Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאניונג אקטיון או דיאהטסו טיריוס???

133hp
שימו לב! השרשור הזה בן 5228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש ברשותי טויוטה קורולה חדשה (2009 עם 10.000 ק"מ, גיר אוטומטי לא רובוטי)

יש לי אפשרות להחליף אותה ללא עלות מצידי או לדיאהטסו טיריוס או סאניונג אקטיון חדשות מהחברה - לא יד שניה

מה דעתכם?

האקטיון נראה הרבה יותר מרשים ומאובזר,יותר בנוי לשטח ויש לו מנוע של מרצדס אך נראה כי יהיה מזללה של דלק ולעומת זאת

הטיריוס פחות מאובזר מהטויוטה שלי אך הוא יפה ומבחני השטח שלו לא רעים בכלל ונראה כי הוא "חסכוני בדלק"

חשוב לציין כי מעולם לא היה ברשותי ג'יפ ואינני "חיית שטח" אך בעקבות ההחלפה המיוחלת ארד יותר לשטח לטיולים

קישור למפרט הטכני של האקטיון: http://www.ssangyong.co.il/?model=actyon&ToolID=TQSK1R&CampID=4074

קישור למפרט הטכני של הטיריוס: http://www.daihatsu-rg.co.il/newTR_tech_menu.html

קישור למבחן דרכים של האקטיון: http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3331016,00.html

קישור למבחן דרים שנעשה לטיריוס: http://www.4x4.co.il/articles/article.aspx?articleId=4810&catID=3&pCat=TV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקטיון רכב שטח אמיתי. הטריוס לא.

אתה יכול לצרף חברים לדיל שלך? במחיר של קורולה לקבל אקטיון - איפה חותמים?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להשוות בין השתיים.

גם מבחינת המחיר.

האקטיון עולה לפחות 50000 ש"ח יותר

אני מסכים עם הטענה שמעצב הבית של סאנגיונג הוא עיוור, מה שמסביר את העיצובים הביזארים (ויש שיאמרו מכוערים).

מצד שני בכל פרמטר אחר האקטיון יהיה עדיף מהטריוס.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק הפרשי המחירים הם דיי גבוהים בהשוואה לטויוטה אך נפלה לידי הזדמנות חג(ד) פעמית להחליף ללא עלות לטיריוס ובמקרה של החלפה לאקטיון להוסיף בערך 5K

הטיריוס הרגישה לי מאוד "זולה" כשנכנסתי אליה ובאמת הרגשתי שהאקטיון בכמה רמות מעל

בכל מקרה למעוניינים יש כרגע מבצע לחברי "חבר" גם על האקטיון וגם על הטיריוס

20K פחות באקטיון ו-10K בטיריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח אקטיון, ישבתי באוטו הזה והוא די מגניב.

אגב הפרשי המחיר בינו לבין טריוס אינם 50 אלף, ממה שאני זוכר הוא עולה 145 או 155 לפני הנחות לעומת הטריוס שעולה 125 או 130, בזמנו כשחשבתי שההורים יקנו :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעצב של סאניונג חושב שהוא ילד בן 8.

מה לעזאזל הוא חשב לעצמו כששיחרר את העיצובים האלו?? ומי הטיפש שאישר אותם במקום לפטר אותו?

בכל זוית הדגמים של סאניונג מכאיבים בעיניים ומפחידים ילדים. :shock:

אני הייתי מתבייש להיות הבעלים של אחד הרכבים הללו, אישית הייתי הולך על הטיריוס בעיניים עצומות, מה גם שהשוק שלו כיד-2 מצויין!

(זו כמובן דעתי, ועל טעם וריח...)

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנציהוליסט שממליץ לרכוש רכב על בסיס הסחירות שלו כיד-2 :shock:

isn't it ironic

יש הפתעות בחיים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח כן הוא ממליצ לקנות רכב לפי סחירות ומחזיק צי של אלפות או לנצ'יות, ממש שיא הסחירות.

בכל אופן כמו שיפתח אמר, על טעם וריח...

כי לדעתי העיצוב של האקטיון הוא מיוחד ולא שיגרתי, העיצוב של הטריוס סולידי ומדהים (וכן בעבר התלבטתי בין 2 הרכבים האלו ובסוף לא יצא לפועל כלום)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאין ויכוח על זה שעיצוב האקטיון מביא תוכן חדש ועמוק להגדרה "מכוער".

עם זאת, כרכב שטח הוא עולה על כל הג'יפונים נטולי הילוך הכח.

איך הוא יהיה בעוד חמש שנים, מה תהיה סחירותו, מה תהיה רמת הביקוש שלו...רק ימים יגידו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעצב של סאניונג חושב שהוא ילד בן 8.

מה לעזאזל הוא חשב לעצמו כששיחרר את העיצובים האלו?? ומי הטיפש שאישר אותם במקום לפטר אותו?

בכל זוית הדגמים של סאניונג מכאיבים בעיניים ומפחידים ילדים. :shock:

אני הייתי מתבייש להיות הבעלים של אחד הרכבים הללו

(זו כמובן דעתי, ועל טעם וריח...)

דווקא אני חושב שעם הרקסטון הוא הצליח יפה (כנראה שהיה שתוי).

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, אני חושב שבים השעמום של עיצוב רכב כיום, העיצובים של סאנגיונג הם משב רוח מרענן (אם זה יפה או לא, יקבע כל אחד עפ"י טעמו האישי).

מי עוד מייצר רכב עם חרטום שכזה :-P

ssangyong-actyon.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שהרקסטון עוצב באיטלדיזיין של ג'וג'ארו, והיתר (רודיוס, אקטיון) על ידי הבריטי קן גרינלי ראש המחלקה לעיצוב רכב מהרויאל קולג' אוף ארטס בלונדון, כנראה באמצעות טלפון לקוריאה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הנה מבחן דרכים חדש לאקטיון, ממישהו שמבין דבר או שניים ברכבי שטח:

http://www.jeepolog.com/769.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...