Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה יאריס וורסו למשפחה בת שלושה ילדים

meit83
שימו לב! השרשור הזה בן 5299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולכם!

אנחנו משפחה של זוג+ 2, והשלישי בדרך.

עד עכשיו נהנינו מאד משירותיה של מאזדה 121 שנת 96 שמשרתת אותנו מאד בנאמנות.

לקראת הלידה חשבנו להחליף למשהו יותר גדול, אם כי מאד חשוב לי שכמו הרכב הקודם הוא יהיה חסכוני מאד ואמין מאד.

לאחר שיטוטים רבים באינטרנט נדלקתי על היאריס וורסו, אבל בעלי טוען שזה לא יוסיף לנו הרבה מבחינת גודל.

הוא טוען שלא יכנסו שלושה כסאות תינוק במושב האחורי ושהבגז' קטן.

בעלי בעד משפחתיות כמו בלנו, קורולה (קצת יקרה לנו)

בגדול התקציב הוא 30-35K.

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שתמצאו יאריס וורסו בתקציב שלכם.

אולי תחפשו סובארו אימפרזה סטיישן משנת 2000 או 99. מצויידת בבגאז' גדול והיא נחשבת אמינה ולא יקרה לאחזקה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאריס וורסו יש תא מטען די גדול, בוודאי גדול יותר משל ה121 הזערורית.

מצד שני, שלושה מושבי תינוקות במושב האחורי של יאריס? אני לא בטוח שאפשר להכניס אותם לשם פיזית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודעת,

לאבא שלי יש אימפרזה והיא צורכת כמות רגילה של דלק- 1:10

הוא לא ממש מרוצה גם מהאמינות, כל הזמן מתחזק ומטפל.

אין משהו גדול אך חסכוני? אין חיה כזאת?

מה עם מאזדה לנטיס, אותה צריכת דלק כמו האימפרזה?

(הענין של צריכת דלק חשוב כי רוב הנסיעות שלנו הן לא משפחתיות אלא שלי/ של בעלי ללימודים,

45 דקות לכל כיוון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לאכול עוגה ולהשאיר אותה שלמה??

גם בתחום המוטורי אין ארוחות חינם, גודל = צריכת דלק גבוהה יותר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלכם תוכלו לקנות פיאט מולטיפלה 2001-2002 טורבו דיזל. צריך למצוא אקזמפלר שמור ועם קילומטראז' סביר, אבל בעיקרון זה רכב מאוד מרווח, יתאים גם לילד רביעי... חסכוני בצריכת דלק, אבל הטיפולים קצת יותר יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא הסברתי זה שרוב הזמן אנחנו משתמשים בו לנסיעות של בן אדם אחד- או אני או בעלי ללימודים או עבודה, חצי שעה לכל כיוון,

ולכן חשוב לנו משהו חסכוני ולא בומבסטי.

זה לא שאני מנסה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלימה,

אני מחפשת פיתרון אופטימאלי ביחס לאילוצים, המשפחתיים והכלכליים.

לגבי המולטיפלה-

ההוצאות על דיזל הן ממש יקרות- אני טועה?

מבחינת טיפולים וביטוח חובה ומקיף וכו'?

שווה לסחוב את כל ההוצאות האלה כשיש "רק" שלושה ילדים?

מה צריכת הדלק שלה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפחה שלי יש יאריס וורסו כבר משת 2003. אנימשתמש בה כול יום ועכשיו כבר 156 אלף ק"מ. עד זה לא היו לי ביות. אני כ"כ מרוצה מאטו הזה. לא שותה הרבה. האטו מאוד שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוצאות בדיזל הן לא יותר יקרות מבנזין. אל תשכחי גם שליטר סולר בתחנות הזולות עולה כשקל פחות מליטר בנזין.

מולטיפלה היא ידנית בלבד -מתאים לכם ? מעבר לכך הרכב מעולה, עם קצת מחלות משלו כמו דשבורד מתקלף. יש לי דובלו שזהה לה מכנית והצריכה הממוצעת כ 16.5 ליטר לק"מ משולב.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם במשפחתיות "סטנדרטיות" עסקינן, פוקוס משנת 2001-2002 תתן איכות חיים הרבה יותר טובה מבלנו או קורולה.

האמינות אמורה להיות טובה מאד אלא אם לרכב הספציפי היתה התעללות או הזנחה. נוח, מרווח, תא מטען מצויין.

1.6 אוט' שתעשה 1-10/12 ממוצע.

לי היתה 2001, והיתה אחד מהרכבים היותר אהובים עלי כנהג סולידי שאינו ממהר מידי לשום מקום.

האמת , לא יודע אם שלושה כסאות תינוק יכנסו בה. מה שבטוח שמה שיכנס במשפחתית 1.6 אחרת, יכנס גם פה ואפילו יותר טוב.

זה במידה ואתם מחפשים משפחתית. כמובן שיש גם את כל מה שהציעו מעלי, במידה ולא חובה אוטומטי, או נפח מסויים.

ערן.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולכם!

אנחנו משפחה של זוג+ 2, והשלישי בדרך.

עד עכשיו נהנינו מאד משירותיה של מאזדה 121 שנת 96 שמשרתת אותנו מאד בנאמנות.

לקראת הלידה חשבנו להחליף למשהו יותר גדול, אם כי מאד חשוב לי שכמו הרכב הקודם הוא יהיה חסכוני מאד ואמין מאד.

לאחר שיטוטים רבים באינטרנט נדלקתי על היאריס וורסו, אבל בעלי טוען שזה לא יוסיף לנו הרבה מבחינת גודל.

הוא טוען שלא יכנסו שלושה כסאות תינוק במושב האחורי ושהבגז' קטן.

בעלי בעד משפחתיות כמו בלנו, קורולה (קצת יקרה לנו)

בגדול התקציב הוא 30-35K.

מה אתם אומרים?

תקחו את הכיסאות של כל הילדים וותסעו לאיזו ורסו שראיתם ביד 2 ואז ותראו אם זה נכנס בכסא ואם זה נוח לכם,

כי זה הכי חשוב ( אני בחיים לא הייתי קונה אוטו בלי לראות שזה מתאים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...