Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת פגע וברח, הפוגע התעלם לחלוטין, נכנס לאוטו וברח!

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 5265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

מי שלא יודע - יש ברשותי קולט 94' כחולה (ויפייפיה!).

היום נסעתי (בחיפה) עם החבר'ה לאכול שווארמה בעיר תחתית רחוב יפו איפה שכל השווארמות וחניתי בדיוק בפתח השווארמה של "שווארמה במבינו" והלכנו לאכול במקום אחר מעבר לכביש.

כמה דקות אחרי האזעקת ביפר צפצפה ויצאתי לראות במה מדובר, אני רואה פאסט שחורה (סביבות 2003-2004) חנתה לפניי ומתחילה לחזור רוורס לאט לאט לכיוון הרכב שלי, התחלתי ללכת לאט לכיוון הרכב, חיכיתי שהתנועה תאפשר לי לחצות את הכביש וחציתי את הכביש, אני מסתכל על הפאסט השחורה והיא מעכה לי את כל הטמבון ובעצם - כל הטמבון הקדמי שלי מעוך כלפי הרכב.

הלכתי לחלון הנהג ומתברר שהיא נהגת (שיושבת בשיא השאננות ואין לה מושג מה קרה) ואמרתי לה:

"אהלן!" והצבעתי על הרכב שלי,

- "מה?!" (עם מבטא ערבי).

"את נכנסת לי ברכב, בואי תצאי בבקשה ותראי"

- "אני?"

"כן!"

-- יצאה מהרכב הלכה להסתכל ועונה לי: וואי לא ראיתי לא שמתי לב.

"נכון שלא שמת לב, תני לי בבקשה פרטים" (שתוך כדי אני מצלצל לחבר שייצא מהמסעדה שיבוא להסתכל).

--נכנסה לרכב ופתאום מ"שווארמה במבינו" יוצא בחור כבן 30, מסתכל עלי ומסתכל עליה, צועק עליה בערבית שתכנס לרכב עכשיו, היא לא נכנסה אז הוא צעק שוב והיא נכנסה לכיסא שליד הנהג.

הוא בעצמו התחיל ללכת לכיוון תא הנהג בשביל לברוח כנראה, אז עצרתי אותו ואמרתי לו:

"תנו לי פרטים מה קרה היא נכנסה לי ברכב" (או משהו בסגנון)

אז הוא הסתכל עלי ואמר אחי אין שום דבר לא קרה כלום.

אמרתי לו: "כל האוטו בלי שום שריטה אחת ובלי שום מכה, תתן לי פרטים עכשיו!"

אז ירד הסתכל ומצא איזה שפשוף אחד שיש באמת בטמבון אבל בצד הטמבון בחיבור עם הכנף ואמר:

"הנה יש מכות ויש שפשופים - אני לא עשיתי לך כלום"

ביקשתי ממנו שוב תן לי פרטים, אז צעק תקח את המספר ותלך למשטרה וברח!

הלכתי למשטרה אמרו לי לחזור מחר.

ממה שאני ראיתי עכשיו בלילה: עקב זה שהפאסאט חזרה עלי רוורס, הלוחית רישוי לחצה על הטמבון וממש שרטה את הצבע מאחורי הלוחית ו2 שפשופים דיי גדולים באמצע הטמבון.

חלק מהאנשים אמרו אל תעשה שום דבר זה בני מיעוטים אתה לא יכול לדעת מה יהיה

חלק אמרו זה לא רציני לך תצבע לבד ב200-300 שקל

אני אומר ללכת ולהגיש תלונה אבל לא שלם 100% עם ההחלטה.

תמונות לשיפוטכם ואשמח לשמוע עצות מה עושים במצב כזה.

תודה,

אוהד.

**בתמונות רואים -

- שפשוף מקדימה ליד הלוחית רישוי.

- השריטה הגדולה שהלוחית רישוי עשתה עקב הלחיצה.

17102009197.jpg

17102009198.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את המספר של הרכב יש לך עדים לתאונה, לך למשטרה קבל ממנה את הפרטים של הנהג וקח אותו לתביעות קטנות.

המשטרה לא תעשה כלום כי אין נפגעים.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא צריך לוותר להם תחזור מחר כמו שאמרו לך ותראה לאן זה מוביל פשוט חוצפה.

בהמשך השרשור תהיה תגובה: תתקן לבד ככה גם אני עשיתי ולדעתי זאת טעות חמורה

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווה להסתבך עם אנשים אלימים בשביל כמה גרושים.

