Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"הפסד" נוסף למשטרה נושא מכמונות המהירות

mendev
שימו לב! השרשור הזה בן 7345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2886444,00.html

בקיצור יש שם שורה שאומרת שמשטרת ישראל עושה כל מיני תרגילים משפטיים במשפטים בהם הצילום נעשה לא לפי הקריטריונים המותרים.

אני אישית חושב שהכי קל ללמד שוטר "אהבל" לתפוס בעזרת הלייזר" אתה רואה את המכונית תלחץ על הכפתור, אם מעל 110 תעצור אותו בצד". ואללה גם שימפנזה יכול לעשות את זה. ושוב משטרת ישראל יוצאת עם סטטיסטיקות של תפסנו 140 עברייני תנועה היום.. שבעצם 300 עברות מסוכנות כמו אי שמירת מרחק, התפרצות לצומת או עקיפה על פס לבן לא נתפסו. למה ? כי שם צריך להפעיל שיקול דעת, משהו שקשה לשוטרי ישראל.

"עוד מקרה של דביליות נכנס לסטטיסטיקה"[/url]

את נראית לי לחוצה קצת. אני גר קרוב רוצה לקפוץ לחרבן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שעכשיו הם יתחילו למדוד עם כל האביזרים האלה?

אני לא חושב שיש להם את הכוח והזמן לעשות את זה,

עכשיו הם יתחילו לעצור על דברים אחרים כדי שיהיה יותר קל לדפוק דוחות...

"או כן או לא, מה שבטוח - אולי, וגם זה מוטל בספק" (מוטי גנץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שעכשיו הם יתחילו למדוד עם כל האביזרים האלה?

אני לא חושב שיש להם את הכוח והזמן לעשות את זה,

עכשיו הם יתחילו לעצור על דברים אחרים כדי שיהיה יותר קל לדפוק דוחות...

הם לא.

אין תקציב לקנות חצובות (שאגב ,בעייתיות עפ"י המלצת מכון התקנים למניעת פגיעה אפשרית ברשתית העין) ועדשות מגדילות.

יש תקציב לקנות צעצועים חדשים , רדאר הדומה ל-KR11 (השם ייקום דמו) מבחינת פעולתו (תפיסה בנסיעה , מלפנים ומאחור) אבל הרבה יותר קשה לגילוי.

מורכב על הונדה אקורד כסופה (מוסווית) מס. 51-581-58 , ניתן לזיהוי ע"י שתי אנטנות קטנות ועגולות (כמו גליל שחור קטן) המורכבים על שני פלאחים בגג הרכב , אחד פונה קדימה ואחד אחורה.

זהירות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...אם מעל 110 תעצור אותו בצד". ואללה גם שימפנזה יכול לעשות את זה.

נכון, ואכן כך הדבר :lol:

לעינינו... יש בעיה חוקית עם מכון התקנים אשר קובע כי אסור להקרין קרן לייזר אשר המשדר מקובע לחצובה...

מותר להקרין לייזר ביד חופשית (עט לייזר, ציין לייזר באקדח והממל"ז) אולם לפי החוק כל שימוש בחצובה מחייב אישורים (מהנדס חייב לבדוק את זה כל פעם או משהו כזה...), ולכן לא מישתמשים בחצובה.

יתרה מזאת, בבסיס הממל"ז נימצא תבריג אשר מתאים לחצובה שמתאימה לדגם הנ"ל...

אסור (כיום) להישתמש בה!

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...