Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

WRC - קורונה ראלי 2004

MexMex
שימו לב! השרשור הזה בן 7318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם ראשונה של הWRC במקסיקו. כנראה שלא אחרונה.

מדהים. כל כך קרוב, כל כך יפה...

אפשר להעלות סרטון בגודל של 1.6 מגה הנה???

לילה

Rally4.jpg

Rally3.jpg

Rally2.jpg

Rally1.jpg

Voy con dios, y si no regreso, estoy con el

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:bigcry::bigcry::2gunfire::2gunfire:

אני צופה ביורוספורט.... אתה שומע החלפות הילוכים "עדינות"...

מי אמר שהעולם הוגן?

טוב נו... לפחות יש כמה דברים טובים בישראל...

יש לנו ....

וגם....

והרבה מאוד מ....

ובטוח שאצלנו ה.... הרבה יותר טוב מאשר ב....

גם אני רוצה WRC!!!!

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלי מאד מותח וצמוד, אחרי היום השני שסולברג הוביל הוא נקנס ב5 דקות בגלל שהאוטו נכבה לו והוא היה חייב לדחוף את האוטו לטיפולים. הבעיה שהוא לא היה יכול לדחוף את האוטו לבד והצוות של סובארו עזרו לו לדחוף את האוטו חבל מאד על העונש שקיבל.

בכל מקרה הוא עדיין מדורג חמישי שזה נחשב מצויין אחרי הוספה של 5 דקות.

צפו לעקשן חם ולוהט עכשיו עידכונים בשידור חיי באתר ראלי לייב, נשאר עוד שני קטעים.

בהצלחה לסולברג :p

diapob_102.jpg

diapob_101.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלי מאד מותח וצמוד, אחרי היום השני שסולברג הוביל הוא נקנס ב5 דקות בגלל שהאוטו נכבה לו והוא היה חייב לדחוף את האוטו לטיפולים. הבעיה שהוא לא היה יכול לדחוף את האוטו לבד והצוות של סובארו עזרו לו לדחוף את האוטו חבל מאד על העונש שקיבל.

צפו לעקשן חם ולוהט עכשיו עידכונים בשידור חיי באתר ראלי לייב, נשאר עוד שני קטעים.

עופר, לפי מה שהבנתי עיתונאים עזרו לו לדחוף את האימפרזה. אם אנשי סובארו היו עוזרים לו הוא בכלל היה נפסל מהמירוץ.

second is the first looser

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר, לפי מה שהבנתי עיתונאים עזרו לו לדחוף את האימפרזה. אם אנשי סובארו היו עוזרים לו הוא בכלל היה נפסל מהמירוץ.

אוקיי בהתחלה הם עזרו לו אחר כך שזה לא הצליח והם לא התקדמו הצוות גם עזר להם

ראיתי בדיוק מה קרה אתמול ביורספורט אם אתה לא מאמין תעקוב אחר השידורים ותראה שצדקתי.

זה לא משנה אם הצוות עזר לו או לא את העונש שלו הוא קיבל :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי בהתחלה הם עזרו לו אחר כך שזה לא הצליח והם לא התקדמו הצוות גם עזר להם

ראיתי בדיוק מה קרה אתמול ביורספורט אם אתה לא מאמין תעקוב אחר השידורים ותראה שצדקתי.

זה לא משנה אם הצוות עזר לו או לא את העונש שלו הוא קיבל :(

העיתונאים עזרו לו לעבור את קו הסיום אחרי שהוא והנווט לא הצליחו לדחוף את האוטו לבד...

אנשי סובארו דחפו את האוטו רק אחרי שהוא עבר את קו הסיום...

