Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים אפשריים למיצובישי אקליפס gs מודל 2009

ozs
שימו לב! השרשור הזה בן 5298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני מתכנן להביא לארץ ( ייבוא אישי ) אקליפס gs מודל 2009. בהתחלה חשבתי על ה gt אבל משיקולים של עלויות

החלטתי ללכת על ה gs ולשפר אותה.

אני מתכנן לטוס לארה"ב ושם לקנות ולשפר את הרכב.

יש לי ידע מינימלי בנושא ולכן רציתי המלצות, אילו שיפורים ( מכאניים בעיקר ) כדאי להוסיף כגון:

פילטרים, הזרקה, פליטה, הנמכה, היגוי, צ'יפים וכל דבר אחר שעולה לראש . . .

כמובן שצריך שהשיפורים האלו יהיו תקניים על מנת שאוכל להכניס את הרכב לארץ !!!

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שאני אוסיף גם טורבו, זה יהפוך את העניין ליותר מידי מורכב.

אני עושה בירורים בנושא הבדיקות בארץ . . . ברור שאני מעדיף להכניס את הרכב ללא שיפורים

מאשר לא להכניס בכלל. בגלל זה פרסמתי את ההודעה, שאולי מישהו עם ידע וניסיון בנושא יוכל לעזור . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לחפש שיפורים לפאג'רו בנזין, המנוע אותו מנוע.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא האחריות הוא בהחלט החלק הכי לא ברור בכל הסיפור.

עד כמה שאני יודע, אני יכול לשכוח מאחריות מלאה. עם קשרים טובים אפשר להשיג אחריות מוגבלת

ברוב המקרים אתה האחראי . . . במדינתנו ייבוא אישי עדיין מצריך ייצר הרפתקנות מסויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקול את האופציה של לקנות בחו"ל את השיפורים,תשים בבגאז' ותתקין בארץ.

כי ככה היא באה מקורית לארץ ולא יהיו בעיות בכניסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מנסה להבין איך הגעת למחיר שכזה?

אני מבקר במכרזים על בסיס יומיומי בתור קונה ומוכר, והגישה היא עם רישיון דילר בלבד, מה גם שיש פרוצדורה לא קטנה לאחר הרכישה, זה לא רק לשלם, להניע ולנסוע.

ברמה הכללית אני אומר לך שתכוון לאיזור ה14-15. המכוניות שכרגע מגרדות את ה13 מלמטה (נטו) - עם יותר מ25000 מיילים.

תראה , אני לא חלילה בא לבאס אותך, אבל אני רוצה שתבין שמאחורי מחירים מפתים בד"כ יש עוד fees שמרימים את המחיר.

500 דולר פה, 700 דולר שם וכד'.

אתה יכול להציק לי בה"פ, אני אולי אוכל לעזור לך קצת.

ד"א גרמת לי לפתוח בחלון נפרד כמה אקליפס למכירה, צריך לבדוק טוב טוב את ההיסטוריה של הרכבים, 4 מתוך 5 שבדקתי בAUTO CHECK עם תאונה בעבר.

בכל מקרה שיהיה המון בהצלחה. בן.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזה רכב.

קח בחשבון שהיום להכניס כזה רכב לארץ זה לא פשוט !!!

עקב התרמית במכס בחיפה התחילו להקפיד מאוד על הבדיקות וממש בודקים בציציות.

לרכב הזה אין וינקרים בצדדים + אין תקינה לפנסים ולא ניתן להשיג אחרים + מד המהירות והמרחק הוא במיילים.

אם תביא את הרכב מקנדה תצליח לפתור את הבעיה עם המד מהירות.

לכן תבדוק טוב לפני שאתה מביא שיש לך מאעכר מספיק חזק בשביל לשחרר את הרכב בארץ אחרת הוא עלול לשכב

בנמל.

מבחינת אחזקה אין בעיה מיוחדת.

אם אתה רוצה שיפורים תפנה למוסך מיצובישי בחולון (חולון מוטורס ) ותבדוק אם על המנוע 2.4 אפשר להלביש

את הקיט טורבו של המיצובישי אאוטלנדר (זה אותו מנוע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...