Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ישראל - מולדובה (סיכוי אחרון למונדיאל)

ezuf
שימו לב! השרשור הזה בן 5311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

3:0 ! מה קרה? התעוררו הישראלים סופסוף? או קיבלו איזה פרמיה? :lol:

אני לא צופה במשחק,סתם מתעדכן מ livescore.com אבל יש כמה צהובים אני רואה :screwy:

מה הלאה? נגד מי משחקים? :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגמר 3:1.

ישראל היו ממש חלשים לדעתי (וזה רק מראה על הרמה של מולדובה).

לצערנו יוון ניצחה 5-2 את לטביה ועכשיו יש הפרש של 2 נק' מישראל.

בשביל לעלות אנחנו צריכים לנצח את שוויץ בחוץ (משימה לא פשוטה בכלל) ושלוקסמבורג (שאותה ניצחנו 7-0 ואין לה סיכוי לעלות) תנצח את יוון (ביוון) או שהמשחק יסתיים בתיקו ואז נעלה בגלל ההפרש שערים.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור , גם ביום רביעי- עדיף לראות הישרדות - הפיליפינים.

קשטן - השבט אמר את דברו, אתה עוזב מיד את האי וחוזר הביתה.

נ.ב. יצא לי לראות חלק מהמחצית הראשונה, למעשה מהשער הראשון שלנו ועד המחצית וההופעה היתה פשוט מבישה. הפרימדונות בקושי רצו, לא החזיקו בכדור וביזו את הדגל.

לוכסמבורג והמשחק הזה הן הפעמים הראשונות מאז שאני זוכר את עצמי, שלא ראיתי משחק של הנבחרת,

בתחילת הקמפיין עוד הייתי בנוהל הגעה למשחקים באצ' רמת גן ועידוד אבל אחרי מפח הנפש מול לטביה אני עם הנבחרת הזו גמרתי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע המצחיק היה שהפרשנים באולפן החליטו שאם הכדורגלנים הישראלים לא רצים ולא משחקים אז הם לא מוכנים לפרשן ולכן כל המשחק (המביש מאוד, דרך אגב) הם דיברו בניהם על עליבות המשחק, הכדורגלנים וכו' אבל פרשנות בשגנון של "בן עיון מוסר ליצחקי, מחזיר לבן עיון וכו" פשוט לא הייתה שם.

כל הליצנים שכל פעם קוראים לועדת חקירה בשביל להבין "איך קרה המחדל שלא עלינו למונדיאל" היו צריכים לראות את המשחק הזה ולהבין שעם הרמה הזאת ועם הכושר הזה,לא רק שאין לנו מה לעשות שם, אלא גם שאם חו"ח באיזה התערבות שמיימית היינו מגיעים לשם, זאת הייתה אחת הפאדיחות הגדולות של ישראל אי פעם!

אני כבר רואה את ה 12:0 שאנחנו חוטפים מקאמרון על המשחק הראשון :twisted:

דרך אגב, אני חושב שצריך להעיף את בניון לכל הרוחות מהנבחרת, לא עושה שם כלום חוץ מלהוריד את המוראל.

באנגליה הוא טיגריס בנגלי שעט על כל כדור ונלחם עליו בשיניים ופה, עוד לפני שהוא מגיע לארץ הוא כבר דואג שהיחצן שלו ישחרר הודעה לעיתונות שהוא בדיוק פצוע ולכן ספק אם ישחק.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניון הוא בסופו של יום פרחח , וההתנהגות שלו בהפסד ללטביה הוכיחה זאת.

הוא לא מגיע ונותן את הנשמה לנבחרת, הוא מתאמץ רק במקום בו הוא צריך להוכיח משהו וזו הבעיה בעצם.

כל עוד לא יעשו כאן עבודה יסודית מבחינת אקדמיה לנוער וחינוך לספורט , אנחנו לא נגיע לשום מקום.

תסתכלו על יוון : קבוצה שבשנות ה90 היינו מאכילים אותה חמישיות , אם תרצו - סוג של לוקסמבורג.

