Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני בשוק, אני בהלם, אני המומה! (או - מבט רישוני וחיצוני על האיגניס ספורט)

Avia
שימו לב! השרשור הזה בן 7337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר'ה! משהו די מדהים הדבר הזה.

יש כבוד לסוזוקי, הרבה כבוד (עם כל הכבוד...) אחרי מה שראיתי היום.

כן, כן זה היה כמו כל סיפור תצפיתי על רכב שרואים בפעם הראשונה...

אני הולך לי לתומי ברחוב הראשי בעירי (שהיא רעננה, לדוחפי האף שביניכם...) ומבחין במכונית מיקרו יפנית שכזו, לא כ"כ מתרגש בהתחלה, כמו כל אוטו יפני וקטן מהתקופה האחרונה... בהתחלה אני לא מבין איזה רכב זה מרחוק ואני חושב ש - וואגון R חונה כמה מטרים לפני... מתקדם קצת יותר ומבחין שזאת סוזוקי איגניס... כן, סוזוקי איגניס, סתם, כלום, גורנישט, לא כ"כ מיוחד... טוב, אני חושב להמשיך ללכת אבל... רגע... משהו פה מוזר... איגניס... אני שפוי?!

עוצר, מתקרב, בוחן... ו... ו... די נדהם בהתחלה. הפגוש הקדמי גדול, יפה, מצוייד בפנסי ערפל גדולים ויפים. מוזר. ממשיך, ומבחין במעין גריל/רשת אפרפרה-כסופה. הממ... נחמד. מוזר. מסתכל בפנסים... קצת שונים, קצת מיוחדים. הנורות שבפנים נראות עסיסיות יותר, יפות יותר... אני כבר מתחיל להתרגש.

ממשיך בתנועה ובוחן לעומק יתר את המכונית.

בצד יש מעין "חצאית צד" שכזאת שעולה למעלה ונותנת מראה של ניפוח.

החישוקים - לבנים, יפים, סגנון O.Z, נחמד מאוד. צמיגים לא כ"כ קיצוניים אבל לא של איגניס רגילה בעלת כורחה.

הצצה פנימה לתוך הגלגל הראתה דיסק מאוורר גדול ויפה. רגע, ממשיך לגלגלים האחוריים ומבחין ב... ב... דיסק מאחורה? ועוד אחד שלא יבייש הרבה מכוניות ספורט וספורטיביות עם שם וכבוד. עכשיו אני נלחץ, על סף הזעה, זאת לא האיגניס שאני מכיר.

תוך כדי כן, גם הבחנתי במעין ציור בצד הרכב (פסים אדומים וכחולים ולידם כיתוב Motor Sport אגרסיבי). נחמד.

הצצה לפנים הרכב הראתה באקטים של Recaro מהיפים שראיתי בתקופה האחרונה, תיבת הילוכים ידנית עם ידית יפהייפיה וספורטיבית והגה 3 זרועות קטן, ספורטיבי ובהחלט סטנדרטי.

מאחורה היא צויידה בפגוש גדול ומשלים צורה והתכנפה בספויילר שהוא, איך אומרים, לא פראייר.

כל זה, נראה סטנדרטי כמו הלבנה של לירן. שום שיפור, איבזור, תוסף (טוב, נו, אולי הקישוט בדמות הציור הוא סוג של תוספת), חוץ מ... אגזוז רמוס שהסגיר את עצמו (נו בטח הסגיר עם החירורים האלה בקצה שלו - כמו האגזוז שהיה לרוני ב - S16).

וזאתי רבותי, הייתה סוזוקי, מכונית סוזוקי, שעשתה לי את זה.

מבחינה חיצונית ופנימית, היא בהחלט ראויה, ואפילו יותר מזה, להתחרות ב - TS מבית טויוטה.

עכשיו, רק צריך להזמין נסיעת מבחן. 8)

http://motocar.msn.co.il/bin/node3/1994_1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ארשה לעצמי להביא ציטוט משיחה שהייתה לי עם מישהו שנהג בה :

16/03/2004 00:41:34 צ'ון A®iel לא יודע

16/03/2004 00:41:37 צ'ון A®iel כמו לנסוע בטרקטור מהיר

16/03/2004 00:41:43 צ'ון A®iel לא מדויקת כמו היאריס

16/03/2004 00:41:50 צ'ון A®iel אהבתי הרבה יותר את היאריס

need i say more? :lol:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל לא הייתי מאמין לבן אדם שמכנה את עצמו צ'ון... :lol:

בכל מקרה, הנה לינק לכתבה שנתתי לא מזמן בפורום ייעוץ :

http://motocar.msn.co.il/motocar/news/news.asp?id=2884

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אולי צ'ון חושב ככה צריך עוד דעות... לא נחרוץ גורל רכב על פי דעה אחת נכון? :roll:

בלי קשר האנגלית העילגת הייתה בכוונה? :shock:

<-- דומה אבל... לא... :) [306 S16]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם....

אבל כל ההודעה הזאת מדיפה ריח רע של יחצ"נות מתוחכמת של נציג מכירות של סוזוקי.

אבל אולי זה רק אני שחושב ככה....

:roll:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם....

אבל כל ההודעה הזאת מדיפה ריח רע של יחצ"נות מתוחכמת של נציג מכירות של סוזוקי.

