Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

kicker zx850.4 או zapco i450 או zapco i4100

cohen_80
שימו לב! השרשור הזה בן 5269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

אני צריך את עזרתכם, אני מתלבט בין שלושה מגבים ואני צריך את החו"ד שלכם .

1. kicker zx850.4 יד שניה במחיר 1700 ש"ח.

2. zapco i450 חדש במחיר 1700 ש"ח.

3. zapco i4100 חדש 2700 ש"ח.

דעתכם חשובה לי כי אני לא ממש מבין בתחום

ברכב מותקנים לי זוג קומפוננטים של JBL 40W RMS וסאב של סוני XS-LB10S מעוניין להרחיב גם רמקולים אחוריים .

מדובר ברכב רנו מגאן 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח מגבר הרבה יותר זול, סביבות ה800 שקל יד שניה ובכסף שנשאר תקנה קומפוננט נורמאלי ואני מניח שתרצה גם לשדרג סאב.

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושת המגברים הללו יהיו אובר-קיל למערכת הנוכחית שלך.

תחפש משהו בעל הספק נמוך יותר- כנראה שגם יהיה זול יותר, ואת יתרת הכסף תשקיע בשדרוג רכיב כזה או אחר.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין השלושה הקיקר עדיף יותר.

ואם אתה מחפש עוד דברים בתקציב הזה(+- 2000ש"ח).

תכנס לתת-פורום ספונסרים, יש כמה אופציות.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kicker zx850.4 מדובר במגבר איכותי ועוצמתי מאוד

אני הייתי הולך עליו אתה יכול להגביר איתו כול קומפוננט שרק תרצה וגם סאב עד 500RMS

סידרת ה-I של זאפקו היא סידרת פתיחה,ומתומחרת יקר מאוד סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי שמדובר על יד שניה.

במקרה הזה, אני הייתי ממליץ על סאן-דאון SAX-100.4D, נמכר חדש ב2000ש"ח, עם שנתיים אחריות.

מספיק חזק(אובר-קיל) עבור הסט שלך +הרמקולים שלך וכמובן - חדש.

זה כמובן אם אתה תבקש לשדרג בעתיד, הוא יתן לך בסיס מתאים עבור כל רמקולים שתרצה לחבר עליו.

אם אין בכוונתך לשדרג בעתיד, אז גם הSAX-50.4, יספיק לך, והעלות שלו כרגע היא מגוכחת.

1000ש"ח- חדש.

יספיק לך עבור סאב בגישור + הסט קומפוננט מקדימה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיקר עדיף משני האחרים ולדעתי גם מהסנדאון אבל המגבר הזה מוציא 175 וואט לערוץ וגם אנדריטד לכן גם בגיין סגור הרמקולים שלך בסכנה .

היה לי את המגבר הזה וגם את הזפקו 4100 ושמעתי את הסאנדאון כמה פעמים הקיקר היה יותר טוב.לגביי ה450 הוא החלש בחבורה.

זו דעתי בלבד וייתכן שלא יסכימו איתי במיוחד על נושא הסאנדאון :-P

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב מותקנים לי זוג קומפוננטים של JBL 40W RMS וסאב של סוני XS-LB10S

אם אתה מתכוון לקחת את הזפקו 4100 או את הקיקר 850 עדיף לשדרג קומפוננטים.

שניהם מגברים מצויינים (אבל כיוונת גבוה מדי מבחינת הספקים ביחס למה שיש כרגע ברכב).

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...