Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[205 GTI] עזרה בחיפוש רדיאטור

redman
שימו לב! השרשור הזה בן 7355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול כשפתחתי את בורג ריקון נקרע הבורג מהרדיאטור אין מה לעשות הלך החלק

אמרו לי שרדיאטור עולה בערך 400 מתקשר לזאן אין לו במלאי

ומתקשר למוסך של פיזו רק על החלק 700 שקל

והשיא מתקשר ללובינסקי מסביר לו שאני צריך רק את הרדיאטור מחכה חמש דקות

על הקו ומקבל את המחיר של 2000 שקל לא כולל מ"ע

מישהו יודע איפה אפשר לקנות את החלק הזה במחיר סביר

חיה בסכנת הכחדה 205 GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רדיאטור זה? נחושת או אלומיניום?

אם זנ נחושת אתה יכול לתקן את זה בעלות מינימלית של כמה עשרות שקלים...

פרק את הרדיאטור, וגש ל"מתקן רדיאטורים" הוא ילחים לך אותו...

אולי כדאי כבר לנקות אותו גם באותה היזדמנות... זכור, אם הבורג ניתלש, יכול להיות כי כל הרדיאטור רקוב... ושווה להחליף....

בכל אופן, אם אתה רוצה להחליף (או אם הרדיאטור עשוי מאלומיניום [אפשר לרתך אלומיניום, זה כבר סיפר יותר יקר, ועושים את זה בעלי מיקצוע אחרים] ), גש לפירוקיות הקרובה לאזור מגוריך...

400 ש"ח לרדיאטור זה לא יקר, רק זכור לבקש רדיאטור עם שני "סטים" של צלעות ("רדיאטור כפול"), כי בדרך כלל הם מגיעים עם "סט" אחד, וזה לא כל-כך טוב למכונית עם הספק גבוהה (יכולת קרור עלובה למדי)....

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה למכון רדיאטורים "בנטוב-ישרד", נירים 12 ת"א (ע"י היכל הספורט),

טל' 03-5371950 03-5375019 או נייד 057-229350

ובקש את משה וברר אתו.

בהצלחה - רפי לין :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך על חדש שקול לקנות אחד מנחושת, אולי אלומיניום יותר "סקסי" ויותר "מיקצועי" וגם יותר קל... אבל רדיאטור נחושת יאריך לך שנים, ויהיה לך נוח לתחזק אותו...

דבר נוסף הוא המחיר. במחיר של רדיאטור אלומיניום משומש ניתן לקנות נחושת חדש (ככה זה היה כשאני חיפשתי רדיאטור).

בכל אופן אם אתה הולך על נחושת, תראה שיש לו שני "סטים" של צלעות קרור ולא אחד, לדעתי (ולמיטב ניסיוני) כשמפעילים לחץ פיזי מתון ומעלה על האוטו לפרק זמן ממושך הרדיאטור לא ממש מצליח לקרר את המנוע... לפחות אצלי זה היה ככה (לי היתה נקודת השוואה, הרדיאטור הישן מול החדש , אלוניניום - נחושת).

נסה בקיבוץ געש (נראה לי)... או "בהמדביק"

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש משהו באזור חיפה, סע ל-"טולדנו אגזוזים ורדיאטורים", בדרך ההסתתדרות (ליד "נאפיס"). אם אתה רוצה שם גם מחיר מעבר לעבודה המקצועית, צור איתי קשר בהודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...