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) מרקו מרטין - פוקוס

2) פרנסואה דובאל - פוקוס

3) קרלוס סיינז' - סיטרואן

4) פטר סולברג - סובארו

5) הירבונן - סובארו

6) מרקוס גרונהולם - פיג'ו

פרישתו של סבסטיאן לואב ביחד עם ניצחונו של מרקו מרטין מביא את מרטין לחלוק את המקום הראשון עם לואב באליפות הנהגים בעוד פורד תופסת את המקום הראשון באליפות היצרנים. 14 מרוצים לסוף העונה והקרב צמוד. יהיה מעניין.

second is the first looser

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על סולברג, אחרי כל הראיונות המחוייכים אתמול... מה שכן אני בטוח שזה לא מחק לו את החיוך מהפרצוף, הוא תמיד אופטימי. כמו שכשאני רואה את גרונהולם מתקרב למצלמה אני יודע שהוא הולך לקטר כל המכונית (תמיד, כל שנה, הוא מקטר על כל מכונית), אם אני הייתי יצרן מכוניות הייתי חושב פעמיים לפני שהייתי מעסיק אותו, למרות שהוא נהג מדהים. הוא גם סובל לעתים קרובות מדי מחוסר מזל.

וחבל גם על לואב שפרש. הוא היה קרוב להיות הנהג הראשון בהסטוריה שזוכה ב-3 המרוצים הפותחים ברצף... היה מגיע לו.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על סולברג, אחרי כל הראיונות המחוייכים אתמול... מה שכן אני בטוח שזה לא מחק לו את החיוך מהפרצוף, הוא תמיד אופטימי. כמו שכשאני רואה את גרונהולם מתקרב למצלמה אני יודע שהוא הולך לקטר כל המכונית (תמיד, כל שנה, הוא מקטר על כל מכונית), אם אני הייתי יצרן מכוניות הייתי חושב פעמיים לפני שהייתי מעסיק אותו, למרות שהוא נהג מדהים. הוא גם סובל לעתים קרובות מדי מחוסר מזל.

וחבל גם על לואב שפרש. הוא היה קרוב להיות הנהג הראשון בהסטוריה שזוכה ב-3 המרוצים הפותחים ברצף... היה מגיע לו.

נכון, הוא מקטר, אבל תאמין לי שאתה צריך להודות על זה שיש לפחות נהג אחד שבגלל שהוא כזה תותח לא מעיזים לסתום לו את הפה. כל הנהגים בעולם באשר הם היו מתים להתלונן על כמה האוטו גרוע אבל רובם לא מעיזים. בקשר לחוסר מזל אי אפשר להאשים נהג על זה שפתאום ההיגוי כוח מפסיק לעבוד או על זה שפתאום נשאר לו רק הילוך שלישי, זאת אשמת המהנדסים והמכונאים. עם כבר חוסר מזל אז תדבר על תאונות והאחרונה הרצינית שאני זוכר היא שהוא נתקע בבנקט עפר באוסטרליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הוא מקטר, אבל תאמין לי שאתה צריך להודות על זה שיש לפחות נהג אחד שבגלל שהוא כזה תותח לא מעיזים לסתום לו את הפה. כל הנהגים בעולם באשר הם היו מתים להתלונן על כמה האוטו גרוע אבל רובם לא מעיזים. בקשר לחוסר מזל אי אפשר להאשים נהג על זה שפתאום ההיגוי כוח מפסיק לעבוד או על זה שפתאום נשאר לו רק הילוך שלישי, זאת אשמת המהנדסים והמכונאים. עם כבר חוסר מזל אז תדבר על תאונות והאחרונה הרצינית שאני זוכר היא שהוא נתקע בבנקט עפר באוסטרליה.

כמו שאמר נפוליאון, "תנו לי גנרלים עם מזל"... אבל זה לא העניין, אני בטוח שהוא לא אשם שהלך ההגה כוח (והוא גם לא יכול להתלונן על זה - אותו יום היה שווה בשבילו כמו מנוי שנתי לחדר כושר :) ) וגם כמו שאמרתי אין ויכוח על איכויותיו כנהג... אבל מה עם הלויאליות? אני שומע אותו מדבר על הפיג'ו שלו, ואני חושב שאם הייתי מנהל את קבוצת המרוצים של פיג'ו הייתי תולש לעצמי את כל השערות מהראש מרוב עצבים.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...