Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המטוס הכי אוירודינמי בעולם ועוד קצת מטוסים (תוצרת רוסיה)

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 5302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם נניח שהתכוונת שהמטוס הזה הוא בעל אפשרות תמרון מעולה אז זה נכון.

וזה דווקא בגלל שהוא בעל פרופיל אווירודינמי של לֶבֶנָת בנין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1.

ככלל מטוסי קרב אווירודינמיים במיוחד אי אפשר לקרוא להם. בלי מנוע הם באמת נופלים כמו לבנה.

הם מתוכננים לחתוך את האויר כמעט כמו טיל.

אגב יש גרסה מבצעית למטוס הזה וזה הסוחי 37 (SU-37). גם הוא בעל הנעה ווקטורית וכנפוני היגוי קדמיים נוסף לאלו האחוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שהמטוסים פחות יציבים באויר כך הם יותר קלים לתמרון.

מטוס יציב ישאף תמיד לחזור למצב נייטראלי ויהיה קשה יותר לתמרון.

גם כך השליטה נעשית ע"י מחשבים ולא ישירות ע"י הטייס.

אין מצב שטייס יכול לשלוט לבד על מטוס קרב מודרני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבנת בניין בטוח לא הייתי קורה לזה ואגב המטוס לא נופל כמו לבנה, אלא עושה את זה באופן מבוקר בעזרת מנועים במהירויות של עד 100 קמ"ש . מה תגיד על אוטו, גם הוא צריך לנוע בלי מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CEYAL, אתה צודק, למטוס בסירטון השלישי - סוחוי 37 נדרשים כ-200 תיקונים בשניה שמבוצעים על ידי המחשב כדי שהוא באמת לא יתחיל בנפילה חופשית. כמובן, ככל שמטוס מתקדם יותר, כך מחשב תופס יותר תפקידים בו. בעוד 20, 30 שנה לא יהיו מטוסי קרב עם טייסים, אלא מל"טים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון השלישי זה סוחוי 47.

את הסוחוי 37 יצא לי לראות במציאות במפגן אוירי,אין מה לומר,המטוס מרשים.

יותר מכל התרגילים שהוא ביצע במהלך המפגן,הקטע הכי "עוצמתי" היה דווקא תחילת המפגן כשהוא חלף ביעף נמוך (כ-30-40 מטר מעל הקרקע) במהירות ממש אפסית עם גלגלים למטה,הוא פשוט חלף כך על פני כל הקהל וזה היה מדהים שבמהירות כזאת נמוכה הדבר הזה מחזיק את עצמו באויר.

ולמרות כל זה,הייתי לוקח F15I בכל יום.

נראה לי...

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמרות כל זה,הייתי לוקח F15I בכל יום.

אתה מזכיר לי את אלו שכותבים סקירה על מעבד של AMD - כמה הוא עתיר ביצועים וכמה הוא ככה וככה ואחרי זה - כשהם מזמינים מחשב לעצמם - הם בוחרים באינטל.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מטוס זה ? זה רקדן בלט !!

:-D:-D:-D

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...