Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן יחסית, עד 50K ש"ח, לנסיעות ארוכות יחסית

אנלוגי
שימו לב! השרשור הזה בן 5251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מחפש רכב קטן יחסית לנסיעות של קצת מעל 20K ק"מ שנתי. בחלוקה גסה בערך 60% בינעירוני, הרבה כביש 6. שאר הזמן בעיקר במטרופולין ת"א, חניה ברחוב. קצת דרכי עפר פה ושם, בזהירות כמובן.

מרבית הזמן 1-2 אנשים ברכב, בלי מטען מיוחד.

אמור לשרת אותי 3-5 שנים בערך (אני מקווה, אין לי חשק להחליף כל יומיים).

לצרכי השוואה יונדאי גטס שירתה אותי לא רע, אם כי לא זהרה בנסיעות ארוכות, בעיקר לא בעליות לירושלים/צפון/סדום.

יש לי 50K ש"ח לטובת העניין, לא אתנגד להוציא פחות, אפשר קצת יותר.

מה חשוב לפי סדר (בערך):

מאוד חשוב:

אמינות

עלויות אחזקה (מוסכים וצריכת דלק, אני מטפל תמיד בזמן ומעדיף במורשה)

יכולת נסיעה ארוכה כולל עליות בלי מאמץ מיוחד לנהג ולרכב

חשוב באמצע:

הנאה ונוחות נסיעה

שמירת ערך

תיבה ידנית (מעדיף בהרבה, אבל זה לא דיל ברייקר)

לא חשוב כמעט בכלל:

עיצוב

אבזור ופינוקים

לא מצליח להתפקס על כיוון נכון. כרגע אני נוטה לכיוון סקודה פביה או משהו אחר מהמשפחה, אבל מודאג מעלויות אחזקה ואמינות. אני שומע סיפורי זוועה על אירופאיות, אבל משתדל לקחת בפרופורציה (נסיון עבר עם רנו אקספרס רק מחזק את המקטרגים, אבל גם גטס לא זרחה בתחומי האמינות).

פיאסטה? פוקוס 5 דלתות? משהו יפני 5 דלתות (Run-x ודומיה)? לא חושב שבא לי קוריאניות.

מה שברור לי שאני ממש לא מעוניין ברכבי סדאן/סטיישן, בעיקר בגלל האורך. לא מוכן לנסוע בכזה רכב בתוך העיר ללא סיבה טובה.

רוצה להניע בבוקר ולכבות רק כשהגעתי, ממש אבל ממש לא סובל להיתקע בדרך, ואין לי רזרבות כסף לתיקונים יקרים. שני טיפולים בשנה מספיק כבד עלי.

אולי בכלל דיזל? מה קורה היום מבחינת אגרות רישוי וכאלה? משתלם בנסועה כזו?

אשמח לכל שביב מידע, וגם לכיוונים חדשים שלא עלו אצלי.

בנוסף אם למישהו יש מידע על רכב למכירה המתאים לתיאור - הודעה פרטית תהיה מבורכת.

תודה

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקודה פביה אכן נחשבת מוצלחת. תוכל למצוא גם דיזל. מנועי הדיזל חסכוניים מאוד ואמינים יותר. הם משתלמים מכל הסיבות -

1. אגרת הרישוי זהה לשל בנזין בנפח מקביל

2. צריכת דלק טובה משמעותית (30% פחות בערך)

3. מחיר הסולר - ניתן למצוא סולר מוזל ברמות של עד 80 אג' פחות מבנזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

החיפוש נמשך...

פביה דיזל 2006 עם 120,000 ק"מ נשמע מוגזם (מליסינג לצערי)?

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במצב הרכב והטיפולים שעבר. השאלה אם תוכל לקבל מידע מדוייק מהחברה. אם זה של אלדן, אז השמועה אומרת שהם מטפלים במוסכים מורשים דווקא. כמובן שזו גם שאלה של מחיר. בכל מקרה חייבים לבדוק במכון בדיקה ורצוי גם במוסך מורשה, שייתן חוו"ד ועלויות תיקונים וטיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם גרנדה פונטו 1400 ידנית משנת 2007?

לדעתי עונה על כל הדרישות שלך.

סוף שנה עוד מעט , אולי תוכל למצוא לך בסוכנויות הליסינג אחת שמורה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...