Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני מפעיל את הדבר הזה לעזאזל? (הדבר הזה הוא מיני ספיקר)

אלי_לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 5274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי מתנה מחבר מיני ספיקר שאמור להתחבר כמעט לכל מכשיר כדוגמת סלולרי או mp3 או אייפוד ולהגביר את השירים ממנו.

אז ככה, לא הגיעה בקופסא מטען ולא כבל חיצוני ולא שום דבר, רק הספיקר עצמו (הקופסא היה חדשה וסגורה בניילון הוא לא פתח אותה מעולם)

שאני מחבר דיסק און קי (כאשר יש תמונה על האריזה שמחובר דיסק און קי) נשמע צליל של שנייה ורעשים, שאני מחבר את הנוקיה שלי דרך כבל usb הוא נכנס למצב העברת נתונים "לא מקוון" ואין אפשרות לבחור שיר מהמכשיר, וגם אין בכלל שירים אלה רק רעשים, גם ככה בmp3, אני מחבר אותו דרך כבל usb והוא מכניס אותו למצב טעינה.

חוץ מזה, אין לי מושג איך מטעינים את הדבר הזה אם הוא הגיע ללא מטען, מישהו יודע איך משתמשים בו?

גם רשום על הקופסא אזהרה באנגלית שלא הבנתי את פירושה:

limits of recharging by the charger of handset.

the duration of charging is 2-3 hours.

the period ofrevoloution is 3-5 hours.

תמונה של המכשיר ואריזתו:

15102009443.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתך על הכותרת: "איך אני מחבר מיני ספיקר"?

זה יהיה קצת יותר ידידותי למשתמשים האחרים.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש שכניסת ה USB היא בעצם למטען בלבד ואיננה מתפקדת לתקשורת. חוץ ממנה, יש כניסת אודיו? (כמו שקע אזנייה)?

אכן יש שקע לאוזנייה, הרמקול שקט וכאשר אני מחבר אוזיינה הוא מוציא רעשים.

לפי התמונה על האריזה של המכשיר כניסת הusb משמת לתקשורת ומחובר אליה בתמונה דיסק און קי.

בחריץ שמטעינים את המכשיר חיברתי את המטען של הנוקיה שלי (מטען דק) הוא נכנס חלק אבל לא מטעין (לא נדלקת נורה של ההטענה).

חיברתי כבל מיוחד שמתחבר מהפלאפון שלי לחיבור אוזניות, עכשיו שומעים את השיר שמתנגן 2 שניות והוא מפסיק לשני שניות וחוזר ככה כל הזמן, הכבל מתחבר באופן מדוייק, שומעים גם רעשים ולא שומעים נקי, ניסיתי לשחק עם הכבל ולא עזר זה ממשיך.

הכבלים מתאימים בידיוק, והשיר נשמע, הבעיה היא במיני ספיקר עצמו כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...