Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המכוניות המכוערות ביותר ב50 השנה האחרונות...

ravivhaik
שימו לב! השרשור הזה בן 5253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מסכים עם הרוב, אבל ביאהו עשו מזה כתבה.. קריאה מהנה:

http://finance.yahoo.com/family-home/article/108046/fifty-ugliest-cars-of-the-past-50-years.html;_ylt=AjvLuJXafOQdjMHD_c8TXPNO7sMF;_ylu=X3oDMTE5ZmU5NTRtBHBvcwM5BHNlYwN3ZWVrZW5kRWRpdGlvbgRzbGsDNTB1Z2xpZXN0Y2Fy?mod=family-autos

טוב שהם לא שמעו על הסוסיתא קוביה והרום כרמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים מאד אפילו..

הייתי מוסיף גם מולטיפלה ועוד כמה

מולטיפלה היא אחד הרכבים הגאונים שהומצאו בשנים האחרונות.

מדובר על רכב מדהים בכל קנה מידה שהקדים את זמנו.

העיצוב המיוחד , המרווח וכ"ו.

הדבר האחרון שאפשר להגיד עליו זה שהוא מכוער.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב הוא בין היתר עיניין של טעם, למרות שעל כיעורן של המוסטנג II ושל ה AMC גרמלין אין עוררין..

בנוסף, ישנו לא מעט מכוניות שעיצובן מעורר מחלוקת - פיאט מולטיפלה, דייהטסו מטרייה ויונדאי אטוס.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם קלעו בלא מעט רכבים. אך פספסו בגדול עם האל קמינו, אחד הרכבים היותר יפים שיוצרו ועוד לבחור בו כהכי מכוער ?

חסרים לי הסוזוקי ליאנה, רנו 7, אולדסמוביל אצ'יבה, שבי קפריס 93, מרצדס A ועוד

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הדברים על המולטיפלה - אוטו מצוין, שלי שנת 2000 דיזל כבר ארבעים אלף ק"מ עברנו, מתוכם 8000ק"מ במשך שלושה שבועות בנסיעה 6 אנשים קופסא של 700 ליטר על הגג יצאנו מהבית באנגליה עד גראנאדה בספרד דרך צרפת היה טיול מעולה. כיום 200K (התרגום ממיילים) ומדבקה מאחור - WAIT TILL YOU SEE THE FRONT

הבהבובי אורות בין בעלי מולטיפלות שעוברים בכביש - דבר שבשגרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם קלעו בלא מעט רכבים. אך פספסו בגדול עם האל קמינו, אחד הרכבים היותר יפים שיוצרו ועוד לבחור בו כהכי מכוער ?

חסרים לי הסוזוקי ליאנה, רנו 7, אולדסמוביל אצ'יבה, שבי קפריס 93, מרצדס A ועוד

כשראיתי את הכתבה ישר חשבתי על סוזוקי ליאנה, היא באמת חסרה ברשימה:-)

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי קלעו בול עם האל קמינו והאל קימונו הם אפילו הצביעו על הקשר בינהם "—ripped its basic design from the already dreadful Chevrolet El Camino.

לא נעים שהוולו 240 ברשימה אבל באמת הופעת הBX הייתה הפתעה...

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...