Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אוואו ביג - מעוניין בחוות דעת

Spongebob
שימו לב! השרשור הזה בן 5301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

החלטתי לשנות כיוון (ותקציב) וללכת על רכב ממוצע בקטגוריה של עד 50K. בקטגוריה הזו נמצא השברולט אוואו ביג משנת 2007 (1.4 ליטר).

האם לדעתכם זה רכב שכדאי להשקיע בו? יש לו בעיות מיוחדות? עלויות חריגות של דלק/ביטוח?

אשמח לשמוע דעתכם,

תודה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חוות דעת - שלילית. רכב לא בטיחותי ולא איכותי. יש בתקציב מכוניות עדיפות משמעותית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי הרבה ניסיון עם האוטו הזה. אבל זה הרכב הצמוד של סוכני המכירות של קוקה קולה ויש לי קרוב שהוא אחד מהם.

הם פשוט מתעבים את האוטו הזה. קרוב המשפחה שלי נסע 50 אלף קילומטרים בפחות משנה על האוטו אבל הוא לא ליסנגאי אופייני והוא מאוד שומר על האוטו ולא מתפרע.

הטענות שלו הן שהרכב מאוד לא נוח, הכיסאות עצמם בנויים במין צורה כזאת שהמשענת של הגב יותר בולטת מהשאר והם בעצם דוחפים אותך החוצה מהכסא ולא תומכים בכתפיים. יש הרבה רעשי רוח ומנוע וצריכת הדלק והביצועים הם דיי ירודים.

יש תקלה אחת מרגיזה שהופיעה במספר רכבים גדול בקוקה קולה, ידית ההילוכים נתקעת ומסרבת לצאת מפארקינג אלא אם לוחצים על כפתור נעילת ההילוך. הכפתור במהלך הזמן מתפרק וצריך ממש לדחוף איזשהו עצם אורך לחור שנותר בכדי ללחוץ על הכפתור ולהעביר הילוך, משהו מוזר ביותר שבחיים לא נתקלתי בו.

בקוקה קולה החלו כבר בהחלפת צי האוואו שכולן בנות שנה בערך לרכבי יונדאי אקסנט חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכנים, מהפחת אל הפח. לפחות שהיו מחליפים ברכב נורמלי. האקסנט גם מאוד לא נוחה לנסיעה וצריכת הדלק שלה גרועה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי , אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

ב50K ודרישות לשנתון כמו 2006 ומעלה, תקבל רכב גרוע. לא סתם הוא עולה זול.

בוא נגיד שעדיפים רכבים כמו דיהטסו סיריון ואפילו יונדאי גטס על הזוועה הנ"ל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן טידה. סוזוקי SX4, קיה סראטו, יונדאי אקסנט יותר טובה (אם כי בינונית מאוד בפני עצמה). כולן משעממות טיכו, אבל מתאימות כנראה לצרכיך הלא גבוהים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברכב חלופי של אלבר שאבא שלי קיבל במקום הגטס הליסינגית המוט הילוכים נתקע ואני והוא יושבים 5 דקות כמו מפגרים מנסים לשחרר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי , אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

ב50K ודרישות לשנתון כמו 2006 ומעלה, תקבל רכב גרוע. לא סתם הוא עולה זול.

בוא נגיד שעדיפים רכבים כמו דיהטסו סיריון ואפילו יונדאי גטס על הזוועה הנ"ל.

לא בטוח. בינתיים כל רכב שאני שוקל יש רק ביקורות גרועות ואני מניח שלא כל הרכבים בשוק גרועים.

מה לגבי רנו מגאן II משנתון 2005? זה עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יהיו ביקורות טובות וגרועות. רנו מגאן 2 מכונית מצוינת. הבעיה היא שמוניטין האמינות שלה (לא בהכרח באופן התואם למציאות) הוא גרוע.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרה הממוצעת של האוואו היא פח זבל ממוצע !

אני אישית לא מסכים עם ההגדרה כיוון שאני לא רוצה לפגוע ברגשות פחי הזבל , ערמת הברזל הזו היא מקור לתקלות בלתי פוסקות , החל בבלמים קדמיים שצריך להחליף כל 5-6 K , ידיות ההילוכים נתקעות ומסרבות לצאת ממצב חניה , בלאי צמיגים בלתי מוסבר ( גם אחרי החלפה ) פלסטיקה מתפרקת בתא הנוסעים , מחשבי מנוע משועממים שנוטים להתאבד ועודדדדדדדדדד...........

יש לנו בחברה 7 רכבים כאלו ואנו בוכים על הרגע שנכנסו לחצר !

מפה והלאה תבין מה שתרצה , אגב מחירה של האוואו לסוחרי רכב נע בסביבות ה40K

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור איך שברולט הסכימו לשים סמל שכולל כל כך הרבה מורשת והיסטוריה , על כאלה גרוטאות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגאן נוחה, מרווחת ובטיחותית.

אמינות זאת פיקציה. (סתם רציתי לכתוב את זה)

הכל עניין של מזל, אתה יכול לקנות מגאן בלי תקלות ואתה יכול לקנות מכונית שאמורה להיות אמינה, עם תקלות.

לפחות חוץ מעניין האמינות (בעיקר בעיות חשמל), היא אחלה.

ביד 2 יש גם כמה מזדות 3 ששוה אולי לבדוק, יתכן אולי שנה או 2 אחורה.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...