Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 20K

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 7791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבט, רכב עד 20K יידני עם מזגן, חשבתי על רנו 19 או סיטרואן ZX משנתונים חדשים ככל שניתן, מה אומרים?

שתי האפשרויות שבחרת מעולות.

קשה מאוד להתחרות עם הZX בנוחות.

מנוע ה1.4 עם גיר ידני מספק ביצועים מספקים וצריכת דלק טובה.

ההתנהגות אף היא טובה למדי.

ה19 נוחה להפליא אף היא ומרווחת. מנוע ה1.4 עם 80 כ"ס חזק למדי.

חפש את שתיהן והראשונה במצב טוב (מאוד, לא להתפשר כי יש מבחר לא מועט) תקנה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שאתה הולך על נוחיות, הרשה לי גם להמליץ על 405, מאוד נוח, מהנה לנהיגה

בקיצור, גם שווה לבדוק

אה ורצוי לציין שעדיף את הדגמים החל מ-93 (מתיחת פנים/הזרקה)

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט, רכב עד 20K יידני עם מזגן, חשבתי על רנו 19 או סיטרואן ZX משנתונים חדשים ככל שניתן, מה אומרים?

מה זה מעולות...אז מה אם הן נוחות?

מה חוץ מזה?

אמינות?,לא!(כמות ה-ZX התקועות שראיתי בימים האחרונים של הגשם היא מדהימה!)

אחזקה?לא!(עלות החלקים המקורים של "קרסו" היא מהיקרות ביותר ולרכב בעיות חשמל רבות).

מזגן? אחד הצדדים היותר גרועים ברנו 19 הוא המזגן הלא מקורי (אני לא יודע מה לגבי ה-ZX)שגורם לקצרים רבים.

לשתי המכוניות בלאי אדיר וחוץ מנוחות הרבה אין להן מה להציע.

למי תמכור ZX בעד כמה שנים?

למי תמכור רנו 19 עד כמה שנים?(או אפילו היום)

אפילו היום זו משימה לא קלה למכור אותן גם עם מחירן הזול.

אני מציע יפני,אולי לא תקבל אחיזת כביש,אבל כן תקבל:אמינות,סחירות גבוהה,מזגן מקורי ולפעמים הגה כח\חלונות חשמל.נסה לבדוק דייהטסו אפלאוז\שרייד,מיצובישי לאנסר,ניסאן סאני (יחסית יקרה,אבל שוק חלש יכול לאפשר לך למצוא גם בפחות מ-20K)

405 כמו של יובל יש אחת למיליון,אם תמצא מה טוב,אם לא,אל תחפש הרפתקאות במוסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מעולות...אז מה אם הן נוחות?

מה חוץ מזה?

אמינות?,לא!(כמות ה-ZX התקועות שראיתי בימים האחרונים של הגשם היא מדהימה!)

אחזקה?לא!(עלות החלקים המקורים של "קרסו" היא מהיקרות ביותר ולרכב בעיות חשמל רבות).

מזגן? אחד הצדדים היותר גרועים ברנו 19 הוא המזגן הלא מקורי (אני לא יודע מה לגבי ה-ZX)שגורם לקצרים רבים.

לשתי המכוניות בלאי אדיר וחוץ מנוחות הרבה אין להן מה להציע.

למי תמכור ZX בעד כמה שנים?

למי תמכור רנו 19 עד כמה שנים?(או אפילו היום)

אפילו היום זו משימה לא קלה למכור אותן גם עם מחירן הזול.

אני מציע יפני,אולי לא תקבל אחיזת כביש,אבל כן תקבל:אמינות,שכירות גבוהה,מזגן מקורי ולפעמים הגה כח\חלונות חשמל.נסה לבדוק דייהטסו אפלאוז\שרייד,מיצובישי לאנסר,ניסאן סאני (יחסית יקרה,אבל שוק חלש יכול לאפשר לך למצוא גם בפחות מ-20K)

405 כמו של יובל יש אחת למיליון,אם תמצא מה טוב,אם לא,אל תחפש הרפתקאות במוסכים.

הוא באמת יקבל שכירות גבוהה, על הדירה הוא לא ירצה לעזוב ולנהוג על מושבי-קרש גיהוץ.

אני לא יודע מאיפה מליוני הZX שראית תקועות (אתה רציני תגיד לי?!) השבוע, אבל לZX יש אמינות טובה מאוד.

התמחור של קרסו, לעומת זה של סובארו למשל - נמוך משמעותית מנסיון, כנ"ל לעומת דייהטסו.

עוד כמה שנים, כשלמכוניות הללו לא יהיה ערך לא תהיה בעייה למכור אותן. לכל מכונית יש קונה וה"למי תמכור את ה19 אח"כ" זה קשקוש חסר שחר. הנה, הוא קנה אותה - זה אומר שיש קונים, לא? תמיד יהיה מי שיקנה. אתה קונה רכב טוב - מרווח, נוח, מהנה ואמין למדי ואתה מוכר אותה גם בזול, זה מן חוק שכזה שמה שקונים יקר מוכרים יקר ומה שקונים בזול לא מוכרים ביותר משקנית, מן חוק שוק מפגר שכזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם רועי. מילא לערוך חישובי "סחירות ו"שמירת ערך" לאוטו חדש, שם יש יותר מה להפסיד. אבל באוטו משומש חוסר סחירות וירידת ערך חזקה הם יתרון, כיוון שאפשר לקנות אוטו הרבה יותר חדש שקרוב לוודאי יהיה אמין יותר.

