Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת כרית אויר דולקת וצופר לא עובד אחרי החלפת מסרק הגה - סוזוקי איגניס

iddn
שימו לב! השרשור הזה בן 5315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי סוזוקי איגניס 2001 , לפני כחודשיים התגלה חופש בהגה . והחלפתי את מסרק ההגה במוסך (לא מוסך סוזוקי)

השבוע ביקרתי במוסך סוזוקי המרכזי בקשר לתקלה אחרת (ניקוי מערכת EJR או משהו כזה), וביקשתי שיבדקו למה הנורית

של כרית האויר דולקת וגם למה הצופר לא עובד (לעובדה שהצופר לא עובד שמתי לב רק יום לפני שהגעתי למוסך).

החשמלאי עשה כמה בדיקות כולל בדיקת מחשב ואמר לי שהסליל שבתוך ההגה קרוע (כנראה הסליל של כבלים חשמליים של מערכת כריות האוויר הצופר וההגה החשמלי...)

וגם אמר שכנראה זה שהחליף לי את מסרק ההגה גרם לזה...

שאלתי היא האם זה סביר שזה מה שקרה? האם יכול להיות שאני גרמתי לזה?

דיברתי בטלפון עם זה שהחליף לי את המסרק הגה והוא אומר שאין סיכוי שהוא גרם לזה...

שאלה נוספת , נניח ובאמת הסליל קרוע , יש דרך זולה ופשוטה יותר לתקן את זה מאשר מה שאמרו לי במוסך סוזוקי?

(אמרו לי שצריך להחליף את כל הידית הגה או משהו כזה.. וזה עולה 1500 ש"ח)

תודה רבה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מחליפים או מפרקים מסרק הגה ברכב בעל כרית אויר, יש להקפיד על נעילת ההגה במצב המרכזי שלו ולהקפיד להחזיר את המסרק שהוא נמצא במרכזו אחרת סליל כרית האויר יקרע ולכן יש כאן בודאות נזק של המוסך שהחליף את המסרק הגה.

אין דרך לתקן סליל כרית אויר וידרש להחליפו בחלק חדש או משומש.

תעמוד בתוקף מול המוסך שביצע את העבודה כי הוא זה שגרם לנזק. אם צריך תערב גורמים באיגוד המוסכים., הלשכה להגנת הצרכן ומשרד התחבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...