Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת נעליי אדידס

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 5303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדבור על הנעל הזאת:

http://www.sneakerobsession.com/wp-content/uploads/2009/08/adidas-porsche-design-s2.jpg

באיביי קיימים המון שילובי צבע של הנעל,בארץ הצלחתי למצוא בכמה חנויות את הנעל אבל רק שחורה או לבנה,מישהו יודע אולי על מקום שמחזיק את הנעל במבחר צבעים באיזור המרכז?

מה המכס על הנעליים במידה ולא יהיה בררה להזמין מאיביי?:cry:

תודה מראש.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנעלים+המשלוח יעלו פחות מ-50 דולר אז יש פטור ממכס. אם יותר - בדוק באתר של המכס.

מה דעתך על האדידס האלה ? (אמנם לא בעיצוב פורשה אבל עדיין בתחום הרכב...)

19072009024.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראת טוב,אבל הדגם ישן לפי מה שאני זוכר.

באתר המכס רשום 30.5 אחוז,ככה שיוצא לא משתלם.:cry:

התקשרתי לרוב חנויות אדידס במרכז וכולם מחזיקים 2 דגמים בלבד שהם שחור ולבן.:cry:

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש ראיתי כאלה נעליים בצבע אדום , עיצוב "פרארי" במחיר של 300 ש"ח .

מה שכן , לא יודע אם זה היה זיוף או דבר האמיתי , כי זה היה בחנות באחד הכפרים בצפון.

:shock2::snipersmi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נע בין 400-500

עשיתי חיפוש באיביי, והמחיר פחות או יותר עם מיסים והכל יוצא בערך כמו בארץ.

אני אישית לא מבין למה הרבה אנשים מתלהבים מהנעליים האלו :x

תנסה לחפש בארץ, מקסימום תזמין מאיביי ותבקש מהמוכר להצהיר על החבילה מחיר מתחת ל-50 דולר.

אני עשיתי את זה המון פעמים, ואף פעם לא עצרו את החבילה במכס. הקניה האחרונה שלי מאיביי היתה לפני שבועיים, קניתי נעלי אסיס והחבילה הגיעה ישירות לדואר הראשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"על טעם ועל ריח..."

המחיר באיביי נע בין 80-100 דולר,לפי טבלת המיסוי יש 30.5 אחוז ככה שיוצא יותר יקר.

דיברתי עם אדידס סניף שנקין ונאמר לי שיש להם כ-7 סוגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש ראיתי כאלה נעליים בצבע אדום , עיצוב "פרארי" במחיר של 300 ש"ח .

מה שכן , לא יודע אם זה היה זיוף או דבר האמיתי , כי זה היה בחנות באחד הכפרים בצפון.

לחבר שלי יש בדיוק כאלו נעליים באדום לא מזוייפות.

רציתי לקנות גם אבל לא נשארו עוד מהצבע האדום.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הסניף בנמל דיברתי ולהם יש דווקא את המבחר הכי קטן של הדגם הזה,לא נראה לי שיסכימו להזמין זוג אחד.

מה ההגיון שמחיר הנעליים בחנות אדידס גבוהה מאשר בחנות רגילה?הם הרי קונים בכמות רצינית יותר.:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ביקרתי בשנקין,קיים אצלהם דגם הפורשה אבל לא המדובר אלא משהו של פריקים,דגם שלא ראיתי אפילו באיביי.

החיפוש נמשך...:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצאו הנעליים ועוד במידה שלי(לאף אחד כמעט לא היה מידה 45 בשום צבע),בעזריאלי מודיעין:

http://content.nordstrom.com/ImageGallery/store/product/Gigantic/18/_5655298.jpg

כמו בקישור רק בצבע זהב.

במהלך החיפושים ביקרתי בהרבה חנויות אדידס,חייב לציין את המבחר הענק שקיים בעזריאלי מודיעין.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם יש במידה שלך,

אבל שווה להתקשר

http://www.eastbay.com/product/model:95130/sku:098326/adidas%20Originals%20Porsche%20Design%20S2%20-%20Men%27s?supercat=home&cm=GLOBAL%20SEARCH%3A%20KEYWORD%20SEARCH

שולחים לארץ בוודאות [קניתי מהם כבר כמה זוגות]

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...