Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקנות חדשות לרכבי אספנות

כרמל טוכמן
שימו לב! השרשור הזה בן 7349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעתי שיצאו תקנות חדשות בקשר עם רכבי אספנות - ביטול הגבלת שעות הבוקר, מיסי רישוי, ביטוח, תנאים להעלאת רכב על הכביש ועוד...

האם מישהו יכול להעמיד דברים על דיוקם???

כרמל טוכמן

NSU CLUB ISRAEL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שיש דברים בגו, ןגןרמים בלתי רשמיים של מועדון ה 5 נהלו מו"מ פרטי עם משרד התחבורה.

מועדון נ 5 מנסה כרגע לשנות את הדברים, אך הכל כתוב בגליון האחרון של המועדון בדף השער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שכתוב שם נכון, אז נראה לי שאחרי כמעט שלוש שנים של עבודה, והשקעת המון כסף, אני יכול לזרוק את האוטו שלי לפח.

באותו נושא, מותר לייצא כלי רכב מהמדינה המחורבנת הזאת? נראה לי שאם אני לא אוכל לעשות לו רישוי כאן, אני אוכל למכור אותו בחו"ל בגלל הנדירות שלו.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה: התקנות החדשות האלה פירושן לא רק שאני לא אוכל לעשות רישוי לאוטו שלי (אני לא רואה איך הוא עובר בדיקת מעבדה), אלא גם שאני לא אוכל למכור אותו.

זאת אומרת שיש לי שתי אפשרויות: או לקוות למצוא קונה בחו"ל, או למכור כמה חלקים שאוכל ולזרוק את השאר.

מי הולך לפצות אותי על הנזק הזה שהמדינה גרמה לי? ולמה זה אינטרס של המדינה שרכב נדיר ומעניין יהפוך לזבל זרוק במגרש גרוטאות?

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה: התקנות החדשות האלה פירושן לא רק שאני לא אוכל לעשות רישוי לאוטו שלי (אני לא רואה איך הוא עובר בדיקת מעבדה), אלא גם שאני לא אוכל למכור אותו.

זאת אומרת שיש לי שתי אפשרויות: או לקוות למצוא קונה בחו"ל, או למכור כמה חלקים שאוכל ולזרוק את השאר.

מי הולך לפצות אותי על הנזק הזה שהמדינה גרמה לי? ולמה זה אינטרס של המדינה שרכב נדיר ומעניין יהפוך לזבל זרוק במגרש גרוטאות?

צא מהלחץ,הבנתי שבמועדון החמש ,עושים הכל כדי להשאיר המצב כמו שהוא,מה גם שמעבדה מוסמכת זה לא סוף העולם,אלא אם הרכב שלך גרוטאה נוראית,שכן אז גם יצוא לחוץ לארץ לא רלוונטי,כי מי יקנה שם גרוטאה.

עליך לטפח מוזרויותך מגיל צעיר,כדי שלכשתזדקן לא יחשבו שעף לך בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צא מהלחץ,הבנתי שבמועדון החמש ,עושים הכל כדי להשאיר המצב כמו שהוא,מה גם שמעבדה מוסמכת זה לא סוף העולם,אלא אם הרכב שלך גרוטאה נוראית,שכן אז גם יצוא לחוץ לארץ לא רלוונטי,כי מי יקנה שם גרוטאה.

האוטו שלי למעשה במצב נסיעה טוב, וכמעט מוכן לטסט. לפי מה ששמעתי על בדיקת מעבדה, אוטו צריך להיות די מושלם כדי לעבור אותו, וכדי להביא את שלי למצב של שלמות יעלה יותר כסף וזמן ממה שיש לי כרגע.

לגבי חו"ל, ישנם אנשים במועדון הבינלאומי של ה"דגם 34" שיהיו מעוניינים, כי רכב כזה עם תיבת הילוכים אוטומטית ממש נדיר. למשל, ידוע רק על 2 בארה"ב.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנית...שום דבר בנתיים לא השתנה

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה עמימות ומסתורין אופפים את כל הסיפור הזה.

ממש דיוני ועדת המשנה לשירותים חשאיים...

למה אף אחד לא מוכן לשפוך אור על מה שקורה?

הפורום הזה בהחלט יכול להיות במה לשתף אנשים שאינם חברי המועדון ולרתום אותם לנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העמימות והמיסתורין נובעים מכך ששני חברי מועדון החמש בקשו לעשות לעצמם פרנסה ובאו עם ההצעה הניבזית למשרד התחבורה.

מועדון החמש במקום להוקיע אותם ולפרסם הכל ברבים נוקט במדיניות של הסתרה הפוגעת אך ורק במועדון. בני הספל -אתם מפחדים !

מועדון חברים המכבד את חבריו היה צריך להדיח את אותם "חברים" לאלתר!!!

לתקנות דרקוניות כאלה אין אח וריע בעולם .

ולסיום אמר מי שאמר "מחריבייך ומהרסייך מימך יצאו "

לא ניתן לדברים כאלה לקרות!!!

אודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומכך שמתעסקים בעריפת ראשים, בהכנת עמוד תליה, בהתלהמות ולא בדבר האמיתי שזה תקנות התעבורה.

גם אתה, אודי, אומר את מה שאתה אומר מבלי שדיברת פנים אל פנים ושמעת מה שיש לשני הפושעים הגדולים לאמר. גם את הכינוי "פחדן" הדבקת לי מבלי לשוחח איתי ולשמוע את דעותי.

קיימת קבוצת חברים, ואני בניהם המנסים בכל כוחם להפסיק עם העניין האישי, להקטין את גובה הלהבות, להסתכל קדימה ולא אחורה. ולנסות לצאת מאוחדים מהמשבר ולא להתלהם. רק כך נוכל להתמודד היטב עם משרד התחבורה.

בנתיים, כמו שאמרתי, אין שינוי בתקנות.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...