Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות בקשר לדו"ח מהירות,ואזהרה לגבי מצלמה (חדשה?)

ezuf
שימו לב! השרשור הזה בן 5264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי הביתה דו"ח שטוען שבתאריך 22 לספטמבר,נסעתי במהירות 74 קמ"ש בדרך עירונית בראש פינה היכן שמותר 50קמ"ש.

הקנס הינו 750ש"ח ו8נקודות.

עד כמה שאני יודע,נדירות הפעמים עד כמעט לא קיימות שאני יוצא באמצע העבודה לסידורים כלשהם (השעה הייתי 10:02 בבוקר).

האם ניתן לבקש תמונה של הדו"ח? (צולם ע"י מצלמה אלקטרונית,ועד כמה שאני יודע אין מצלמות בכלל בראש פינה).

האם יש סיכוי לבטל את הנקודות? (כפרה על הכסף,שיילך להם לתרופות :evil:).

יש טעם ללכת לעורך דין? או לחכות למועד המשפט (אם ארצה להשפט) ולנסות את מזלי עם התובע ?.

תודה מראש וסליחה על החפירה.

נ.ב במקרה אחר שאני יודע בוודאות שזה אני לא הייתי מפרסם והייתי משלם כמו ילד טוב,במקרה דנן אין לי שמץ של מושג מה היה באותו יום וכל העסק מריח לי מסריח מהיסוד :cry:.

אופיר.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסים להתקשר לתחנה

(אם יש לך אם שם היחידה, אנסה לאתר לך את מספר הטלפון בתחנה).

במידה ולא עונים, להתקשר 100 ולבקש את המספר הישיר של התחנה (משלט/יומן).

על מנת לקבל את התמונה יש לבצע את הפעולות הבאות:

לקבלת תמונה יש לפנות ליחידת התנועה שהנפיקה את הדו"ח (שם היחידה מופיע בחלקו העליון של הדו"ח) בדואר רשום, לצרף צילום מהדוח, ולהמתין בסבלנות עד קבלת התמונה בדואר הביתה. לציין כי בקשת תמונה אינה עוצרת את מירוץ הזמן לעניין הגשת בקשה לביטול דוח ולעניין גובה הקנס והקנס גדל כקבוע בחוק.

להזמנת תמונה ניתן לשלוח צילום דוח קריא ובקשה לראות התמונה לפקס: 09-7473383 יש לציין כתובת מדויקת למשלוח התמונה. כמו כן ניתן לשלוח מכתב רשום ליחידה הנוגעת על פי הכתובת שמופיעה בדוח.

בהצלחה

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול להביא הוכחה ממקום העבודה בדמות דו"ח נוכחות, אשר יוכיח כי בתאריך ובשעה הנקובים בדו"ח שהית בעבודה, בצירוף תצהיר כי בעת ההיא הרכב היה אצלך, אני מאמין שסיכוייך לבטל את הדו"ח ישתפרו משמעותית.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמדובר בכביש שמשתלב לתוך ראש פינה (קצת אחרי שעוברים את חצור הגלילית), מכיוון שזה הכביש היחידי בראש פינה שאני מכיר שניתן לפתח בו מהירות של 74 קמ"ש, וגם כי כבר שמעתי שמועות על מצלמה שם(או שאולי שוטר לזר עליך ולא עצר אותך? יש שם תחנת משטרה קרובה, נח להם)...

אני מדבר על הכביש שמוביל לתחנת דלק של YELLOW שאחריה יש מסעדה ותחנת משטרה מצד ימין, ומצד שמאל פונים לסנטר קניות.

יש סיכוי שבכביש הזה נסעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ל' :)

אם אתה יכול להביא הוכחה ממקום העבודה בדמות דו"ח נוכחות, אשר יוכיח כי בתאריך ובשעה הנקובים בדו"ח שהית בעבודה, בצירוף תצהיר כי בעת ההיא הרכב היה אצלך, אני מאמין שסיכוייך לבטל את הדו"ח ישתפרו משמעותית.

מחר בעזרת ה' המנהל כח אדם ינפק לי כזה,אני שולח אותו עם תצהיר שהרכב היה ברשותי ובקשה להשפט? או שללכת לתחנת משטרה בעירי (צפת) עם השניים?

