Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלאס! הגיע הזמן לשמוע נורמלי באוטו , צריך עזרה בבחירת רכיבים

naS
שימו לב! השרשור הזה בן 7347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/AuctionProd.asp?auction_id=1173076

הזמנתי את נגן הזה אתמול , כמו כן יש לי מגבר ישן מהאוטו של אבא , לא בטוח בדגם אבל הוא מחברת BOSH BOSE או משהוא דומה אני לא בטוח , 600W 4 יציאות

עכשיו , אני צריך רמקולים משהוא על רמה , אבל לא להגזים במחיר.. אני לא רוצה לרוקן תבנק בשביל כמה רמקולים ויותר חשוב לי האיכות מהעוצמה(אבל לא להפקיר תעוצמה ) ...

כמו כן , סאב משהוא נחמד , הבעיה היא שזה אוטו קטן (סוזוקי גימיני) ואני לא בטוח שיהיה מקום לתקוע תתיבת תהודה , אני יודע שאפשר להשיג אותם גם בלי התיבה , השאלה היא מה מקריבים בשביל זה ..

גם הסאב , לא צריך משהוא יקר , או בעוצמה אדירה .. משהוא באיכות טובה שיוכל לתת חויית שמיעה מושלמת

ויש לי שאלה , אם אני מחבר רמקולים 300W למגבר 600W , הם ישרפו ? או בעיות אחרות שיכולות לצוץ ..

ומה ההבדל בין 1,2,3 WAYS ברמקולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב, נתחיל בזה שהקישור שלך לנגן לא תקין...

לגבי 1/2/3... WAY ברמקולים - מספר הרכיבים כולל הממברנה הראשית של הרמקול. ההבדל אמור[b/] להיות בחלוקת צלילים יותר מדוייקת ככל שיש יותר חלקים.

בכל מקרה אם זה לאחוריים אז 3 WAY זה הסטנדרט והכי נפוץ, קדמיים עדיף לקחת קומפוננט (סט של וופר וטוויטר וקרוס שמחלק את הצלילים)

רמקולים חלשים למגבר חזק - כן הרמקולים עלולים להישרף אם תתן להם הספק גבוה ממה שהם מסוגלים לעמוד בו.

לגבי רמקולים וסאב - אתה חייב להגדיר תקציב כדי לקבל תשובות.

לגבי מקום לתיבה - אם זה ממש קריטי אז אולי אפשר למצוא מקום להתקנת סאב פרי אייר (כזה שלא צריך תיבה) וחוץ מזה גם יש תיבות צרות שמתאימות לטנדרים ויכולות להתאים גם לך אבל בד"כ הן בעלות וופרים קטנים (8 אינץ')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאב פרי-אייר דורש תיבה גדולה מאוד (ולא "לא דורש תיבה" כפי שגונן אמר :? ), אבל במקרים של בגאז' קטן- הוא יכול להשתמש בנפח של הבגאז' בתור תיבה (בתנאי שהוא אטום טוב והסאב יושב יציב על מגש עבה וחזק).

וחוץ מזה- מה התקציב שלך לרמקולים? לאנשים מסויימים לרוקן ת'בנק זה 300 שקל ולאחרים זה 3 מיליון שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק תוקן ,

בכאלף שקלים אני יכול למצוא רמקולים איכותיים ( קידמיים ואחוריים) ?

זכרו שאני מעדיף איכות שמיעה על ווליום 8)

בקשר לסאב , אני יראה כמה מקום אני אוכל לפנות ...

אבל בעקרון אתם אומרים , בשביל איכות אני אצתרך תיבת תהודה כן ?

ושוב תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אתה רוצה איכות תקנה מורל דוטק לקדימה וסאב טוב.

יותר מאוחר תקנה רמקולים של גיביאל באיזה 300 שקל משהו פשוט אם לא תהיה מרוצה מהקומפוננט ותרגיש שחסר לך צליל שבא מאחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ , כרגע יש לי 2 רמקולים מקדימה , אומנם מסריחים , סתם כאלה שקיבלנו עם האוטו מהמפעל ....

חסר סאונד כשיושבים מאחורה, זה פשוט לא זה ..

בקשר לסאב , אני לא בטוח אבל בשביל איכות נראה לי עדיף 4 רמקולים מאשר 2 וסאב ..

כרגע אני אחכה עם הסאב נראה לי גם בגלל הבעיה שאין לי איפה לדחוף אותו .. :?

הנה תמונה.. כשהכסאות למעלה לא משאר הרבה מקום ..

img60.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אין לך מקום לסאב בבגאז' אבל סאב לא חייב להיות בבגאז' אתה יכול למצוא לו מקום

גם בתוך האוטו. אתה יכול לשים חופשי שתי סאבים של 8 אינץ' בסלון. החסרון של זה שזה יותר יקר וגם התקנה כזאת היא יקרה. אבל עם יש לך כסף אז שווה להשקיע כי זה לא אותו דבר בלי סאב. אם אתה רוצה איכות אתה חייב סאב. אני לא יודע מה איתך אבל אותי למשל זה ממש מעצבן לסוע בלי באס רך ועמוק כמו שצריך. רמקול בחיים לא יגיע לאותם ביצועים אבל אם אין כסף....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו קטן ובעייתי...

אפילו מגש אין שם...

נראה לי הפיתרון הכי טוב (אבל לא זול) זה לדחוף איזה סאב 8 אינץ' בבניית פייבר על הדלת ה 5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלת שלישית :roll:

אם תסתכל טוב , תראה מתחת לחלון האחורי יש שם מקום אולי אפשר לדחוף שם תרמקולים האחוריים ?

והסאב... בעייתי ..

על הדלת אתה אומר ..? אממ זה בטח יעלה תמחיר בלא מעט ...

חחח אי אפשר לתלות אותו הפוף על הגג נכון ? :drinking:

הנה עוד תמונות של הפנים :

Jimny1999bRint.jpg

Jimny1999bFint.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשים סאב עם תעשה בניה מפיבר מתחת לחלון האחורי. יעני בין הכסאות האחוריים לבין הקיר הצצדי. שים סאב בכל צד וישמעו בן זו** סמוך עליי.

הבעייה היא רק כסף..

לדעתי יכנס גם סאב 10 אינץ'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן חשבתי על זה ... אבל העלות תיהיה בשמיים אני מתאר לעצמי

אפשר לשים אחד בדלדת האחורית , אבל כשיהיו שם דברים זה לא יהרוס קצת תסאונד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי שים זוג קומפוננטים מקדימה....

ואת הבעיה של הסאב לך לאיזה חנות סאונד לרכב ובטוח ימצאו לך פיתרון ..

מה שנראה לי זה שיציעו לך על הדלת האחורית להצמיד סאב עם תייבה כי עד כמה שידוע לי קיימים דברים כאלו . . .

התיבה לא כמו תיבה לסאב יושב היא יותר צרה אני מאמין אולי 25 או 30 סמ לא יותר ..

מוכר את המערכת רמה גבוהה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2685354#post2685354

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...