Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האור בתא המטען לא נכבה עם סגירת תא המטען- בלנו 98

אבי24
שימו לב! השרשור הזה בן 5276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי בלנו 98 אטומטית. חיברתי במקום המנורה הקיימת בתא המטען, פס לדים עם הדבקה, הכל עובד טוב ומאיר מצוין, אבל הבעיה היא שכאשר אני סוגר את תא המטען האור ממשיך לדלוק. אני אסביר איך חיווטתי את פס הלדים: מבית המנורה של תא המטען משכתי 2 חוטים , חוט אחד לכל מגע (ע"י הלחמה כמובן). ולחוטים אלו חיברתי פלוס ומינוס של פס הלדים , כלומר עפ"י מיטב הבנתי פס הלדים משמש בתור נורה.

הבנתי שהאור ממשיך לדלוק, כי כאשר הורדתי את המושב האחורי, ניתן לראות בבירור שהלדים ממשיכים לדלוק למרות שתא המטען סגור , האם זו אינדיקציה טובה? ואם כן ממה לנבוע הבעיה?

נ.ב כל זה בהנחה שהאור אמור להיכבות כאשר תא המטען סגור, מבחינה הגיונית אחרת המצבר היה מתרוקן

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחזיר את המצב לקדמותו האור נכבה כשסוגרים את תא המטען ?

אם כן אז כנראה לא חברת נכון את החוטים .

אם לא אז תבדוק את המפסק שמנתק את האור .

המפסק נמצא מימין למנורה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחזיר את המצב לקדמותו האור נכבה כשסוגרים את תא המטען ?

אם כן אז כנראה לא חברת נכון את החוטים .

אם לא אז תבדוק את המפסק שמנתק את האור .

המפסק נמצא מימין למנורה .

אני אבדוק את העניין של חיבור המנורה המקורית.. אבל מה יש להתבלבל בחיבור החוטים? חיברתי פלוס לפלוס ומינוס למינוס לא כך? אם הייתי מתבלבל בחוטים ( שניים בסה"כ ) הלדים לא היו נדלקים נכון ?

שנית לגבי המפסק שאתה מדבר עליו האם הוא לא אמור להיות אלקטרוני ? כלומר ע"י סגירת דלת תא המטען המנורה נכבית??

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זו לא בעיית חיווט אלא בעיה של ה"מפסק" כמו שקודמי קרא לזה

אני לא חושב שזה אלקטרוני אני חושב שזה מכאני לחלוטין :)

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך אני אדע בוודאות שהאור נכבה כאשר אני סוגר את תא המטען? נניח שאני סוגר את תא המטען, ופותח את המושב האחורי של של הנוסעים ומשם אני רואה שזה נדלק.. כלומר זה לא אמור להיות כך נכון? הכוונה שזה עדיין נחשב שהוא סגור??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...