Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אופטרה: המכונית הבאה של אלופי המשנה בצה"ל;

kompy
שימו לב! השרשור הזה בן 7343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

15.3.2004 TheMarker

"שברולט אופטרה היא המכונית הבאה של אלופי המשנה. על כך הודיע לאחרונה משרד הביטחון ליבואנית שברולט בישראל, יוניברסל מוטורס ישראל בע"מ.

לאחר זכייתה של שברולט אופטרה במכרז מנהל הרכב הממשלתי לאספקת מכונית משפחתית למשרדי הממשלה, ביצע משרד הביטחון בדיקה מקיפה בין הזוכות השונות במכרז. בסיום הבדיקה נקבע כי שברולט אופטרה היא המכונית הבלעדית של אלופי המשנה בצה"ל החל מחודש אפריל."

--------------------------------------------------------------------------------------

מישהו סיפר לאל"מים על כך :shock:

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה אתמול כתבה בידיעות על כך שהאמריקאים מתרעמים על העובדה שהצבא מעדיף לרכוש מכוניות אירופאיות ויפניות לקציניו במקום מכוניות אמריקאיות כי האמריקאים הם אלו שתומכים פיננסית בישראל ותוהים על "כפיות הטובה".

בתגובה מהצבא נמסר כי האמריקאים צריכים להתאים את המכוניות שלהם לצורכי הצבא ולא להיפך ועד שזה יקרה הצבא ימשיך להשתמש במכוניות יפניות ואירופאיות כי הן זולות יותר לרכישה ולתחזוק מהאמריקאיות.

בכל מקרה,אני מניח שהלחץ האמריקאי עשה את שלו ויש משהו חוץ מעלות ששכנע את הצבא לבחור בשברולט.

אם יהיה ביקוש אני אנסה לסרוק את הכתבה מידיעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי על זה, אבל אני יכול לבדוק את העניין ( :wink: )

נשמע לי קצת מופרך, האמת. עלויות של רכבי בנזין לאל"מים הן יקרות משמעותית מדיזל, למיטב זכרוני (גם את זה ניתן לבדוק :D ).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי קצת מופרך, האמת. עלויות של רכבי בנזין לאל"מים הן יקרות משמעותית מדיזל, למיטב זכרוני (גם את זה ניתן לבדוק :D ).

רוני

זה גם צויין בכתבה..

ולא רק שהמנועים הם דיזל.. אלא רובם מנועי בנזין גדולים של 2ליטר+

בנוסף, אלו מכוניות גדולות למדי, כך שלאנשים בדרגה גבוהה יותר צריך לתת אוטו טוב יותר,

וכך הלאה עד צמרת הדרגות בצבא..

דבר שיגרום להתייקרות צי המכוניות הצבאי..

לפי העיתון, אם אני זוכר נכון, היה רשום שזה יגרום לעליה של מליוני שקלים בתקציב צי המכוניות הצבאי.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי העיתון, אם אני זוכר נכון, היה רשום שזה יגרום לעליה של מליוני שקלים בתקציב צי המכוניות הצבאי.

גם את זה ניתן לבדוק :wink:

בכל מקרה, אני אתעניין בנושא (לא שהוא כל כך מעניין את אוכלוסיית המדינה מלבד אלו שמתגייסים בתור נהגים, ובעצם - גם את כל מי שמשלם מיסים :wink: )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסיבה היא שבגלל הקיצוץ בתקציב הבטחון (כלומר חוסר בשקלים), נאלץ הצבא לרכוש רכבים בדולר סיוע, והרכב היחיד שעומד בקריטריון הוא האופטרה ה"אמריקאית"... :!:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

זה גם צויין בכתבה..

בנוסף, אלו מכוניות גדולות למדי, כך שלאנשים בדרגה גבוהה יותר צריך לתת אוטו טוב יותר,

יש רק כמה עשרות בודדים של תתי אלופים ופחות מ-20 אלופים, כך שצריך עוד 100(גג ואפילו כמה עשרות פחות) מכוניות בערך "יוקרתיות" יותר מהאופטרה... לדעתי הסטנדרט אפילו הונמך... מסקרן אותי רק איזה גרוטאות יקבלו הסגן אלוף ואני עוד יותר סקרן לגבי רב סרן.

לא שמגיע למישהו שם יותר מזה...

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

זה גם צויין בכתבה..

יש רק כמה עשרות בודדים של תתי אלופים ופחות מ-20 אלופים, כך שצריך עוד 100(גג ואפילו כמה עשרות פחות) מכוניות בערך "יוקרתיות" יותר מהאופטרה... לדעתי הסטנדרט אפילו הונמך... מסקרן אותי רק איזה גרוטאות יקבלו הסגן אלוף ואני עוד יותר סקרן לגבי רב סרן.

ינון.

זה לא שהרב סרן עד היום קיבלו איזה מרצדס הרכב הסטנדרטי שלהם עד היום היה רנו מגאן לא מי יודע מה אוטו...

<-- דומה אבל... לא... :) [306 S16]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

זה גם צויין בכתבה..

ינון.

ותעשה חשבון שההבדל במחיר בין המכונית שמקבלים היום לשברולט החדשה עומד על כמה עשרות אלפי שקלים..

