Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכה ב- TSI [מכה בהורדת הילוכים]

Nee.A
שימו לב! השרשור הזה בן 4928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב : גולף 5 TSI DSG , הספק : 140 כ"ס נתקבל ב 06/2008

תאור הבעיה : בנסיעה איטית, בלחיצה קלה על בלמים (כמו למשל ברמזור, פקק, או לפני מעבר חציה או בכניסה למעגל תנועה ) הרכב מאט והמהירות יורדת מתחת ל 10 קמ"ש בערך 8 קמ"ש במצב D ההילוך יורד עד 2 ולא לראשון, ואז שאני מרפה מהבלמים ונותן גז ( לחיצה קלה) אני מרגיש קפיצה, שלפעמים היא קלה אבל לפעמים זה מרגיש כמו מכה . היגעתי למוסך עם מנורה צהובה ואחרי בדיקות ארוכות הם החליטו שיש בעיה באחד הקוילים, הזמינו חדשים והחליפו, המנורה הצהובה נכבתה.

בבדיקה בנסיעה, הקפיצה נשארה, חזרתי אחרי חצי שעה למוסך וביקשתי שמחשהו מהמוסך יתלווה אלי לנסיעה, בעל המוסך התלווה אלי וביקשתי ממנו שהוא ינהג. איך שאנחנו יוצאים מהמוסך הרגשנו את המכה הוא עשה סיבוב שבמהלכו זה קרה עוד פעם. חזרנו למוסך והוא ביקש שיעשו כיול מחדש לגיר שבמהלכו המחשב איתר עוד בעיה, והפעם שסתום אחד במערכת הטורבו, הם החליטו לא להחליף את השסותם ובינתיים לתאם מועד חדש כדי לקבל חוות דעת מהמהנדס הראשי וזה השלב שאני נמצא בו עכשיו...

הערות, דעות ותגובות יתקבלו בברכה...:wink:

ראיתי שחשוב לשתף במקרה הזה

ואני אעדכן בהמשך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

עידכון 6/11/2009

השסתום המדובר הוחלף הגמגום והקפיצות במהירויות נמוכות נמשך.

ובנוסף היום האוטו נכבה לי באמצע נסיעה בפקק, בפעם השניה תוך שבועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עידכון 4/02/2010

אוקי אז קודם כל מגיע כל הכבוד למוסך שטיפל בנו מי שיצטרך (ומקווה שלא) אני ממליץ.

ולענינינו, הוחלף המחשב ששולט בתיבת ההילוכים (זו תיבה מסוג DSG) אני מאוד מרוצה מהתוצאה, אולם אני מרגיש עליה קלה בצריכת דלק, אבל בסה"כ אני מרוצה מהתוצאה, מרוצה מהאחריות שהיבואן סיפק.

מדד אחד שאני לא יכול לבדוק זה השפעה על ההספק למרות שניראה לי שאין סיבה לדאגה אבל הייתי רוצה לדעת בודאות שהמנוע המיוחד הזה מצליח לספק ולהעביר לגלגלים את ההספק שהוא אמור.

*** תנסה לא לשחק יותר מידי בגודל הפונט - הנהלת הפורום***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והאחריות של פולקסווגן היא רק לשנתיים :shock:.

הבעיה עם אחריות באופן כללי שאינה מפצה את הלקוח על הזמן שהוא בזבז במוסכים. הרי אין שום סיבה שבנאדם שרוכש רכב חדש ב150K יצטרך לבזבז את זמנו במוסכים. נכון, יש אחריות, אבל מי אמור לפצות על הזמן שבוזבז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפצות לפי שכר מינימום, שכר ממוצע במשק, או ממוצע של 3 משכורות אחרונות?

הנה יבואן (עם מוניטין לא הכי חיובי) לוקח אחריות ומתקן את הרכב ועדיין תמיד ניתן יהיה למצוא דברים שליליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
לפותח השרשור - אני מקווה שלא עברו באמת שלושה חודשים בין שני העדכונים האחרונים...

עברו ועוד איך עברו ותאמין לי זה לא באשמתנו, בנוסף עד לאחרונה הבעיות נמשכות הוחלף הטורבו בשל נזילת שמן ולפני כשבועיים נדלקה מנורה צהובה והוחלף עוד שסתום במע' הטורבו. זה נראה כאילו הבעיות לא הולכות להיגמר

אשמח לקבל עיצות לגבי מה אפשר לעשות זה רכב שעלה לנו 150K גרם לנו להרבה כאב ראש ותסכולים והחברה לא מעוניינת להתחשב בשום דבר חוץ מהבטחות ומילים לא קיבלנו כלום איך זה אפשרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני או שיש המון תקלות בפולקסוואגן?

היתה לי גולף 99 עם המון בעיות וכולם אמרו לי אין על פולקסוואגן, אבל אני שם לב כי לא רק הדגם שלי היה דפוק {בעיקר בעיות גיר} גם דור 5 וגם דור 6 מנוע tsi גיר dsg הכל חארטה הם פשוט בעיתים מידי. למה ממשיכים לקנות אותם ויותר מיזה תמיד משבחים אותם על לא מאומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...