ב2004 לקחה את אליפות אירופה , שחקניה נמצאים בליגות הבכירות והיום נחשבת כפייבוריטית בבית.

נ.ב. לדעתי הנבחרת ממוקמת בין הנבחרות בעולם מבחינת איכות, כמו שהספונסר שלה ממוקם בין יצרני הטלויזיות ... :D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן האחרון נראה כאילו השחקנים עולים לשחק בלי חשק ורק בשביל שלא יגידו שהם לא רוצים לשחק בנבחרת.

אם הם לא רוצים להשקיע גם בנבחרת, שלא ישחקו! עדיף שיתנו לצעירים שיתנו את הנשמה על המגרש מאשר לשחקנים כאלה.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שכל קמפיין הסיפור הזה חוזר על עצמו, המאמן אשם, השחקנים אשמים, ההתאחדות אשמה.

יש לפרשנים בארץ בעיה, הם מסרבים להכיר בבינוניות של הנבחרת, מה לעשות - אין לנו חלוצים טובים, ההגנה תמיד הייתה החלק החלש של הנבחרת, שוער סביר וקישור בינוני פלוס.

אי אפשר לצפות מבניון שיקח את הנבחרת עליו, אין לו כישורי הנהגה. בליברפול יש את ג'ררד שהוא הקפטן, לכן לבניון יותר קל להביא את היכולות שלו במשחקים של ליברפול.

חוץ מבניון, איזה שחקן משחק בצורה סדירה באירופה? לא זכור לי שחקן כזה.

הבעיה של הנבחרת היא יותר רצינית, כל שנה מדברים על התשתיות, אין שום דרך, מה הכוונה דרך? איפה התשתיות, התקציבים לקבוצות הילדים/נערים. עובדה שנבחרת הנוער עד גיל 19 חטפה שלישיה מאזרבייז'ן לפני כמה ימים, שלישיה עוד בבית (באצטדיון נס ציונה).

בקיצר, החלפת מאמן - בין אם זה חוס הידינק או איל ברקוביץ, לא תפתור את הבעיה, הבעיה רצינית יותר ונמצאת בשורשים(קבוצות הילדים והנוער).

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, אני חושב שצריך להעיף את בניון לכל הרוחות מהנבחרת, לא עושה שם כלום חוץ מלהוריד את המוראל.

באנגליה הוא טיגריס בנגלי שעט על כל כדור ונלחם עליו בשיניים ופה, עוד לפני שהוא מגיע לארץ הוא כבר דואג שהיחצן שלו ישחרר הודעה לעיתונות שהוא בדיוק פצוע ולכן ספק אם ישחק.

בניון הוא בסופו של יום פרחח , וההתנהגות שלו בהפסד ללטביה הוכיחה זאת.

הוא לא מגיע ונותן את הנשמה לנבחרת, הוא מתאמץ רק במקום בו הוא צריך להוכיח משהו וזו הבעיה בעצם.

כל עוד לא יעשו כאן עבודה יסודית מבחינת אקדמיה לנוער וחינוך לספורט , אנחנו לא נגיע לשום מקום.

.

בניון לא צריך ללכת לשום מקום והוא ממש לא פרחח, הוא השחקן הישראלי הכי טוב של זמננו בלי ספק.

שחקן מהחמישיה הכי טובה של ליברפול.

א' כל לכל שחקן יש ימים גם קצת יותר חלשים.

והקמפיין הזה כל הנבחרת משחקת על הפנים, הוא לא יכול כל הזמן לסחוב את הנבחרת לבד שמסביבו יש לא מעט עליבות.

וגם קשטן לא משחק איתו חכם, ממתי בניון הוא שחקן כנף ?

בניון הוא פליימייקר התקפי שצריך לשחק באמצע מתחת לחלוץ בחופשיות.

גם בניטז חוטא בזה ושם אותו בצד, אבל בכל הפעמים שהוא הסיט את ג'רארד לאחור ושיחק עם בניון מתחת לטורס, השיפור היה מיידי.

