Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעותי אחר החלפת 2 צמיגים לרכב( או,איך ניסו "לעבוד עליי" פעמיים)

ליצן צהוב
שימו לב! השרשור הזה בן 5275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

אני "בתהליכי" חיפוש אחר 2 צמיגי מישלין שאני אמור להחליף.

בעקבות המלצות שקראתי בפורום, הלכתי ביום חמישי לפנצ'רייה מוכרת בפ"ת,ע"מ להחליף את הצמיגים.

כשהגעתי למקום,ציינתי שאני מחפש צמיגי מישלין 185/65/14H.

בהתחלה,אחד מבעלי הפנצ'רייה,אמר שאין לו את הצמיגים הנ"ל, אבל שהוא יבדוק בשבילי ויחפש.

לאחר מספר דקות,הגיע אליי עובד אחד ועמו 2 צמיגים.

כשבדקתי אותם,ראיתי שתאריך הייצור של הצמיגים הוא... 2108-מאי 2008.

כשציינתי בפני העובד את הדבר הנ"ל,הוא אמר לי "זה בסדר.תיקח אותם.יש עליהם אחריות."

אמרתי לו שאני לא מעוניין לקחת אותם,פניתי לבעל הפנצ'רייה,ציינתי בפניו את מועד יצור הצמיג,והוא אמר לי שביום ראשון יגיע משלוח של צמיגים טריים ושאחזור ביום ראשון.

היום חזרתי למקום, ואכן היו 2 צמיגים חדשים,מתאריך ייצור 3109.

שנייה לפני שנתתי את אישורי להתקנת הצמיגים, ראיתי שהצמיגים אומנם במידות הנכונות, אך מידת המהירות שלהם היא T ולא H.

כשציינתי את הדבר בפני בעלי הפנצרייה,הוא אמר לי "הצמיג הזה הוא עד מהירות של 180 קמ"ש, וגם ככה אתה לא מגיע למהירויות כאלה" אם אתה רוצה צמיג H אז צריך לעשות הזמנה והוא לא יהיה כל כך טרי...אמרתי לו שאני רוצה להתייעץ לפני שאני רוכש אותם ושאהיה איתו בקשר.

כמובן שהלכתי משם מאוכזב,ואיני מתכוון לחזור לשם יותר.מאמין שאמצא את הצמיגים שאני צריך במקום אחר.

אנשים! אל תיפלו בפח!ואל תאמינו לכל מה שאומרים לכם!

:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הרבה אנשים שמים דגש על התאריך ועל קודי עומס-מהירות, וטוב שאתה שמת לב לכך.

אם חבר בפורום זה המליץ על מקום שנותן תשובות לא מקצועיות ושירות לא ראוי שכזה, אז לטעמי יש כאן פספוס בהמלצה.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על השיתוף, בשביל דברים כאלו בדיוק הפורום נועד!

אשמח אם תשלח לי בפרטי את שם הפנצ'ריה שכן חבר צריך להחליף ארבעה צמיגים והעסק לא זול, נשמח להזהר ממי שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחשוב. אז הפנצ'ריה ניסתה לתת לך צמיגים ישנים יותר שיושבים אצלם במלאי. כל הפנצ'ריות יעשו את זה. מה ציפית, שהם יזרקו צמיגים חדשים לפח בגלל שעברה שנה מאז שיוצרו? טוב ששמת לב, אבל זו לא סיבה לפסול את המקום. עובדה שהם ציינו בפניך שמגיע משלוח חדש בקרוב. באשר ל-T מול H - זה פחות מטריד ביחס לדגם הצמיג. מישלין מייצרים די הרבה סוגים של צמיגים. השאלה היא איזה סוג רק לתת לך בפנצ'ריה?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אני חושב שאתה טועה בגישה במקילה שלך כלפי הפנצ'ריה.

יש הרבה אנשים תמימים או שלא מודעים לפרטיים שצריך לבדוק בעת קניית צמיגים, אזי אנשים כאלה יאכלו את הלוקשים של הפנצ'ר מאכר ויקנו צמיגים מיושנים או לא מתאימים מבחינת הגדרת היצרן.

אם בעל הפנצ'ריה אמין וישר, אזי הוא אמור ליידע את הקונה על כל הפרטיים , ולא ינסה להסתירם (כמו במקרה שלנו) ובנוסף לתת תשובות לא מקצועיות לחלוטין.

מבחינתי, מקום שכזה לא אמור להיות מומלץ בשום אופן ופנים.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מגיע לאזור ר"ג אני יכול להמליץ על הפנצ'ריה של כדורי 5 דקות מצומת עלית

שלח לי ה"פ אם אתה רוצה פרטים איך להגיע

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעה של רוני.

ד"א בפנצ'ריות ולא משנה איזה ומאיפה, תמיד תדרשו בדיוק מה שאתם רוצים, כולל תאריכים וקוד מהירות וכו'

ככה לא יהיו הפתעות וזה מונע מצבים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...