Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי MAXXIS 8060 חו"ד.

PorSche-911
שימו לב! השרשור הזה בן 5288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום סוף סוף נפתרה הסאגה עם הלוקרים וה-4X4 לבנתיים הכל מתפקד כראוי (טפו,טפו,טפו).

לאחר שהייתי במוסך זכרתי שיש לי קצת רעידות בהגה ואני צריך להחליף צמיגים בקרוב, ביצעתי איזון גלגלים וביררתי על צמיגים.

אז ככה כרגע אני עם cooper דיסקברי 50\50, שראו ימים יפים יותר, הצמיגים כבר דיי יבשים והקוביות שלהם דיי שחוקות אך למרות הכל הם עדיין מספקים אחיזה טובה בשטח איכשהו ובאופן כללי הייתי ממש מרוצה מהם :mm_yeah:.

בכל מקרה ביררתי על צמיגי 100% שטח (התכנון הייה שוב על 50\50), על אף שאני מודע לחסרונות שלהם בכל זאת אשמח לחו"ד על MAXXIS 8060 אשר הוצעו לי בפנצ'ריה, כאשר ראיתי אותם נפלה לי הלסת :shock:, הם ניראים אכזריים ביותר ובעלי פרופיל שטח מפלצתי משהו כולל קוביות בדופן של הצמיג - עשו לי ממש חשק הצמיגים הללו.

http://images.google.co.il/images?hl=iw&resnum=0&q=MAXXIS%208060&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

ממה שאני פוחד זה מהנסיעה על הכביש זאת אומרת שהם יהו יותר מידי אקסטרים, רועשים ובעלי אחיזה נחותה בעיקר עכשיו בחורף ניראה לי מפחיד.

מה ההבדל בצריכת דלק?

מה ההבדל בנוחות הכללית של הרכב?

מה ההבדל באחיזה ובהתנהגות הכביש ?

שמעתי בעבר שצמיגי 100% נוטים להתפנצ'ר ולהקרע יותר בקלות יש אמת בדבר?

יש למישהו (בעיקר בעלי ג'מני) ניסיון עם הצמיגים הללו על הכביש?

איך הביצועים שלהם בשטח?, בשטח אני נוסע בעיקר בשטח טכני סלעי ובקרוב בחורף השטח יהיה גם בוצי למדי, דיונות וחול לא יצא לי עדיין לסוע אפילו.

הצמיגים הוצעו לי במחיר של 2100 ש"ח לרבעייה במידה 205.70.15, איך המחיר?

האם יש חלופות אחרות טובות יותר בטווח המחירים הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נשאל את זה אחרת -

יש בכלל צמיג שטח מלא אחרת במידה המקורית של הג'ימיני? לדעתי אין.

אם אתה רוצה שטח מלא אז מקסיס הם התשובה. או ה8060 או הדגם הישן יותר (אם עדיין נמכר).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החתכים שונים לגמרי, ביגהורן לא משווקים במידה של הג'ימני, תביט בתמונות ותראה.

אני אישית נגד צמיגי 100%, אבל כל אחד ומה שטוב לו ואיפה שהוא מסתובב.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגי MAXXIS הם צמיגים טובים וכנראה היחידים גם במידה המקורית של הג'ימיני שהם 100% שטח.

כבר מראש אני אומר לך שהם מאוד רועשים על הכביש ורמת האחיזה בכביש בין אם זה רטוב או בין אם הוא יבש היא ממש לא גבוהה (בלשון המעטה)

מה שכן בשטח זה כבר סיפור אחר- אחיזה מעולה כמעט בכל תנאי בוץ וטיפוס סלעים. בחולות תתפלא אבל עדיפים יותר צמיגי 50/50.

צריכת הדלק מן הסתם תעלה.

לגבי מה שאמרת על הנטייה שלהם להתפנצ'ר-אין אמת בדבר, מה שכן זה שהם נשחקים מאוד מהר ואורך החיים שלהם לא ארוך במיוחד.

אני מסכים עם אור-אני אישית לא בעד 100% שטח ואני גם לא ארכיב על הג'ימיני שלי 100% שטח. אבל כל אחד עם מה שטוב לו.

בהצלחה.

BassHead:vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אם אתה לא מרבה על הנסיעה בשטח באופן קבוע שים צמיגים 50\50 =

פחות צריכת דלק

יותר אחיזה בכביש

יותר זולים בקניה

וכמו שכבר נאמר פה בשטח ה 100% זה "עולם אחר בעיקר בבוץ מנסיון אישי שכבר הרכבתי סט100% שני מאז שקניתי את הגימני

mosconi & gladen audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין BF למידה 205, החל ממידה 215.

5050 לג'ימני סביר וטוב גם מבחינת מחיר הינו מקסיס 751, הקפד לבקש דגם 751 5050 ולא 751N שהינו 7030 ויותר עדין

ל5050 יש 4 שורות של קוביות, ל7030 יש 5 שורות של קוביות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור ידידי המלומד,

תוכל לענות לי לגבי גודל 31/10.5/15 מה ההבדל בין ה - 8060 לדגם ה - BIGHORN? שניהם 100% שטח? איזה הבדלים יש ואיזה עדיף?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ס רכב שטח שמטייל חייב לדעתי צמיגי שטח (אחרי נעילה כמובן)!

לגבי המקסיס, מנסיוני איתם בארבע השנים האחרונות מדובר בצמיג מצויין- אני מת על הרעש שלו בנסיעת כביש.

בעניין כביש רטוב- אתה הרי תהיה מודע לכך שאתה נועל צמיגי שטח אז בסיבובים ללחוץ פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, ל8060 יש קוביות בצורת V בערך, משהו כמו חתך ספורטיבי אבל מאוד אגרסיבי.

ביגהורן הוא בחתך דומה לBF שטח מלא, משהו בסגנון של 4 שורות שקולדים כמו Z כזה.

חפש תמונות ותראה.

אני אישית מעדיף 8060 הוא לדעתי יותר איכותי.

תכלס להגיד לך בשטח שראיתי 2 רכבים זהים אחד עם כזה ואחד עם כזה ? לא ראיתי אז אני לא יודע מה יותר טוב בוודאות, אני יודע רק שהביגהורן עדינים מעט יחסית לשטח מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין BF למידה 205, החל ממידה 215.

5050 לג'ימני סביר וטוב גם מבחינת מחיר הינו מקסיס 751, הקפד לבקש דגם 751 5050 ולא 751N שהינו 7030 ויותר עדין

ל5050 יש 4 שורות של קוביות, ל7030 יש 5 שורות של קוביות

לא ידעתי שקיימת קטגוריה של 7030, הם לא הפשרה הטובה ביותר? איזה צמיג מומלץ?. למה הם יותר עדינים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...