הבעיה העיקרית שאיני זוכר מאומה מאותו יום,ומפחד שבסוף יתברר (איכשהו) שכן נסעתי שם באותו יום שעה. :oops:

עריכה - מאור כן זהו הכביש המדובר ושמעתי מהרבה שיש שם ניידות שעומדות מדי פעם,אבל אני כמעט ולא נוסע שם בכלל (כביש שבור,והכביש שמהצד הרבה יותר כיפי ;))

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם רישום הנוכחות שלך מצביע על כך שהיית בעבודה ואינך זוכר דבר מיוחד מאותו יום, כנראה ש... היית בעבודה :lol:
  2. תתחיל בזה שתבקש פגישה עם רמ"ד תביעות בתחנת המשטרה שממנה נשלח אליך הדו"ח או שהמצלמה בתחום אחריותה. הגע לפגישה כשהנך מצוייד ברישום הנוכחות מהעבודה וקווה לטוב.
  3. בכל מקרה, שלא יהיה מצב שלא תקבל לידיך את התמונה. גם אם זה אתה, תסתכל על זה ששילמת על צילום לא מחמיא במיוחד 750 ש"ח :wink:
  4. למען טובת הכלל, יעזור אם תרשום נ.צ. מדויק של אותה מצלמה/מלכודת/מה שזה לא היה. נ.צ. מדויק יכלול את מס' הכביש, הכיוון והנקודה המדוייקת שבה אמצעי האכיפה הוצב. כמובן לא לשכוח גם לעדכן את השרשור הדביק העוסק בדיווחים על מצלמות מהירות בראש פורום זה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוחלט אחרי התייעצות עם אחיי לשלם וזהו,עם כל הצער שבדבר.

מפחיד יהיה לגלות שכן יצאתי באותו יום כלאחר מעשה,וזה יחזור אלי כמו בומרנג :(.

נשלם בתשלומים באתר של המשטרה ושיהיה להם לתרופות :@

כל עוד זה לא שולל לי את הרשיון במקום (היו "חסרים" לי 6 קמ"ש ואז באמת הייתי צריך להתחיל לפחד \ לחפש עו"ד וכו').

לקח לחיים - לנסוע לאט יותר,כסף לא גודל על העצים :p

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליצה לך בכל זאת לבקש את התמונה לפני התשלום, (יש לך 90 יום לשלם אותו).

יש מקרים (כן וזה קורה) שמשכפלים את מספר הרכב "ומלבישים" אותו על רכב אחר.

ברגע שאתה מבקש תמונה אינך מגיש בקשה להשפט, אלא רק צילום כדי להיות בטוח שזה אכן אתה שם.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפציר בך בכל לשון של בקשה לא לשלם מבלי שלכל הפחות ראית את התמונה לפני כן.

בכל אופן, יש לך 90 יום לבדוק את עניין הנוכחות בעבודה. לעניות דעתי, מדובר בפרק זמן נדיב מאוד. בדוק, מה כבר יכול להיות? מקסימום תגלה שבאותו בוקר באמת לא היית בעבודה. כמה עלתה לך הבדיקה? כלום!

מצד שני, תאר לך שתגלה לאחר ששילמת שכן היית בעבודה... כל הבולבול בשבילך.

ואני מזכיר לך שעדיין לא נתת נ.צ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהייתי בעבודה באותו יום. לפי איך שזה נראה יצאתי וחזרתי לעבודה לאחר מכן (לא לקחתי חופש כבר המון זמן)

אגב כבר שילמתי - ב10תשלומים עם קרדיט (80שקל לחודש) :D

את עניין התמונה אני אבדוק בקרוב - במקרה הכי גרוע אפשר להתקשר לישראכרט ולבטל עסקה (כבר נוסה בעבר,עובד מצוין).

לגבי נ.צ - אני פשוט אצלם את המקום,או את המצלמה אם אמצא אותה ;)

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש שם מצלמה,ידידה טובה שלי מהעבודה נתפסה שם על עבירה דומה ולמזלה בגלל שהיא חיילת רשיונה לא נשלל (המפקד שלה עזר לה).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שנותר לי לעשות זה רק להביע צער כנה ואמיתי על הטעות שעשית.

אני מקווה שלא תזכה להגיע ליום שבו זה יתנקם בך, למרות שבמציאות התחבורתית הבעייתית משהו שקיימת פה אני בספק אם האיחול שלי יתגשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמת ?

הודית בביצוע העבירה.

אינך יכול לבטל את התשלום. אינך יכול לבקש להישפט.

עכשיו גם אם תוכיח שהרכב שלך היה על הירח - לא תצא מזה.

חבל. :roll:

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר לך שהוא הודה בעברה?

אם הוא יקבל צילום של הרכב ויתגלה שזה לא הרכב שלו בכלל?

יכול להיות סתם טשטוש בתמונה או אפילו רכב אחר לגמרי שזייף לוחית!

בכזה מקרה מן הסתם שהוא יכול לבטל את הקנס.

ולידעתך.. שוטר רשאי לתת קנס או דו"ח ללא משפט ולכן אתה נמצא בחזקת מואשם ולא אשם.

אם החלטת לשלם את הדוח זה לא אומר שביצעת את הערבה זה אומר שלא משגת ידך להוכיח לא ביצעת אותה!

גם לאחר תשלום אני בטוח שהוא יוכל לערער על הדוח במקרה והוא לא ביצע את העברה.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...