Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך משתמשים בטרימר (רוטר)

almog_shron
שימו לב! השרשור הזה בן 5308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לפני כמה ימים יצא לי לדבר עם אבא שלי על רוטר (זה שמיכינים איתו את הטבעות עץ שעליהם יושבים הרמקולים)

אבא שלי רצה לעשות לי הפתעה אז הוא קנה לי רוטר שהוא בעצם טרימר ואני לא יודע איך לעבוד איתו ואני מחפש כבר כמה ימים מדריך באינטרנט ואני לא מוצא עם מישהו יוכל לעזור לי אני ישמח.

זה הדגם שיש לי 3709 Makita

O151116.jpg

יש לי עוד שאלה.

האם כדי לי להחליף אותו במשהו יותר גדול או שהוא יודע לעשות את העבודה כמו רוטר רגיל?

:evil:SEAT IBIZA CUPRA-R:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רוצה לדעת איך

עושים טבעת רגילה עגולה, וטבעת עם שני מדרגות מדרגה ראשונה שתתפוס את הגריל ומדרגה שניה שהרמקול ישב עליה

יש לי הרבה צורות של סכינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרומק כתב,רוטר הוא כלי עבודה שמסוגל ליצור מספר רב של תבניות,בהתאם לסכינים וצורת חומר הגלם אותו מעבדים.

באופן כללי לדעתי לא נראה לי שה - 3709 Makita מסוגל לייצר טבעות לרמקולים או עיגולים בכלל.ולכן אם יש אפשרות להחליף את הכלי אז תחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי לדעתי לא נראה לי שה - 3709 Makita מסוגל לייצר טבעות לרמקולים או עיגולים בכלל.ולכן אם יש אפשרות להחליף את הכלי אז תחליף.

חבל שאתה מטעה אותו, הוא כן יכול לחתוך עם כלי כזה טבעות. זה אותו דבר כמו רוטר רק קטן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך מספר ראשים ושבלונות, מקום עבודה יציב ומאוורר.

או פנה לנגר קרוב לביתך.

אופציה שלישית : תגיד מידות ואפשר לדאוג לטבעות למחר :wink:.מרוב הטבעות אין לי מקום במושב אחורי :|

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להעליב, אבל זה לא המקום לחפש בו קורס נגרות :wink:

זה קצת כמו לומר 'קניתי רתכת - איך אני בונה דלת?'.

כמו עם כל כלי עבודה - צריך ללמוד טכניקות עבודה בסיסיות, להכיר את אפשרויות ומגבלות הכלי. כמו כן, חשוב מאד לדעת לעבוד בצורה בטוחה.

הצעתי - קפוץ לנגר ובקש ממנו להראות לך כיצד להשתמש ברוטר תמורת תשלום. תוכל לבקש ממנו ליצר טבעת ולעקוב אחרי צורת העבודה שלו.

עריכה:

תראה מה חיפוש קטן העלה.

רק שמור על האצבעות.

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאם כבר אבא שלי קנה לי והביא לי את זה במיוחד שאני ילמד איך להכין טבעות אז למה לא ללמוד באמת איך משתמשים בזה..

יש לי מישהו שמביא לי טבעות אבל לא נעים לי כבר לבקש אז אני מעדיף גם לעשות לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר ישראל (JUNIOR 66 ) השבוע יסביר לי איך לעבוד עם זה ובכל זאת אני מחליף אותו ליותר גדול

עריכה:

מה שיש לי זה טרימר בגלל זה אני שואל איך עובדים עם זה כי זה קטן ונירא אחרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הייתי ממליץ לך להחליף אותו לרוטר עם פלטה מרובעת.

רוטר עם פלטה מרובעת יודע לעשות יותר דברים מאשר פלטה עגולה.

צילמתי בשבילך את שלי כדי שתבין איך עושים עיגולים.

1.אתה דוחף את המוט ברזל לכי זה שמופיע בתמונה ונועל אותו עם הפרפר למידת העיגול הרצויה,לצורך חריטת המדרגה הפנימית חצי גובה.

2.אתה נועץ את המוט ברזל במרכז העיגול למידה ומתחיל לעבוד.(אני במקום השפיץ שם בורג)

שים לב שהחריטה הזאת צריכה להתבצע בשלבים שלבים כדי שלא להרוג את הסכין.

אחרי שניהיה לך חרוט חצי גובה,אתה משחרר את המוט מהפרפר לפתוח קוטר גדול יותר,אבל הפעם זה לחיתוך סופי.(כל עובי העץ)

וכך נוצר לך חישוק מדורג.

חשוב שתשים לב למרחק הנעץ/שפיץ עד לתחילת הסכין ולא אחריו,כך אין לך תלות בקוטר הסכין ובפספוס מיותר במידה.

jpg.gifתמונה 055.jpg (231.6 KB) jpg.gifתמונה 061.jpg (145.6 KB) jpg.gifתמונה 071.jpg (219.4 KB)

תמונה 055.jpg

תמונה 061.jpg

תמונה 071.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרימר זה לפינישים עדינים,עיגול פינות וכולי...

רוטור זה כבר לחיתוך לעיבוד משטחים יותר מסיבים. למי שלא יודע אך לעבוד איתו, שילמד קודם כל על הטרימר.

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר להעלות פרוייקט מסודר עם תמונות אני חושב שזה יהיה נחמד.

אני יכול להחליף רק למקיטה מצאתי את הדגם הזה אבל הוא כבד... (5 קילו) והוא לא מרובע כמו שאמרת

W385445.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...