Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גריז גרפית אינו תוקף אטמי גומי. האם הוא גם אינו תוקף אטמי סיליקון?

mush
שימו לב! השרשור הזה בן 5304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בריאטור החימום ב205 שברכבי הרכבתי אטמי סיליקון ולא גומי.אטמים אלו ברמה גבוהה בהרבה מהגומי ועמידים בחום גבוה וללא אפקט ההתייבשות שאופיני לאטמי הגומי.

השאלה כזו...

בעת ההרכבה מומלץ להשתמש בחומר מסכך למנוע עיוות של האטם, דבר שעלול לגרום לנזילה.

אינני מעוניין להשתמש בספרי סיליקון,אלא בחומר סמיך יותר.משחה/גריז/אולי אפילו ווזלין,אם הוא לא תוקף סיליקון.

האם גריז גרפיט יתקןף סיליקון וייבש אותו?

האם ווזלין פשוט יעשה אתהעבודה ללא נזק עתידי?

אם לא אז עלמה אתם ממליצים?

נ.ב

יש לי גם פנס צלילה עם אותה נקודה בדיוק(יש אטמי סיליקון )

תודה

רוצה להצחיק את אלוהים...

ספר לו את התוכניות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

כול גריז מיסבים איכותי יספיק

אים אתה יכול לעבור מהמוסך שלי אתן לך גריז ללא תשלום

בברכה יוסי זיסו ( רחוב סלמה 44 פינת הראש 2 ת"א - 052-6677411)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריאטור החימום ב205 שברכבי הרכבתי אטמי סיליקון ולא גומי.אטמים אלו ברמה גבוהה בהרבה מהגומי ועמידים בחום גבוה וללא אפקט ההתייבשות שאופיני לאטמי הגומי.

השאלה כזו...

בעת ההרכבה מומלץ להשתמש בחומר מסכך למנוע עיוות של האטם, דבר שעלול לגרום לנזילה.

אינני מעוניין להשתמש בספרי סיליקון,אלא בחומר סמיך יותר.משחה/גריז/אולי אפילו ווזלין,אם הוא לא תוקף סיליקון.

האם גריז גרפיט יתקןף סיליקון וייבש אותו?

האם ווזלין פשוט יעשה אתהעבודה ללא נזק עתידי?

אם לא אז עלמה אתם ממליצים?

נ.ב

יש לי גם פנס צלילה עם אותה נקודה בדיוק(יש אטמי סיליקון )

תודה

אפשר להבין באיזה אטמים מדובר? תמונה גם תעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אים כבר עוסקים בתעופה אז האטמים הם חלק ממכלול

כלומר באום הנועלת יש חריץ . בחריץ זה באה דיסקית אטימה מחומר סיליקוני קשיח ואחרי כן באה טבעת הגומי ( כן גומי )

וכול החלק + האום עשויים מסגסוגת אלומיניום תעופתי ( וכן כמו שמרק רשם אין צורף בחומר סיכה אלא רק בחיבורי דלק שם כן מגרזים את האטמים )

בברכה זיסו יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיסו, אני לא מדבר על אטמים במערכות ההידראוליות אלא אטמים למניעת כניסת מים.

ביסעור קיימים אטמי סיליקון בין מקרן שמן של ממסר ראשי לבין המניפה וגם בין מקרן שמן מנוע למניפה ולא קיימת שום הוראה טכנית למרוח חומר סיכה/מגן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שכל ההודעה שלך לא ברורה. לא ברור על אילו אטמים אתה מדבר בכלל.

הצגת הסיליקון כחומר המועדף לאטם היא ממש ממש לא נכונה. במקרים רבים גומי- ויטון, בוטיל, ניטריל, EPDM וכיו"ב עמידים יותר מסיליקון. הכל תלוי באפליקציה. אטמי סיליקון בהחלט לא מתאימים לכל מקרה ובהחלט מתייבשים.

לגבי חומר סיכה- לעיתים דרוש שימוש בחומר סיכה לצורך ההרכבה. חומר הסיכה מאפשר הרכבה חלקה והתיישבות האטם במקומו. לכל אטם יש להתאים גריז ייעודי, וגם שעושים זאת לעיתים יש נפילות, כך שאם ניתן להרכיב בצורה טובה ללא גירוז האטם זה עדיף. בכל מקרה גריז גפריט איננו אחד הלובריקנטים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיסו, אני לא מדבר על אטמים במערכות ההידראוליות אלא אטמים למניעת כניסת מים.

ביסעור קיימים אטמי סיליקון בין מקרן שמן של ממסר ראשי לבין המניפה וגם בין מקרן שמן מנוע למניפה ולא קיימת שום הוראה טכנית למרוח חומר סיכה/מגן.

שלום רב

האים רשמתי כי יש צורך בגירוז באמים אלו . אני רשמתי שיש גירוז במערכות דלק ( מטוסי נוסעים )

נ.ב אל תשכח ששם הרכיבים הם מאלומיניום

בברכה זיסו יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...