובבדיקה במכון גילו נזילות שמן מהמנוע.

ואחרי כל זה - עדיין יצאנו מרוצים.

באוויס תיקנו את כל התקלות שהתגלו בבדיקה על הצד הטוב ביותר בלי ויכוחים. ביטנה חסרה לפגוש קידמי הושלמה, זוג צמיגים קידמיים הוחלף, נזילת שמן נבדקה במוסך מורשה יבואן והתגלתה כלא היתה ובוצע לרכב טיפול מלא על חשבון החברה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממחיש את העניין של אין ארוחות חינם.

לעניין- מה ציפית,שרכב שנמכר ב-20% הנחה מהמחירון יהיה מושלם ?

לגבי נזילת שמן גיר- אולי יש ואולי אין (כבר היו כאן שרשורים על לא מעט רכבים ובסוף הסתבר שלא היה ולא נברא).

לגבי מנורת מנוע- כמו שכבר ציינו כאן- זה לא אומר שהמנוע לא תקין-אי אפשר לדעת מה התקלה עד לחיבור הרכב לסורק תקלות בחברה או במכון להזרקות דלק (התקלה יכולה להיות זולה יחסית כמון חיישן או יקרה מאוד כמו מחשב ניהול למשל).

לגבי המצבר- אחת המחלות של הרכב הזה הוא דווקא האלטרנטור ולא המצבר וכבעל רכב כזה אני יודע שאני לא היחיד שהחליף (לי יש 2006).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד שלעומתך יצאתי עם חווית קניה טובה מאוויס

זה כבר הרכב השלישי שקנינו משם

הרכב המדובר כרגע הוא הרכב שבבעלותי (פוקוס TREND-X 2007)

נכנסנו לאוויס אני ואבי לנציג בשם רן, היו לבטים לגבי כמה רכבים בסופו של דבר הרכב שנבחר היה הפוקוס.

לאחר כיומיים הרכב הגיע, עם מעט פגיעות פח, חור של סיגריה במושב האחורי ועוד כמה דברים קטנים.

רן אמר לנ שאין על מה להתווכח אפילו, כל ריג'קט שימצא בבדיקה יתוקן.

וכך היה, היו מעט פגיעות פח שתוקנו לחלוטין, הספסל האחורי הוחלף בחדש, הרכב עשה טיפול 90000 על חשבונם של אוויס ב88000 ונוספו לי גם חיישני רוורס ודיבורית בלוטות'. וכל זה במחיר שווה לכל נפש. ואני יכול להגיד שעד היום רן בקשר איתנו שואל אם יש בעיות תקלות משהו שהוא יכול לעזור.

אחותי חנתה במקום כל שהוא (פגע וברח), מישהו פגע ברכבי בטמבון הקדמי, נוצר שבר קטן שכנראה היה שם חומר פחחים, חזרנו לרן, ואמר לנו שזה עליו, תביאו את הרכב ואני אתקן.

סה"כ יצאתי מרוצה מאוד מהקנייה באוויס.

אני ממליץ לך לדבר עם רן מב"ש ותשתנה לך חווית הקנייה ב180 מעלות.

בברכה אלירן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...