Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נחסמתי בפורום גאדג'טים של תפוז, האם הסט האלחוטי הזה של לוג'יטק מתאים גם לחלונות?

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 5262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לאחרונה רכשתי את המוצר הנ"ל, לצערי לא ממש שמתי לב שהוא יותר מותאם לMAC.

על פניו נראה כאילו הוא מותאם במיוחד לMAC בלי שום כפתורים של חלונות.

מישהו יודע האם זה יוכל לעבוד גם עם חלונות כמו כל מקלדת אחרת?

14571.jpg

תודה לעוזרים!

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הסט הספציפי הזה

אבל - העכברים והמקלדות המקוריים של אפל עובדים על PC, והמקלדות והעכברים המקוריים של מיקרוסופט עובדים על מקינטוש

אז הערכה גסה שאין סיבה שלא

מה שמוזר בסט הזה, שמצד אחד אין לו כפתור WIN במקלדת (אולי זה יחסר לך)

מצד שני יש לו כפתור ימני בעכבר (ובמק - לא משתמשים בזה, למרות שזה פותח את ה-ALT MENU)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מקלדת רגילה - לא אמורה להיות בעיה.

בעיה יכולה להתעורר במקרה של כפתורים מיוחדים שמקבלים את האפיונים שלהם ע"י דרייברים שקיימים רק לMAC.

למרות שבד"כ המוצרים של לוג'יטק מתאימים גם לMAC וגם לPC.

מומלץ לבדוק באתר של לוג'יטק אם יש דרייברים שמתאימים לPC לסט הזה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני במקלדות של אפל יש כפתור שמחליף את הכפתור עם סמליל החלונות של מיקרוסופט.

ייתכן ובמקרה שמחברים את הסט הזה למחשב המריץ מערכת הפעלה מסוג חלונות הכפתור הנ"ל משמש להקפצת ה"התחל".

אך ייתכן ולא.

כנראה שתדע רק אחרי שתחבר את המקלדת למחשב.

בכל מקרה, חבל ששילמת סכום כזה דמיוני על הסט הזה. הרי יש שם תוספת מחיר שערורייתית בגלל שהוא "מותאם לMAC" ובצבע לבן.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע איך אני יכול לקנפג את המקלדת עצמה?

בעיקרון אני חיפשתי מקלדת שתוכל לאפשר לי שליטה על המוזיקה שאני שומע וכל זה, ונכון לעכשיו אני לא ממש יכול לעשות זאת, הכפתורים לא מגיבים לי.

התקנתי את הDRIVER של הסט הזה, ויוצא כך שהוא מזהה רק את העכבר ולא נותן לי אפשרות קינפוג של המקלדת.

מישהו יכול לעזור לי בנושא זה?

תודה,

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאתה לא יכול לענוד צלב בבית-כנסת,

אי אפשר להכניס אביזר של MAC לבית שיש בו PC.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתם כל כך מתלהבים מהאפשרות של לקנפג כפתורים במקלדת, אבל יש לי מקלדת MICROSOFT WIRELESS KEYBOARD 1000, והגיעה איתה תוכנה שבאמצעותה מקנפגים את הכפתורים.

איך שמקלדת באה במקור, בלי התוכנה היה מושלם - כפתור PLAY/PAUSE עשה אתה מה שאמור לעשות, כנ"ל STOP, קדימה/אחורה, כפתורי ווליום, הפעלה מהירה של דואר/דפדפן/IM/מדיה פלייר.

אבל איך שהתקנתי את התוכנה (MICROSOFT INTELLITYPE), התחרבש הכל. קינפגתי את כל הכפתורים למה שהם אמורים להיות, אבל הם סירבו לעבוד. כלומר הם עבדו בנגן המדיה של ויסטה, אבל לא עבדו עם תוכנות כמו BSPLAYER (בלי התוכנה עבד). כנ"ל גם הגלגלת של העכבר (המקלדת והעכבר באו כערכה WIRELESS MEDIA DESKTOP 1000) התחילה לעשות דברים הזויים, שהסתדרו על ידי הגדרת SYSTEM DEFAULT.

בקיצור, אחרי 10 דקות העפתי את התוכנה מהמחשב, והעכבר והמקלדת חזרו למצבם המקורי (מאוד נוח דווקא), וככה עובדים עד היום (יותר מחצי שנה).

המסקנה שלי היא:

א) בניגוד לתוכנות, למייקרוסופט יש מוצרי חומרה נהדרים ומאוד איכותיים (יש לי גם אוזניות USB שלהם). חבל שהם לא מייצרים מחשבים.

ב) התוכנות, מצד שני, לא משהו (מבחינת מערכות ההפעלה למשתמש ביתי הם עדיין עדיפים על המתחרים). נראה לי שאת החומרה מייצרת בכלל חברה אחרת שלא קשורה לביל גייטס וסטיב באלמר.

ג) אם קנית מקלדת/עכבר/אוזניות/רמקולים/ג'וייסטיק/הגה/גיימפאד/לא יודע מה של מייקרוסופט, פשוט תחבר את זה למחשב (רצוי עם חלונות ויסטה/7, למרות שלא ראיתי בעיות גם בלינוקס אובונטו), וזה יעבוד בצורה מושלמת (רוב הסיכויים). רק אל תתפתה להתקין את התוכנות שבאו עם זה, אפילו אם כתוב את זה על הקופסה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...