Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זוויות היגוי באיביזה 20VT

Philip R
שימו לב! השרשור הזה בן 5301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו לאחר הרכב בולמים וקפיצי הנמכה, בימים הקרובים אני אבצע כיוון פרונט ואני רוצה על הדרך לחדד מעט את ההתנהגות של האיביזה.

מה מומלץ לעשות בדיוק מבחינת הקאמבר, טויו, קאסטר? על מנת להגביר מעט את האחיזה ואולי להפחית מעט את התת היגוי, גם על חשבון יציבות בכביש מהיר (לא באופן מוגזם אבל).

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיליפ תתחיל לחרוש את האתר הזה.

http://www.seatcupra.net/forums/

אבל הכי טוב שתשאל את הבחור הזה בהודעה פרטית,והוא יענה לך.

http://www.seatcupra.net/forums/private.php?do=newpm&u=212

הבחור כבר כמה שנים טובות מתחרה עם האיביזה שלו,על מסלולי מרוץ,ומכיר את כול המינוסים שיש לה.

הוא יתן לך כיוול לכיוון פרונט כמו שצריך!היה לי את זה פעם אבל נאבד לי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...