כך גם קשטן צריך לעשות איתו בנבחרת.

אם הנבחרת לא הייתה חשובה לו, כמו שאתם טוענים, הוא לא היה מתרעם על החילוף שלו במשחק מול לטביה.

זה מראה רק עד כמה אכפת לו, והוא ואנחנו יודעים שהברקה אחת קטנה שלו יכולה לסיים משחקים בקלות.

זאת לא הפעם הראשונה שהוא מתנהג ברגישות ולוקח ללב,

מי שזוכר את המשחק מזמן במחזור הסיום שהוא שיחק בהפועל ב"ש נגד מכבי חיפה, הוא נתן את הנשמה שלו במשחק והם ניצחו 1-0,

אבל בכל זאת ירדו ליגה והמצלמה התמקדה בו בסוף והוא בכה מהצער.

לאחר מכן ב-99' ששיחק בחיפה אלי כהן המאמן רצה להוציא אותו מהמשחק ובניון שכמובן היה השחקן הכי טוב שם, לא רצה לצאת.

ואם אתם זוכרים איך זה נגמר בסוף, אלי כהן פוטר ובניון נשאר.

ודרך-אגב, את חוכמת המשחק של בניון, המסירות הגאוניות והמגע קסם עם הכדור אי אפשר ללמוד באף אקדמית נוער ואף חינוך ספורט,

זה משהו שאתה נולד איתו.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהיה ב99 לא נכון ב2009.

גם ברקוביץ' הוא פרחח ושחקן מוכשר ולטעמי הכי טוב בכל הזמנים.

התפקוד שלו במגרש לא קשור לזה שהוא לא חד מול השער ומאבד הרבה כדורים.

אגב, יש דוגמאות נוספות: מסי משחק גרוע מאוד בנבחרת ארגנטינה, אבל בברצלונה הוא השחקן מס' 1 בעולם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב הזה בו לישראל עדיין היתה הזדמנות לעלות מהבית הזה גם אחרי שהיא הפסידה ליוון וללטביה מראה איזה הזדמנות פיספסנו כאן , הזדמנות שלא תחזור עוד הרבה מאוד שנים.

נבחרת ישראל בהנהגת קשטן בעטה בהזדמנות הזו ועל זה האחראים צריכים לשלם כבר עכשיו.

האשליה הגדולה כאילו אנחנו עדיין בתמונה היא הדבר הגרוע ביותר, האשליה הזו קיימת מאז ימי גרנט והיא נוצרה בגלל שבכל הקדנציות מאז ועד היום הנבחרת שיחקה בשביל לא להפסיד וכשמחקים ככה לא מגיעים לכלום.

לא אכפת לי שנפסיד, אני רוצה להנות מהנבחרת ובאופן אישי לא נהנתי ממנה כבר שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניון ...הוא השחקן הישראלי הכי טוב של זמננו בלי ספק.

שחקן מהחמישיה הכי טובה של ליברפול.

א' כל לכל שחקן יש ימים גם קצת יותר חלשים.

סבבה, אני מסכים,לכל שחקן יש ימים פחות טובים.

עכשיו בא נראה מתי בליברפול היו לו ימים טובים (כמעט כל משחק) ומתי בדיוק בנבחרת היה לו משחק טוב?

עזוב משחק, מתי היה לו מהלך אחד בודד מבריק?

אני כבר לא ממש זוכר אבל זה בטוח היה מזמן.

אם הנבחרת לא הייתה חשובה לו, כמו שאתם טוענים, הוא לא היה מתרעם על החילוף שלו במשחק מול לטביה..

ההתרעמות הייתה כי זה פגע לו בכבוד, משהוא בסגנון של "אני השחקן הכי טוב בארץ, אני משחק בליברפול, למה מי אתה שתוציא אותי?"

אם אתה שואל אותי, היה חייב להעיף אותו החוצה גם אתמול.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...