Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מלון בסיני לחנוכה, מה הנזק?

benjah
שימו לב! השרשור הזה בן 5269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, אני מתכנן חופשה של שבוע בערך עם החברה בחנוכה, רוצים לרדת לסיני ולא לגור באיזה אוהל.

מה סדר גודל מחירים של מלונות שקרובים לחוף?

ד.א, אילו עלויות אני צריך לקחת בחשבון(תשלום בגבול, מוניות, מחירי אוכל) , זאת פעם ראשונה שאני יורד לסיני.

תודה רבה, בן

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אכנס לקטע של הסיכון או החופשה שלא ניתן לקבל בשום מקום אחר.

1.מעבר גבול - 70 ש"ח בצד הישראלי ,35 בצד המצרי

2.מונית עד למלון כ 50 ש"ח לאדם לכיוון

3.מלון - כל המלנות בקו עד נואיבה הם על החוף,המלונות הקרובים יחיסת לגבול באזור טאבה כחצי שעה (מלונות 5* מעולים) עולים כ 100$ ללילה לאדם בחצי פנסיון (ארוחת בוקר וערב)

מהמלונות הממולצים שם : ראדיסון סאס,פור סיזנס.

תהנה

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

המלון יוצא מעל 5000 שקל לשבוע, קצת מוגזם בשבילנו, יש אפשרות לרדת רמה אחת או שזה קופץ ישר לכל מיני חורים וחושות ?

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור הזה עד כמה שידוע לי אין מלונות פחות מ 5 כוכבים.

באזור דהב/נואיבה יש מלונות של 4/3 כוכבים ויש גם חושות בנויות (לא מקש) עם מקלחת ומיזוג.

יוסי

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כן אכנס לקטע של הסיכון.

בשביל מי או מה אתה מסתכן? אין לך כסף לחופשה בארץ? אני לא הייתי הולך לסיני בִמקום זה.

הרי כבר קרו מיקרים וראינו שכאשר חס וחלילה קורה משהו שם בפנים, קצרה היד מלהושיע. אל תגיד "לי לא יקרה כלום" כי זה בדיוק מה שחשבו אלה שנפגעו שם ובכול זאת ולמרות ההתרעות החריפות נכנסו. במקומך הייתי חושב על זה שוב.

בכול מיקרה, תבלה ותחזור בשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד.א, אילו עלויות אני צריך לקחת בחשבון(תשלום בגבול, מוניות, מחירי אוכל) , זאת פעם ראשונה שאני יורד לסיני.

תשלום כופר, הטסת גופה ארצה וכן גם עלויות אשפוז ושיקום.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כבר לא מקבלים היום ריגוש מבנג'י? צניחה חופשית? ספורט אקסטרים? נסיעה באוטובוס של אגד? או אפילו ללכת ערומים במאה שערים?

איפה הריגוש הזה בהתגרות הזאת בחיים בסיני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאין לי שום רצון לסכן את עצמי יותר מדי, פשוט נדמה כי המצב בסיני נרגע, מתי היה המקרה האחרון של ישראלים בסיני?

אני מכיר הרבה אנשים שירדו לסיני בסוכות, וחזרו שלמים.

אולי אני סתם נאיבי אבל תאירו את עיניי.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם היית מוכן לעלות במעלית שידוע ששעקב תחזוקה לקויה היא מועדת ליפול מידי פעם ?

האמת, המעלית הזאת למרות התחזוקה הלקויה לא נפלה כבר תקופה ארוכה.

אתה רוצה להמר שגם אצלך היא לא תיפול ?

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סיני תעקוב אחר התרעות.

ולדעתי - תבדוק את המחירים בעקבה. עקבה יפה, כיף לצלול שם וזולה יחסית. (וגם יש אחלה של מלונות).

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרף קישור לאתר המדריך השלם לסיני יש שם פרוט ותמונות של כול האפשרויות,יש גם חושות ברמה גבוהה ומפנקת,פרסמתי שם תמונות על המקום של הגרמני(השם ליפני כ5שנים)נימצא צמוד כקילומטר צפן למעגנה .יש שם אסלות מיקלחות וחושות מצוידות ומפוארות והמחירים עממים. http://www.sinaisite.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...