ובנוסף הרכב לא רק לוגם בנזין במקום סולר, אלא הוא גם בעל נפח מנוע ענק.. :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבי סרנים ממשכים עם הרנו קנגו, ואם תשאלו אותי קרסו עוד לא אמרו את המילה האחרונה.

האם ההודעה יצא מהדובר של UMI במקרה :?:

לפני אי אילו שנים היה סיפור דומה עם היבואן של לובינסקי שהודיע ששרי ישראל יסעו בפיז'ו 605 והסתבר שמדובר בצי מכוניות שהושכר מחברת השכרה גדולה לתקופה של מעבר בין ממשלות...

כי הם כמעט היבואן הראשון שהתחיל שווק קו מכונית חדש בקול תרועה רמה ואחרי חודש התחיל להציע אותן בתנאי אשראי זנותיים ממש.

שלא לדבר על זה שיש חברת ליסינג מימוני בפ"ת שמציעה את האופטרה במחיר מחירון עם 90% אשראי ללא ריבית והצמדה.

כל הסיפור נראה לי קצת מופרך לאור העובדה שבחודש הבא מגיעה המגאן סדאן דיזל 100 כ"ס חצי אוטומטית.

אגב, גם אם האופטרה אכן תסופק לאלמי"ם אני מהמר שסופה יהיה כמו הפיאט פונטו והאסקורט הברזילאית שהועפו משירות תוך זמן קצר בבושת פנים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - הפונטו לא "הועפה אחרי זמן קצר בבושת פנים".

פונטו הגיעו לצבא משנת 1996-1998, והן עשו, ועושות את מלאכן נאמנה, תוך קיטורים מפליגים מצד כל הנהגים הצה"ליים באשר הם שם.

עדיין, למי שלא שם לב, יש די הרבה פונטו צבאיות על הכביש!

בתור אדם עם הרבה נסיון עם פונטו צבאיות (200,000 ק"מ ומעלה על כל אחת) תרשו לי להביע את הערכתי למכונית זו (ולכל מכונית אחרת), שעומדת בהתעללויות הצבאיות בכבוד הראוי!

הסא"לים היום מקבלים - כרכב חדש - אסטרה DTI. אני חייב לציין שאם האל"מים יקבלו אופטרה, אז לדעתי עדיף להיות סא"ל.

אגב, אני לא חושב שקונים אופטרה בדולר סיוע - בכל זאת מביאים אותן מקוריאה... למישהו יש קשרים ב- UMI או במינהל הרכב ויכול לברר את זה?

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי להיות האדם שאומר לך את זה אבל ה"שברולט" הזאת היא מכונית קוראנית.

אם צה"ל רוצים מכוניות אמריקאית בסיוע אמריקאי ההמר 2 H תהייה להם יותר זולה.

עשיתי מילואים בכלא קציעות והיו מחלקים לשומרים תה עם פורד 150-F

הייתה אתמול כתבה בידיעות על כך שהאמריקאים מתרעמים על העובדה שהצבא מעדיף לרכוש מכוניות אירופאיות ויפניות לקציניו במקום מכוניות אמריקאיות כי האמריקאים הם אלו שתומכים פיננסית בישראל ותוהים על "כפיות הטובה".

בתגובה מהצבא נמסר כי האמריקאים צריכים להתאים את המכוניות שלהם לצורכי הצבא ולא להיפך ועד שזה יקרה הצבא ימשיך להשתמש במכוניות יפניות ואירופאיות כי הן זולות יותר לרכישה ולתחזוק מהאמריקאיות.

בכל מקרה,אני מניח שהלחץ האמריקאי עשה את שלו ויש משהו חוץ מעלות ששכנע את הצבא לבחור בשברולט.

אם יהיה ביקוש אני אנסה לסרוק את הכתבה מידיעות.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרן אותי רק איזה גרוטאות יקבלו הסגן אלוף ואני עוד יותר סקרן לגבי רב סרן.

ינון.

לא הכללת בכלל... :?

אתה צודק ואני מתנצל... יש בי פשוט הרבה טינה על הצבא (גם אישית וגם כללית על שחיתויות וביזבוז) ומבלי להכליל, יש שם אחוז גבוה ביותר של אנשים לא ראויים ופשוט ביזבוז למדינה, כולנו נתקלנו בהם.

הכי קטעים זה לראות מה אנשים עושים שם ואיזה פרוטקציות צריך ואני לא יודע מה... בשביל להשיג חבילת "ערגליות" צבאית................... :roflmao:

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינון.

אלופים יש 26 בסדיר (לא, זה לא מידע סודי, וכן - זה מידע אישי), תתי אלופים בסדיר יש כמאה להערכתי.

ופרט לנושא הדיזל מול בנזין, אני לא מבין על מה יוצא הקצף - אופטרה היא מכונית 1.6 משפחתית זולה, בוודאי זולה יותר מהדיהטסו אפלאוז (בזמנה) או המגאן סדאן שבו נוסעים האלמ"ים היום.

ואני בטוח שיש איזו קומבינה שקונים את האופטרה בדולר סיוע (בגלל שזה GM), אחרת בחיים לא היו לוקחים אותה, קרסו תפוס חזק בצה"ל.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...