Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוצל מקנייה ומכירה

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראלימן.

תודה על תשובתך לבחור.

תודה על שטרחת להסביר לו מדוע לא תקנה את האוטו שלו.

מכיוון שיש לך כל כך הרבה ניסיון באחזקת מיני ונהיגה על הרכב, אני בטוח שתשובתך קולעת בול למטרה.

שמחתי לקרוא שהיית קונה 205GTI ואני בטוח שה205GTI שלך משרתת אותך בנאמנות.

אבל עדיין- כל מגע, קנייה והצעת מחיר עדיף לבצע בה"פ, לפני מניית חסרונות הרכב המדובר ופסילתו בעיני כל מי שיקרא את ההודעה.

תומר.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נורא מתנצל אם רציתי לדעת למה מחירן של המיני בארץ הוא כה גבוה.

נורא מתנצל עמוקות שרק רציתי לדעת.

אז במקום לענות אתה מביא אותה באיזה הטפה חסרת שחר. :mm_yeah:

מי יודע, אולי ממרומי ניסיונך אולי יכולת פשוט לענות על שאלתי, אתה יודע מכיוון שלך יש ניסיון עם המיני בארץ.

ראלימן

ממילא גם זה ימחק.

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמי שלא מבין....

היתה כאן הודעה של ראלימן שטענה כי המוכר מגזים וכי במחיר הזה אפשר לקנות 205 GTI ובלה בלה בלה, אני מחקתי את ההודעה כי חשבתי שזה לא במקום, אבל תומר רשם תשובה ואיתי לנכון להשאיר אותה כי זה מרתיח אותי.

דיי, זה מוגזם, כל ילד שבחיים שלו לא שילם ביטוח חובה מוצא את הנכון להעביר ביקורת על אנשים שהשקיעו ומשקיעים, אנשים שהידע שלהם מספיק גבוה בשביל לדעת כמה ומה הם דורשים.

זה קרה עכשיו, זה קרה עם ה 306 MI , זה קרה עם הפיאט וזה מעצבן .

אם מחיר נראה לכם מוגזם, אני מרשה לכם לא לקנות, אבל אין טעם לרשום את דברי החוכמה שלכם בייחוד אם דברים אלו מבוססים על ידע תיאורטי בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שלא הבנת אותי וכך גם תומר.

לדעתיי המחיר נראה לי מוגזם, וכל שרציתי לדעת הוא מדוע מחירן של המיני הוא גבוה בהעדר מחירון ממוסד כגון לוי יצחק.

או בקיצור - האם באמת המיני שווה את המחיר הזה ואם כן למה ואם לא למה? אני אשמח אם מישהו יסביר את זה במקום למחוק הודעות בטענה של " אתה צעיר, טיפש, נחפז, פעור וכו' אז מה אתה כבר יודע?!?".

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שלא הבנת אותי וכך גם תומר.

לדעתיי המחיר נראה לי מוגזם, וכל שרציתי לדעת הוא מדוע מחירן של המיני הוא גבוה בהעדר מחירון ממוסד כגון לוי יצחק.

או בקיצור - האם באמת המיני שווה את המחיר הזה ואם כן למה ואם לא למה? אני אשמח אם מישהו יסביר את זה במקום למחוק הודעות בטענה של " אתה צעיר, טיפש, נחפז, פעור וכו' אז מה אתה כבר יודע?!?".

ראלימן

אנחנו הבנו טוב מאוד, זה אתה שלא מבין.

מה זה משנה כמה המחירון של המיני, זה מייצג משהו ?

אם היית מבין קצת יותר (תשאל את רן) היית יודע שלמחירון אין שום קשר למחיר הריאלי של האוטו.

אם היית מבין קצת יותר היית מבין שהמחיר הגיוני בשביל זה שמוכר אותו וזה מה שאתה אמור לדעת, לא יותר.

דר"א , אתה באמת ילד, אתה באמת לא מבין הרבה, אתה לא יודע מה העלויות של להחזיק רכב , שלא לדבר על לשפץ אותו.

אתה יודע מה, אתה אפילו לא יודע לשחרר קלאץ' בלי שהרכב ייכבה, אז למה להתכחש לעובדה שאתה ילד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 תחשוב לבד למה מחקו לך את ההודעה הראשונה.

2 יום יבוא ואני אבין את הצורך הזה להגיב על כל דבר. יש דברים שאני לא מבין בהם ולכן אני לא רואה כל טעם בלייעץ.

3 אנשים לא מבינים את המשקל שיש לפורום הזה. אנחנו חושבים שזו הממלכה הקטנה שלנו ולא מודעים בכלל לכמויות הגולשים שנכנסים לכאן ע"מ לקבל עצה פרקטית מבעלי ניסיון.

4 זו לא הטפה חסרת טעם. מי מכיר אותך מעבר לחברי הפורום? אדם זר שאולי מעוניין במיני ייכנס לכאן, יראה את המיני למכירה וישר יקרא את תגובתך. אני חושב שדעתו קצת תושפע ממה שכתבת. מה גם שאם קטלת את הרכב בצורה כזאת ואף המלצת על אחר - סימן שהיו לך את שניהם, או לפחות אחד מהם , או שלפחות נהגת באחד מהם.

5 תאוריה לחוד ומציאות לחוד. אתה יודע הרבה? יופי. מחיאות כפיים. באמת אני מוריד את הכובע. אבל אל תציע לאנשים דברים משוללי כל בסיס. את המיני הזאת פסלת. עכשיו כל מי שיכנס יוכל לקרוא כמה לא שווה לשלם עליה וכמה עדיף 205GTI. אני בטוח שכתבת את דבריך אחרי שראית את המיני המדוברת, נכון? הרי ראית כמה לא שווה לשלם עליה.

