Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פיאסטה מרגישה הונדה סיויק- צריכת דלק

gili007
שימו לב! השרשור הזה בן 5248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , ברשותי פורד פיאסטה דגם יוטה סוג מנוע j6b ,עברה 227 אלף ק"מ,

הצריכת דלק לאחר כמה בדיקות פשוט גרוע, הרכב אוכל 1/11 בנסיעה רגועה בלי לחיצות.

מה שממש מוזר שהיו לי פלאגים של ngk לאחר שהבנתי שהפלאגים הכי טובים לרכב זה של מוטוקראפט גם אותם החלפתי וזה לא עזר.

לפני כמה ימים תדלקתי פול נסעתי 168 ק"מ ואחרי זה תדלקתי שוב יצא לי 1/16 , בטנק הנוכחי נסעתי 450 ק"מ והטנק עומד להיגמר (40 ליטר)

מה אפשר לעשות ?

המחוג של החום לא מגיע לאמצע והוא הרבה מתחת העם זה יכול להיות תרמוסטט ?

איזה עוד דברים צריך להחליף כדי שהצריכה תשתפר?

איך זה הגיוני שבטנק הקודם הצריכה הייתה 1/16 ועכשיו זה ירד ל 1/12?

תודה רבה לכולם !

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בכך שהשאלה שלך לא ברורה בכלל, האם לרכב יש צריכת דלק גבוה תמיד או רק בתדלוק האחרון?

אם אני מבין נכון אני חושב שאתה מתכוון על התדלוק האחרון, האם תדלקת באותו מקום קבוע או החלפת מקום?

ישנם תחנות עם דלק מהול שיכול לגרום לעלייה משמעותית בצריכת הדלק.

כמו כן מומלץ לברר מהי טמפרטורת המנוע ולהצמד אליה, מנוע קר מידי לא יתפקד היטב יצרוך יותר דלק ויפייח את כל המנוע שסטומים יסתום ממיר קטליטי אם קיים ועוד.

אלו כמובן דברים ראשוניים שצריך לבדוק, אם הכל תקין יש להמישך הלאה.

כמו כן פרסם שנה ונפח מנוע

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרטים שביקשת רשומים בחתימה, בפעם לפני אחרונה תידלקתי ויצא לי 1/16 כשבדקתי שוב 1/12 הדרך היא אותה דרך , הצריכה תמיד הייתה גבוה גם לאחר החלפת הפלגים , ניראה לי שהחום מנוע פשוט לא תקין אבל איזה גורמים יכולים להשפיע על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תסדר את חום המנוע אמור להיות על חצי.יכול להיות טרמוסטט ,אולי החיישן נדפק.במיוחד עם הנסיעות הם לא ארוכות במיוחד לוקח למנוע הרבה יותר זמן להגיע לטמפרטורת עבודת ולצריכת דלק גדולה יותר.דרך אגב בעיר צורך בערך 1:12 כשאני לא הכי עדין עם הגז,אני חושב שבנסיעה רגועה אפשר להגיע לתוצאה יותר טובה.

מחוץ לעיר בנסיעה רגועה 100 קמ"ש הגעתי ל16-17 ,ב120 קמ"ש 13- 14 ק"מ/ לליטר.

בכל מקרה תתחיל עם הבדיקה של חום מנוע מצב לא בריא במיוחד למנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

origtanktempiz1.jpg

החום מנוע כרגע איפה שנמצאת האות m קצת מתחת , לפי דעתי הוא אמר להיות באמצע , זה אומר על תרמוסטט לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי הרכב בגדר הנורמל נראה לי שאתה מתמקד בכיוון לא נכון, אם כי שנים שלא התעסקתי עם המכוניות הללו אז כבר לא זוכר היכן המחוג צריך לעמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי הרכב בגדר הנורמל נראה לי שאתה מתמקד בכיוון לא נכון, אם כי שנים שלא התעסקתי עם המכוניות הללו אז כבר לא זוכר היכן המחוג צריך לעמוד.

תודה אחי אני יחכה לתשובה שתיתן לי כיוון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...