Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקראו את זה, תבינו כמה קשה להריץ קבוצת מרוצים ולמה IRT קפצו גבוהה מידי

omertllf
שימו לב! השרשור הזה בן 7349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה זה "תמיכה של חברה" ולא הקקמיקה שהונדה ישראל קוראת לה "תמיכה".

דעתי בלבד.

In the first picture the racer with no helmet on & the orange/red on his upper leathers is 16 year old Corey Eaton. The racer facing the camera with his helmet on is 20 year old Jake Holden. Corey lives in Northern California & Jake lives in Seattle, Washington. They are riding for a team I'm working for called Team Lion Racing which is based in Southern California & we get very good factory Suzuki support (9 free bikes + other goodies). We are getting lots of support from Yoshimura R&D (engine development support & some parts + discounts on all other stuff) plus full support from Pirelli (including the European Pirelli tech that does the WSB races for Pirelli - he was helping us at Daytona). So it is not a full factory team, but definitely one of the "B" teams. I've known the team manager & engine builder Carry Andrew for a number of years & he wanted me to work for him last year. I did @ Daytona when he ran the superbike race out there & then a few weeks later I had that nasty crash. I'm still recovering from that crash as I had a surgery 3 weeks ago to put another steel plate in my still broken leg. My title is "Team Coordinator" which means I do a little bit of everything (including wrenching) & a lot of several things. No pay for right now but the guy putting up the money to run the team is actively looking for outside sponsorship. If something is secured I will get a salary for doing this. If not, Carry owes me some real big favors & he is a good guy to have to owe you favors. Lots of trick race parts laying around the shop & I'm sure I could get some if I ask, we'll see what happens. This guy who is financing the team is filming what we are doing & is planning on producing a reality television show based on the life of a real racer (young ones) & a race team that struggles with the stressors of going racing in the national championship. Should be good if it all comes together.

וזה מתקשר לשרשור הזה: http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=32008

"Confutatis maledictis

Flammis acribus addictis,

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואיל בטובו אללוף לדעת את פרטי התמיכה לפני שיזרוק מילים לחלל הפורום.

יואיל גם למצא תמיכה מקבילה או משהו קרוב לזה במחוזותינו לפני שיכתוב כאילו

כבר מצא מזמן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואיל בטובו אללוף לדעת את פרטי התמיכה לפני שיזרוק מילים לחלל הפורום.

יואיל גם למצא תמיכה מקבילה או משהו קרוב לזה במחוזותינו לפני שיכתוב כאילו

כבר מצא מזמן...

כן ידידי, קקמיקה! זו דעתי.

נכון, כל קוץ במדבר הוא פרח אבל לדעתי זו עדיין - "קקמיקה"

ולמה אתה לוקח את זה אישית? אף אחד לא פנה אליך אישית אלא להונדה ישראל בע"מ / מאיר/ לא יודע.

ולא, מצטער, אין מקבילה במחוזותנו וזה לא אומר שמה שכבר קיים הוא הטוב ביותר....מקסימום הרע במיעוטו.

"Confutatis maledictis

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה הזו.

אז הבאת איזו ציטוט מאיזה חבר התכתבות שיש לך מארה"ב או משהו, כדי שילמד אותנו הילידים ביזראל מה זה להריץ קבוצת מירוצים.

אז מה ?

מה זה מוכיח לגבי ה- IRT ? שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום נסב הוויכוח סביב הניסיון של חברי IRT לא על המימון.

כן נכון, המימון.

תזכיר לי מי בדיוק מכונאי או טכנאי מתלים או איש צמיגים שלהם?

מי בדיוק מסדר להם מנועים?

מי בדיוק מארגן להם את כל השיפורים המותרים?

על זה אני מדבר.

"Confutatis maledictis

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה הזו.

אז הבאת איזו ציטוט מאיזה חבר התכתבות שיש לך מארה"ב או משהו, כדי שילמד אותנו הילידים ביזראל מה זה להריץ קבוצת מירוצים.

אז מה ?

מה זה מוכיח?

מישהו בא להוכיח משהו?

לא יודע מי פה יודע מה כרוך בהרצת קבוצה.

אז הנה כמה פרטים שנותנים לך להבין. כמות אופנועים לעונה לשני רוכבים, צמיגים, מנועים, אנשים מסביב וכו.

"Confutatis maledictis

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה הזו.

אז מה ?

מה זה מוכיח?

מישהו בא להוכיח משהו?

אז הנה כמה פרטים שנותנים לך להבין. כמות אופנועים לעונה לשני רוכבים, צמיגים, מנועים, אנשים מסביב וכו.

לא לוקח אישית שום דבר ,אח יקר לי.

אבל כן מעורה קצת יותר ממך (מסתבר) בפרטים.

אולי כדאי שתקרא לאלי חן "קקמייקה" כי הוא היה האיש שהביא את הדרישות.

לא הונדה ישראל ולא אף אחד אחר אחראים לאם אלי כן קפץ או לא קפץ ולאן הוא קפץ או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה הזו.

אז מה ?

מה זה מוכיח?

מישהו בא להוכיח משהו?

לא הונדה ישראל ולא אף אחד אחר אחראים לאם אלי כן קפץ או לא קפץ ולאן הוא קפץ או לא.

אם אלי חן היה בא עם דרישה ל 10 אופנועים, היו בועטים אותו דרך החלון!

"Confutatis maledictis

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל, עומר, בוא נניח שהוא היה בא בדרישה כזאת, ואכן מקבל 10 אופנועים, 4 מנועים, ואפילו 5 מהנדסי מתלים....

אתה באמת חושב שזה היה משפיע משמעותית על תוצאות "המרוץ" הראשון שלהם?

אני, אישית, ממש בספק. אין ממש תחליף לנסיון והתפתחות הדרגתית. לא שאני יודע את זה מנסיון או חכמה, אני פשוט קורא את הביו' של רוכבים אחרים שכ-ן מצליחים להגיע לעמדה שבה הם מתחרים.

ולכן אני חושב שהכותרת שלך מוטעית. IRT קפצו גבוה מדי, בלי קשר לתמיכה.

דעתי בלבד, כמובן.

בהודעה הזו.

אז מה ?

מה זה מוכיח?

מישהו בא להוכיח משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל, עומר, בוא נניח שהוא היה בא בדרישה כזאת, ואכן מקבל 10 אופנועים, 4 מנועים, ואפילו 5 מהנדסי מתלים....

אתה באמת חושב שזה היה משפיע משמעותית על תוצאות "המרוץ" הראשון שלהם?

אני, אישית, ממש בספק. אין ממש תחליף לנסיון והתפתחות הדרגתית. לא שאני יודע את זה מנסיון או חכמה, אני פשוט קורא את הביו' של רוכבים אחרים שכ-ן מצליחים להגיע לעמדה שבה הם מתחרים.

ולכן אני חושב שהכותרת שלך מוטעית. IRT קפצו גבוה מדי, בלי קשר לתמיכה.

דעתי בלבד, כמובן.

בהודעה הזו.

אז מה ?

מה זה מוכיח?

מישהו בא להוכיח משהו?

יודע מה, מקובל עלי עניין הכותרת. (אבל עברו 60 דקות ולכן אני לא יכול לערוך אותה)

כוונתי בכלל לא היתה לתוצאות המירוץ / רמת הרכיבה אלא להשקעה הדרושה - כלכלית / טכנית / מקצועית.

וכן, יתכן שאם היו שם מהנדסי מתלים התוצאות היו שונות.....יתכן.

"Confutatis maledictis

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...