Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על אוקטביה 2002 + קצת טיפים על בדיקה

kessler403
שימו לב! השרשור הזה בן 5279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה\בוקר טוב

חיפשתי רכב אוטומט בתקציב של עד 25K+(חנוק) משנתונים 2001+.

החלטתי בסוף ללכת על אוקטביה TDI 1.9 משום חשוב לי רכב אמין

כל מה שמצאתי, או נחטף או טרנטולות:wink: עד שסוף סוף מצאתי מונית יד 1(כתוב יד 2 אבל המוכר מסביר זאת שהיא הייתה של אביו שנפטר וכשהוא ירש אותו הרכב עבר כביכול בעלות ויש לו מסמכים שמאשרים זאת), עם 156K ק"מ. בניגוד לאוקטביות אחרות שראיתי - הרכב נראה שמור מאוד,גם חיצונית וגם פנימית. בנוסף הוא החליף 4 צמיגים+מצבר וולטה+טסט לשנה.

לשאלתי על הק"מ הנמוך הוא הראה לי שאביו היה נכה ועשה יומית וזהו ולכן לא עבד הרבה.

הוא רצה 25K והתפשר על 23K. בנוסף אני אמור לשלם מכס,בדיקה והעברת בעלות.

אני צריך מכם עזרה:

1)איך אני יכול לבדוק את הק"מ "האמיתי" של הרכב - אולי אפילו הוא עבר 1156000 ק"מ?

2)כשבדקתי את המחירון ראיתי שהמחירון הוא 32K אבל לאחר שקלול ומיסים המחיר הוא 24K. השאלה היא עם יצא לי סה"כ עם מס 28K האם זה כדאי?

3)מישהו יודע את הפרוצדורה של להפוך מונית לפרטי וכמה זה עולה(חיפשתי מידע ולא כ"כ מצאתי).

4)איפה הכי כדאי לי לבדוק את הרכב באזור המרכז וכמה זה יעלה לי?

5)האם דרושה השקעה נוספת לאחר הקניה? (קרור גיר:?: הגבהה:?: מיגון:?: אולי צריך לקחת בחשבון שיפוץ גיר או מנוע)

6)כמה עולה בערך הביטוח?

7)אילו אמצעים כדאי להתקין ברכב נגד גניבה?(סנדל:?: מוט הגה:?: וכו')[אני גר בירושלים באיזור שיש גניבות:twisted: ]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הק"מ מאד נמוך,בדוק מתי נפטר האב והאם הבן עבד עם המונית או השכיר לאחר, נראה מאד מוזר שרכב כזה עשה כ-1700 ק"מ לחודש....

שווה לבדוק הסטוריית טיפולים,אם הרכב טופל במוסך מורשה תוכל לעקוב אחר "התקדמות הקילומטרז'" ולקבל מושג בדבר אמינותו.

אם הקילומטרז' אמיתי והרכב טופל נכון,יש בידך רכב מעולה במחיר סביר,קל וחומר אם הגיר ידני (ידוע על מוניות סקודה שעברו קילומטרז מופלג עם מיעוט תקלות ואמינות מפתיעה,הגיר האוטומטי אמין מאד יחסית אבל בנסיעה עירונית מאומצת הוא נוטה לסיים את חייו סביב ה-250K ק"מ בממוצע+-).

קח בחשבון שיהיה לך קשה למכור את הרכב במחיר סביר שכן מונית היא מונית...

האוקטביה אמינה מאד,בנוייה טוב ומרווחת למדי אבל קח בחשבון שדגם הTDI יקר לאחזקה (ביטוח יקר,חלפים וטיפולים שחלקם יקרים-כמו טיימינג למשל..) אך מאידך כאמור,אמין,חסכוני למדי וסוחב מצויין.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...