Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על backfire + סרטון עצבני

iluxxxa
שימו לב! השרשור הזה בן 5344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי באחד האתרים סרטון, שבו מראים איך יוצא האש מהאגזוז...

אז שאלתי היא, האם זה "בריא" לאוטו? וכתוצאה ממה זה נובע? או שעושים את זה בכוונה?

והנה הסרט:

http://peugeotperformance.pfcorner.net/videos/visitors/205/olaf205dimma_movie_01.zip

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באק פייר נוצר משאריות דלק שלא נשרפו באיזור מערכת הפליטה נדמה לי.

לפי המאחורי הקלעים של מהיר ועצבני 2, אז יש סוגים מסוימים של אגזוזים שהם גם גורמים לבאק פיירים עצבניים, ואתה יכול לראות במהיר ועצני עצמו, הבאק פיירים שיוצא להם זה אגזוזים מיוחדים.

(השכרתי את הסרט בדיווי די וישבתי וראיתי את כל המאחורי הקלעים שלהם, איך הם לימדו את פול ווקר וטייריס איך לנהוג, הסבירו על כל המכוניות שמככבות בסרט, על השיפורים בהם.. הכל)

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבק פיירים האלו נוצרים מדלק שלא הספיק להשרף ומגיע לאגזוז, למשל במצב בו לוחצים יותר מדי גז בבת אחת. האגזוז הוא חם מאוד, ברגע שהדלק הלא שרוף מגיע לקצה האגזוז ופוגש אוויר הוא מתפוצץ/נשרף...

במכוניות ראלי לדוגמא יש כל הזמן בק פיירים. זאת כיוון שמכוונים את המנוע לפעול על תערובת עשירה ביותר (המון דלק ביחס לאוויר) כיוון זה אמנם מזיק למנוע אבל, הוא עוזר לקרור המנוע (הדלק מתנדף בתוך המערכת ומקרר אותה כמו זעה על עורנו)

בכל מקרה אני מניח שיש אגזוזים שיכולים להעצים את הבק פיירים...

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אני מניח שיש אגזוזים שיכולים להעצים את הבק פיירים...

ראיתי פעם תוכנית על אמריקאים משוגעים שעשו תחרות לבאק-פיירים...

הגנובים האלה מתקינים צינורית שמשפריצה דלק לתוך האגזוז בשביל שיצא להם כדור אש מאחורה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי זה צריך להיות עצבני ביותר ...

NadavRally תודה על החידוד והתיקון :) ..

בקשר לאגזוזים, אם פעם יוצא לך להזמין בדי ווי די את המהיר ועצבני 2, אז תראה את המארוי הקלעים וכו', שמה תראה הכל .. :).

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.autoloc.com/products/flame.lasso

יש מערכת שמפסיקה את ההצתה במנוע לשניה בזמן זה פלג שמחובר לסוף האגזוז מדליק את הדלק שיוצא מהאגזוז.

Flame_06.gif

היה להם פעם באתר קטע וידאו מתוכנית טלויזיה איך עושים את זה.צרך למצוא את זה באינטרנט

flame%20thrower%20nissan%20skyline%20gtr.gif

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בעיה בכלל.

תנו גז תעלו טורים לגבוהה תוך כדי תכבו לשניה את הרכב ותנו מלא מלא גז

ואז תנו סוויץ ובוווווםםםםםםםם.

לא מומלץ בכלל לעשות את זה ,אבל זה קרה לי יחסית הרבה (לא בכוונה)

זהירות על האגזוז , אחד חזק מדי והצינור בסוף האגזוז נהיה כמו שושנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

אני בטוח שאחרי 5 וחצי שנים הוא בטח מצא את התשובה או שזה ממש לא מעניין אותו.

בבקשה לשים לב לתאריכי שרשורים טרם פרסום תגובה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באק פייר יכול להיווצר בגלל מערכת אנטי לאג , זה דואג שהטורבו ימשיך לגדוש בין ההילוכים

http://www.youtube.com/watch?v=jCCitX0q59k&feature=related דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...