מלבד ה-ZX וה-19, נסה לחפש גם פיאט בראבה 1.4 ממודל 96'.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב אפשר למכור זה נכון... השאלה היא בכמה?

שמירת ערך ברכב משומש זה לא דבר חשוב? הבן-אדם רוצה להשקיע 20K על רכב ואתם מציעים לו רכב שעוד שנתיים ימכר ב10K, לעומת זאת יפנית כגון מיציבושי לנסר אפשר למצוא אחת טובה מאוד בפחות ממחיר מחירון ולמכור את הרכב אחר כך במחיר קרוב למחיר הקניה, הלנסר ידוע כרכב אמין (סוס עבודה) אני עברתי שישי שבת מפרך על הרכב הזה והוא רכב נוח, לא כמו סיטרואן אבל נוח, ביצועים טובים אבל צריכת דלק לא ממש נמוכה (איך הZX?).

אני לא חושב שכדאי לקנות ZX\19 אם אפשר לקנות לנסר למשל (אלא אם מחפשים רק נוחות )...

ללנסר מזגן חזק, היא אמינה, מאובזרת היטב וזולה.

ויש עוד אופציות יפניות טובות.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן ZX . ( קומפקטיות )

פורד פיאסטה . ( קטנות )

הפיאסטה יותר אמינה מיפניות ויותר כייפית , חיסרון : קטנה .

הסיטרואן לא אמינה כמו יפניות אבל האמינות שלה בהחלט טובה . ובניגוד לאלי , לי יש ניסיון ! ( תתחילו לרשום דברים שיש לכם ניסיון איתם ! )

שלא תהיה אי הבנה . לא כמו יפניות אבל האמינות בהחלט טובה .

למה לא המלצתי על יפניות..... אין לי ניסיון איתם , מה שכן הם לא נוחות בכלל ! וכן נסעתי בהם מספיק זמן ! רק שהם לא שלי בשביל לדווח על אמינות שאני מאמין , מאמין , שהיא טובה מאוד !

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב אפשר למכור זה נכון... השאלה היא בכמה?

שמירת ערך ברכב משומש זה לא דבר חשוב? הבן-אדם רוצה להשקיע 20K על רכב ואתם מציעים לו רכב שעוד שנתיים ימכר ב10K, לעומת זאת יפנית כגון מיציבושי לנסר אפשר למצוא אחת טובה מאוד בפחות ממחיר מחירון ולמכור את הרכב אחר כך במחיר קרוב למחיר הקניה, הלנסר ידוע כרכב אמין (סוס עבודה) אני עברתי שישי שבת מפרך על הרכב הזה והוא רכב נוח, לא כמו סיטרואן אבל נוח, ביצועים טובים אבל צריכת דלק לא ממש נמוכה (איך הZX?).

אני לא חושב שכדאי לקנות ZX\19 אם אפשר לקנות לנסר למשל (אלא אם מחפשים רק נוחות )...

ללנסר מזגן חזק, היא אמינה, מאובזרת היטב וזולה.

ויש עוד אופציות יפניות טובות.

נו, באמת.

שום רכב לא מאבד מחצית מערכו בשנתיים! (הזמן נע בין 3 שנים ל"מתרסקות" ביותר, עד 7 שנים להונדה סיוויק)

ואם תחשב עלויות של החזקת מכונית , תראה שהפער של 3,000-4000 ש"ח (במקרה הגרוע ביותר!) ממש ממש לא משמעותי על טווח של שנתים (ביטוח וטסט יעלה לו הרבה יותר!), במיוחד בהתחשב באיכות המכונית שהוא יקנה.

הרנו 19 היא מכונית מעולה. אני ממליץ עליה רק משנתון 93 (מתיחת פנים) ומנוע 1.8. המזגן מקורי, ואין כמעט תקלות. מה שכן - עלות האחזקה לא מן הזולות בשנתונים אלה - זה לא סובארו.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי , המיצובישי ממש ממש לא סוס עבודה !

מחליפים הרבה פעמים קאמשפטים...... אתה לא שם לב :

רשום בבגאז' 16V ואתה שומע כאילו יש 34 שסתומים..... ( זה מחלה במיצובישי )

עוד משהו חבר שלי עבד במיצובישי והוא אמר שיש הרבה בעיות עם הראש מנוע....

ועוד לא דיברתי על הצריכת דלק... אפשר לחשוב שנוסעים על אמריקאית עם V8 וקרבורטורים......

וכן , אני יודע..... היא עדיין יותר אמינה . לא אמרתי שלא .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...