אבל אולי זה רק אני שחושב ככה....

:roll:

אשכרה ככה 8)

"Everybody loves house music, its a spirtual thing, a body thing, a soul thing"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי שתציצו באתר ה- WRC בקטגוריית הג'וניורים ותראו שזה לא חדש ושגם יש לה יכולת בהחלט לא רעה שם (כולל התוצאות).

ואגב, אני אוהד CITROEN מושבע.

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אולי צ'ון חושב ככה צריך עוד דעות... לא נחרוץ גורל רכב על פי דעה אחת נכון? :roll:

בלי קשר האנגלית העילגת הייתה בכוונה? :shock:

האנגלית העילגת זה בכוונה, אני צריך להצדיק את המוניטין שלי.

לגבי לחרוץ דעות - אני לא חורץ, רק נותן דעה של מישהו שנהג בה (להבדיל מכל הכותבים בת'רד זה - כולל אותי)

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה! משהו די מדהים הדבר הזה.

יש כבוד לסוזוקי, הרבה כבוד (עם כל הכבוד...) אחרי מה שראיתי היום.

כן, כן זה היה כמו כל סיפור תצפיתי על רכב שרואים בפעם הראשונה...

אני הולך לי לתומי ברחוב הראשי בעירי (שהיא רעננה, לדוחפי האף שביניכם...) ומבחין במכונית מיקרו יפנית שכזו, לא כ"כ מתרגש בהתחלה, כמו כל אוטו יפני וקטן מהתקופה האחרונה... בהתחלה אני לא מבין איזה רכב זה מרחוק ואני חושב ש - וואגון R חונה כמה מטרים לפני... מתקדם קצת יותר ומבחין שזאת סוזוקי איגניס... כן, סוזוקי איגניס, סתם, כלום, גורנישט, לא כ"כ מיוחד... טוב, אני חושב להמשיך ללכת אבל... רגע... משהו פה מוזר... איגניס... אני שפוי?!

עוצר, מתקרב, בוחן... ו... ו... די נדהם בהתחלה. הפגוש הקדמי גדול, יפה, מצוייד בפנסי ערפל גדולים ויפים. מוזר. ממשיך, ומבחין במעין גריל/רשת אפרפרה-כסופה. הממ... נחמד. מוזר. מסתכל בפנסים... קצת שונים, קצת מיוחדים. הנורות שבפנים נראות עסיסיות יותר, יפות יותר... אני כבר מתחיל להתרגש.

ממשיך בתנועה ובוחן לעומק יתר את המכונית.

בצד יש מעין "חצאית צד" שכזאת שעולה למעלה ונותנת מראה של ניפוח.

החישוקים - לבנים, יפים, סגנון O.Z, נחמד מאוד. צמיגים לא כ"כ קיצוניים אבל לא של איגניס רגילה בעלת כורחה.

הצצה פנימה לתוך הגלגל הראתה דיסק מאוורר גדול ויפה. רגע, ממשיך לגלגלים האחוריים ומבחין ב... ב... דיסק מאחורה? ועוד אחד שלא יבייש הרבה מכוניות ספורט וספורטיביות עם שם וכבוד. עכשיו אני נלחץ, על סף הזעה, זאת לא האיגניס שאני מכיר.

תוך כדי כן, גם הבחנתי במעין ציור בצד הרכב (פסים אדומים וכחולים ולידם כיתוב Motor Sport אגרסיבי). נחמד.

הצצה לפנים הרכב הראתה באקטים של Recaro מהיפים שראיתי בתקופה האחרונה, תיבת הילוכים ידנית עם ידית יפהייפיה וספורטיבית והגה 3 זרועות קטן, ספורטיבי ובהחלט סטנדרטי.

מאחורה היא צויידה בפגוש גדול ומשלים צורה והתכנפה בספויילר שהוא, איך אומרים, לא פראייר.

כל זה, נראה סטנדרטי כמו הלבנה של לירן. שום שיפור, איבזור, תוסף (טוב, נו, אולי הקישוט בדמות הציור הוא סוג של תוספת), חוץ מ... אגזוז רמוס שהסגיר את עצמו (נו בטח הסגיר עם החירורים האלה בקצה שלו - כמו האגזוז שהיה לרוני ב - S16).

וזאתי רבותי, הייתה סוזוקי, מכונית סוזוקי, שעשתה לי את זה.

מבחינה חיצונית ופנימית, היא בהחלט ראויה, ואפילו יותר מזה, להתחרות ב - TS מבית טויוטה.

עכשיו, רק צריך להזמין נסיעת מבחן. 8)

http://motocar.msn.co.il/bin/node3/1994_1.jpg

היא הייתה במקרה צהובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שנתתי קפיצה היום לסוזוקי בחיפה(ברחוב יפו למי שמכיר) והיתה שם האיגניס ספורט למכירה עכשיו אני יגיד את האמת היא מבחוץ נראית (ועוד עם המדבקות ששמו לה) ממש כמו רכב שהרגע בדרך למרוץ ראלי אבל תכלס מבפנים למי שיסתכל טוב טוב היא נראית ממש ממש עלובה

ואני לא כל כך חושב שהיא כזאת מתחרה ליאריס ts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...