Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברים אני חייב (חייב = מבקש, אתם לא עובדים אצלי) את הטיפים לבדיקת איפון אורגינל

Guy20
שימו לב! השרשור הזה בן 5284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי דודים שנמצאים בסין והבנתי שכשהם יהיו בביג'ין יהיו מלא אייפונים ורציתי בבקשה לקבל טיפים שהם יבדקו האם המכשיר אורגינל או לא?

איזה דרכים ושיטות קיימות

אני חייב את זה דחוף כי עוד יומיים הם יהיו שם.

אני צריך מדריכון יותר ספציפי של איך לבדוק אותו במקום

בגדול מה השלב הראשון שהם צריכים לעשות כשהאיפון אצליהם ביד להכניס את הכרטיס סים של חברת פלאפון ומה הלאה? מה אמורים לעשות מהרגע של הכנסת הסים ואילך

תודה לעוזרים הנחמדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, הם לא יוכלו להכניס כרטיס סים ומיד להתקשר שכן צריך לעשות אקטיבציה למכשיר.

שיטה אחת שאני יודע: לאחר ההדלקה שלו, שיגשו בתפריט למחשבון ויפעילו אותו. כאשר המחשבון מופעל, בסיבוב האייפון 90 מעלות לצד, המחשבון הופך למחשבון מדעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר, שיכנסו להגדרות-כללי-אודות של המכשיר,

הגרסה צריכה להיות 3.1.2 או אפילו 3.0

והמספר סידורי צריך להיות תואם למה שכתוב מאחורי האייפון בקטן קטן למטה..

בכלל, שירגישו את המסך מגע, אם הכל זורם חלק, ומרגישים שהוא איכותי, זה מקורי..

אם הם רואים דברים מוזרים, כמו למשל שהחלק האחורי נשלף ואפשר להוציא את הבטריה, שיברחו.

ואין מצב שאפשר להכניס שתי כרטיסי סים.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש דרך בטוחה, אחרי הכל - את כל הבדיקות והנגיעות בדרך כלל עושים רק אחרי שרוכשים.

אם יש אחד להדגמה, שווה באמת לבדוק את איכות מסך המגע.

אם אני לא טועה - אייפון לא מגיע עם עט סטיילוס (עט למסך המגע), ברגע שקונים משהו עם העט הזה - יודעים שהמסך לא איכותי כמו של אפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף - לא בטוח שאפשר לקנות מקורי שם בלי החובה להתחבר לאחת הרשתות המקומיות שתומכות בו.

כלומר לקנות אותו נעול (נעילת סים) + חובת פתיחה ע"י רישום לרשת - שעל זה כמובן , משלמים לטווח ארוך כמו בכל רשת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם רואים דברים מוזרים, כמו למשל שהחלק האחורי נשלף ואפשר להוציא את הבטריה, שיברחו.

ואין מצב שאפשר להכניס שתי כרטיסי סים.

לתואמי אייפון יש שני סימים ואפשרות להחלפת סוללה.

הדרך הכי פשוטה לבדוק.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, לזה בדיוק התכוונתי..

גיא, יש פה מספיק שיטות לבדוק. אם תעקוב אחרי כל מה שאמרנו פה, אין מצב שאתה נופל בעניין הזה.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, לזה בדיוק התכוונתי..

גיא, יש פה מספיק שיטות לבדוק. אם תעקוב אחרי כל מה שאמרנו פה, אין מצב שאתה נופל בעניין הזה.

אני מציין שאתה צודק ואין דרך קלה יותר.

תגיב לזה עוד פעם שהוא יבין שזאת הדרך.

אתה עובד בזה נכון?

תעלה תמונה של העמוד עם ההגדרות של הטלפון.

אני מקבל את שלי עוד שבוע.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח הבנתי אותך..

לא אני לא עובד בזה, סתם מתעניין בשטויות האלה..

הנה התמונה של ההגדרות, למרות שאלה דודים שלו קונים את האייפון ולא הוא, והם כבר בסין..

5zjgnbnbdklt.png

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה מוכרים בסין , אבל המכשירי אייפון שמוכרים בתאילנד (תוצרת סין) מאוד קל לזהות, כי חוץ מיומן ,טלפון,מצלמה לא איכותית ונגנן אין בהם כלום. יש לבדוק אם יש זכרון פנימי במזויפים אין.

לבדוק את החיבורים אם זה בא עם כבל ייחודי של אייפון זה מקורי , הזיופים באים עם כבלים אוניברסלים ומטען אוניברסלי (שמתאימים לשאר הזיופים)

אני אפילו ראיתי זיופים עם 3 כרטיסי סים למרות שבמקור זה רק אחד וכמו שציינו באייפון מקורי לא ניתן לשלוף סוללה בזיופים כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...