סע וזהו.

אנשים אלימים? בגלל אנשים עם פחד כמו שלך הרבה דברים במדינה שלנו נראים כמו שהם נראים

תהיה שלם עם עצמך גש למשטרה וכנס בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שזה מעצבן(ואני בן אדם שמתעצבן על דברים כאלה מאוד בקלות ובד"כ לא מוותר), לפי איך שתיארת את המקרה הזה, הייתי מוותר.

גם אם תיגש לתביעות קטנות ותיזכה במשפט, רוב הסיכויים שאת הכסף הזה אתה לא תראה.

אז בנוסף לנזק כשכבר יש אתה גם תשלם על המשפט וטרטורים וכו..

לפי התמונות הנזק הוא לא עד כדי כך רציני וחבל להוציא עליו כל כך הרבה זמן ועצבים.

קח דברים בפרופורציה שמתאימה למדינה חסרת האכיפה שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו צריך להכניס אום לפרופורציה.

אם כל אחד יוותר מה יהיה?

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מרתיח!

אבל במצב של היום ובמיוחד שמדובר באנשים בעייתים שאולי שייכים לחמולה כלשהי

אפשר להבין את הפחד.

אני אישית, הייתי מגיש את התלונה ומנסה לעשות כל מה שביכולתי לז*** אותם

בהצלחה

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחחח כמה שזה מרתיח. אני כבר לא יכול לספור את כמות הפעמים שחזרתי לרכב ומצאתי הפתעות על גבי כל המרכב.

אבל חוצפה כזאת בפנים? זה כבר סיפור אחר.

בינינו אין יותר מדי מה לעשות. הסחבת של המשטרה (שנפנפה אותך עוד לפני שהגשת תלונה) והסחבת של המשפט (שלא ייצא לך ממנו כלום חוץ מחוסר שינה ו200 שקל בסופו) רק תעשה לך לא טוב נפשית.

בינינו? אם הייתי אתה הייתי יורד מהעניין וצובע לבד. זה לא להתקפל וזה לא כלום, רק פעם הבאה תחסום להם את הדרך ואל תתן להם לנסוע 8)

אגב למה לך לקחת את הרכב הפרטי לאזור העמוס הזה? לנסוע שם אני מפחד שלא מישהו יחליט להוריד לי איזו מראה, אז לחנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לעלם מעלי : למה היית משוכנע שמדובר בערבים ? יהודים לא מסוגלים להתנהגות כזו ?

2. לפותח השירשור, בלי קשר למוצאם של המזיקים, הייתי מקלל, מחכה יום יומיים נרגע ועושה חשבון : הנזק נראה לא גדול ותיקונו יגזול סכום בהתאם. פניה למשטרה ואח"כ בימ"ש לתביעות קטנות יגזלו זמן, טירדה, עצבים וסיכוי שכל אלו יהיו לשווא אם אין לך עדים. אני הייתי הולך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, קצת פרופורציה: כל אחד מאיתנו חזר לא פעם ולא פעמיים לרכבו וגילה סימנים שאיזה בן !@#$ השאיר עליו.

מדובר בנזק מינורי שעלות התיקון נמוכה מאוד. תוסיפו את כאב הראש והעלות של פתיחת תיק בבימ"ש והמשפט עצמו, עלות + זמן ביקור אצל שמאי שיעריך את הנזק, כמה ימי חופש בשביל להסדיר כל מיני דברים שקשורים למשפט עצמו וקיבלתם בלגן אחד גדול!

אני בן-אדם שומר חוק ומתעצבן מאוד כשאנשים מסביבי מצפצפים על החוק ועד כשזה נוגע ישירות אליי אבל לפעמים צריך לוותר כי כל הטרטור מסביב לא שווה את זה!

נ.ב. תומר - עלות ההשתתפות העצמית במידה ומערבים את הביטוח גבוהה בהרבה מהנזק עצמו שלא נדבר על העליה בפרמיה בשנה הבאה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה השתתפות עצמית אתה מדבר?

1. אם תוותר, אותו אדם ימשיך לצפצף עליך וסביר להניח שגם על אחרים. תסתכל על משפחות הפשע בארץ שכמעט ולא עושים להם כלום (לא משנה למה) ולאן זה הוביל אותנו.

2. הביטוח שלך תובע את הביטוח שלו ולך אין שום השתתפות עצמית.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...