Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרישה לתשלום בעקבות פציעה בפעילות מבצעית

Badi_Mami
שימו לב! השרשור הזה בן 5260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

השתחררתי לפני כמה שבועות מיחידה קרבית,בספטמבר האחרון נפצעתי במהלך פעילות מבצעית ופוניתי ע"י רכב היחידה לבית החולים.

השבוע קיבלתי בקשה בדואר מהבית חולים לשלם 601 שקל על הטיפול שלי.

טופס 119 מילאתי והבאתי לבית חולים מיד אחרי שסיימת את הטיפול.

בנתיים הספקתי כבר להשתחרר.

מה אני עושה למי אני פונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהחלמת מהפציעה ולכן הדבר הבסיסי לעשות הוא להתקשר לקצין העיר ולבדוק איתם מה לעשות.

במקרה הנ"ל ברור שצה"ל הוא זה שאמור לדאוג לכיסוי התשלום.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממקרה דומה היה לי, האמת שמה שעשיתי הפעלתי את היחידה שלי, ועדיין המשכתי לקבל מכתבים לתשלום החוב עד שאפילו אבא שלי קיבל צו עיקול.

באותוה יום,(במקרה שלי מגן דויד אדום), שיגרתי מכתב חריף למגן דויד אדום, עם כל פרטי המקרה וביקשתי מהם לפנות לצה"ל, מאז לא שמעתי מהם.

יכול להיות שקצין העיר הוא פתרון מהיר יותר, אבל אם לא , זה מה שפתר לי את הבעייה.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...