מי שרוצה לשלם, שישלם. מי שלא, מוזמן לנהל מו"מ עד להשגת מחיר רצוי ומקובל על שני הצדדים. מי שאין לו כל קשר לת'רד הנ"ל - שלא יגיב!!

אם וכאשר אזדקק לעזרה בנושא סטריאו אפנה אליך בשמחה,כי יש לך ניסיון מעשי בשטח. אבל אם אין לי כל רצון לקנות מיני, לא אגיב לת'רד בנושא. מי שרוצה שיקנה. מי שלא - שלא יז** את השכל ויקלקל גם למוכר וגם לקונים.

עצה למנהלים:

לסגור את התגובות לנושאים ב"קניה ומכירה" ולהגביל את התגובות להודעות פרטיות בלבד שיימסרו למוכר.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת לזה מדברי:

מה גם שאם קטלת את הרכב בצורה כזאת ואף המלצת על אחר - סימן שהיו לך את שניהם, או לפחות אחד מהם , או שלפחות נהגת באחד מהם

את המיני הזאת פסלת. עכשיו כל מי שיכנס יוכל לקרוא כמה לא שווה לשלם עליה וכמה עדיף 205GTI. אני בטוח שכתבת את דבריך אחרי שראית את המיני המדוברת, נכון? הרי ראית כמה לא שווה לשלם עליה.

לא ניסיתי להמליץ על שומדבר ולא התיימרתי לעשות כן. מהסיבה הברורה מאליו שאני לא יכול ואני מודע לזה. לא יודע איך הצלחת להבין שאני פוסל או שולל את המיני הזו או כל מיני אחרת וממליץ במקומה את הGTI. הGTI פשוט קרובה לה במחיר אך צעירה ממנה ב10 שנים והיה מוזר לי למה הן פחות או יותר אותו דבר במחיר. רק ניסיתי להבין מדוע מחירה של המיני הוא כזה. לא רציתי להשפיע על דעתו של אף אחד מהמעונינים לרכוש מיני, וגם לא פסלתי אותה.

סה"כ ניסיתי להעלות דיון שידבר אולי על מכוניות ללא מחיר במחירון כמו המיני. בשום פנים ואופן לא רציתי להעלות דיון על המלצות אחרות למיני או מתחרות או שום פסילות על המיני. גם לא דיון ששור לניסיון ולצעירים ולתגובות וכו'. בסה"כ ניסיתי לברר את הנושא הזה של מכוניות ללא מחירון, ולקחתי את המיני כדוג'. הGTI באה כדוג' כי היא קרובה לה במחיר, זהו. אני מודע לזה שהGTI בכלל בכלל לא קשורה למיני ואיננה מחליפה שלה או מתחרה.

אז אם מישהו יענה סוף סוף על השאלה שלי מבלי להכנס לנושאים אחרים אני אשמח.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמי שלא מבין....

היתה כאן הודעה של ראלימן שטענה כי המוכר מגזים וכי במחיר הזה אפשר לקנות 205 GTI ובלה בלה בלה, אני מחקתי את ההודעה כי חשבתי שזה לא במקום, אבל תומר רשם תשובה ואיתי לנכון להשאיר אותה כי זה מרתיח אותי.

דיי, זה מוגזם, כל ילד שבחיים שלו לא שילם ביטוח חובה מוצא את הנכון להעביר ביקורת על אנשים שהשקיעו ומשקיעים, אנשים שהידע שלהם מספיק גבוה בשביל לדעת כמה ומה הם דורשים.

זה קרה עכשיו, זה קרה עם ה 306 MI , זה קרה עם הפיאט וזה מעצבן .

אם מחיר נראה לכם מוגזם, אני מרשה לכם לא לקנות, אבל אין טעם לרשום את דברי החוכמה שלכם בייחוד אם דברים אלו מבוססים על ידע תיאורטי בלבד.

רגע היסטורי בהחלט - אני מסכים לגמרי עם דבריו שלומי :D:mm_yeah:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי שיש שם 0 מיותר, וההודעה נמחקה!

למה רכב ששוה 3000 שח וזקוק לקוסמטיקה צקיך לעלות 13000?

בגלל שהוא מנהל אולי?

מי מחק את ההודעה? :evil:

על מי אתה מדבר בדיוק? כותב ההודעה היה מינימן, פעם אחרונה

שבדקתי הוא לא מנהל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי שיש שם 0 מיותר, וההודעה נמחקה!

למה רכב ששוה 3000 שח וזקוק לקוסמטיקה צקיך לעלות 13000?

בגלל שהוא מנהל אולי?

מי מחק את ההודעה? :evil:

על מי אתה מדבר בדיוק? כותב ההודעה היה מינימן, פעם אחרונה

שבדקתי הוא לא מנהל.

תבדוק שוב עומר, אולי חבר הדירקטוריון מינה אותו במחטף :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה עליו הייתי מצפה לתשובה לשאלתי. שמח לשמוע שאנחנו נשארים עניניים ומוכנים ללמד.

:roll::roll:

אולי RANSTER יושיע??

ראלימן

מה אתה רוצה לדעת ?

מה המחירון של מיני 79 ?

אין מחירון, תלוי במצב, תלוי במי שמוכר, תלוי במי שקונה.

בגלל זה התחלנו את הויכוח, צריך לדעת איך האוטו נראה ומה הוא שווה, אין טעם לזרוק הערות על המחיר שלו, זה לא תורם לאף אחד.

וזה מיועד גם אליך איש הסובארו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...