Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2008 1800 מרגישה עייפה בלחיצה על הגז

High Octane
שימו לב! השרשור הזה בן 5300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם.

ברשותי הונדה סיויק 2008 1800 ידנית. עברה כ 28 אלף. לפני טיפול שני.

לאחרונה אני מרגיש בתופעה מוזרה, האוטו כאילו מתעצל להאיץ , לא ברמה מוגזמת, כמעט ואפשר לא לשים לב לזה. אבל בהשוואה לתאוצה לשאר מכוניות מסביב נראה כאילו האוטו לא סוחב.

בנוסף מורגש לפעמים מין קיק קטן בלחיצה על הגז. כאילו שנפתח פתאום משהו במנוע.

בנוסף מרגישים בלימת מנוע חזקה בעזיבת הגז בהילוכים 1 ו 2 , וממש קצת ב3.

אני לא יודע האם זה תופעה\תקלה, או משהו פסיכולוגי שלא שמתי לב אליו לפני זה.

אבל משהו פתאום מרגיש שונה.

אגב אין שום נורה שדולקת, צריכת הדלק מצויינת כמו שהייתה.

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עדיין במסגרת אחריות מה שאני מציע לך זה לגשת למוסך המרכזי של חברת מאיר בראשון לציון להתלונן על התקלה (שאתה טוען שקיימת), קיים שם בוחן שיבצע נסיעת מבחן כמו כן יש מצב שקיימים קודי תקלה אך לא נדלקת נורת התקלה, והכי חשוב הם יכולים לבצע נסיעת מבחן כשהם מחוברים למחשב האבחון ולראות את פרמטרי חיישני המנוע בזמן אמת ולראות אם באמת קיימת תקלה כלשהי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ גם להקדים את הטיפול ולראות אם יש שינוי, בקורולה בזמנו היה לי חוסר סחיבה מטורף כ2000 קילומטר לפני טיפול, אחרי הטיפול הרכב השתפר פלאים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק כמובן אחרי הטיפול אם זה נשאר או לא.

פשוט רציתי לדעת איזה דברים יכולים לגרום לזה. האם פילטר אוויר סתום? ( הסתכלתי הוא נראה די נקי).

משהו בסגנון הזה האם יכול לגרום לבעיה כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק כמובן אחרי הטיפול אם זה נשאר או לא.

פשוט רציתי לדעת איזה דברים יכולים לגרום לזה. האם פילטר אוויר סתום? ( הסתכלתי הוא נראה די נקי).

משהו בסגנון הזה האם יכול לגרום לבעיה כזאת?

במידה וזה רכב שנוסע כל הזמן בפקקים,בעיר וכדומה' אפילו מומלץ לקחת אותו לנסיעת "קריעה" קצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך באוטו מערכת VSA ( מערכת בקרת אחיזה). מערכת זו גורמת לנהג להרגיש מוזר בנסיעה כי היא מחליטה כמה כוח להעביר למנוע ויכולה לבלום את המנוע בעת הצורך.

תנסה לכבות את המערכת VSA על ידי לחצן ותראה אם אתה מרגיש הבדל בנסיעה.

שים לב שמערכת VSA נדלקת מחדש בהתנעה ואין אפשרות לכבות אותה קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא האוטו בעיקר נוסע בכבישים בין עירוניים וכמעט וללא פקקים, כביש 85 למי שמכיר. לעיתים יש שם עומסים אבל לא כבדים מאוד.

לגבי ה VSA , לא נראה לי שזאת הבעיה, מפני שלפני זה לא הייתי מכבה אותה. מה גם שכאשר המערכת נכנסת לפעולה מרגישים את זה וגם יש נורה שמחווה את הפעולה של המערכת. ככה זה לא נראה כבעיה שגורמת ה VSA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך באוטו מערכת VSA ( מערכת בקרת אחיזה). מערכת זו גורמת לנהג להרגיש מוזר בנסיעה כי היא מחליטה כמה כוח להעביר למנוע ויכולה לבלום את המנוע בעת הצורך.

תנסה לכבות את המערכת VSA על ידי לחצן ותראה אם אתה מרגיש הבדל בנסיעה.

שים לב שמערכת VSA נדלקת מחדש בהתנעה ואין אפשרות לכבות אותה קבוע.

כאילו שלהונדה שלו יש 450 כ"ס והרכב כל הזמן דורש מהמערכת לסרס את המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לכל מי שמעוניין לדעת האם התסדרה התקלה.

אז ככה לאוטו נעשה טיפול 2 ב 30K, החולף שמן , פילטר שמן , ופילטר אוויר.

הבלימה הקצונית של המנוע הפסיקה, כנראה כתוצאה מפילטר אוויר חדש שלא חסם את כניסת האוויר.

תודה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...