Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נוזל\חומר לסתימת חורים ברדיאטור יכול לטפל בנזילה ממשאבת מים -פיאט טמפרה 94

micam
שימו לב! השרשור הזה בן 7351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אז ככה-

יש לי כבר תקופה נזילת מי קירור ובימים האחרונים היא החריפה והגיעה למצב כזה שיוצאות מספר טיפות בשניה (זה המון) - מה שגרם לשלולית ענקית של מים ירוקים מתחת לאוטו.

חרתי כרגע מהמוסכניק (שבדיוק היה בדרך הביתה) והוא אמר שכנראה זה המשאבת מים

(אני מדגיש שהמים נוזלים רק שהמנוע קר.

רציתי לשאול:

1. האם החומר לסתימת חורים יכול לעזור לי במקרה הזה (יש לי גם שבבי מתכת וגם חומר נוזלי ) - מה אופן השימוש בהם? (כשהמנוע קר? חם? לאן לשפוך אותם (אין פקק לרדיאטור בטמפרה)- הם יכולים

לגרום גם נזק כלשהו?

2. היום כבר התיאשתי מלקנות כל פעם נוזל קירור שמימלא יהפוך לשלולית בעוד כמה שעות אז שמתי תרכיז מי קירור (1:4) ובמקום מים מזוקקים שמתי מים מהמכונה של תמי בר (עד כמה שאני יודע היא עובדת על אוסמוזה הפוכה ככה שזה אמור להיות בסדר- השאלה היא איך אני יוציא אותם אח"כ מהמערכת?

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף את המשאבה וזהו.

חומר סתימה לא יעזור

הקטע שאין לי מושג מאיפה באה הנזליה ולהחליף את המשאבה זה אומר לפתוח טיימינג וסיפור.

יש לך נסיון על החומרים האלו? אתה יודע איך להשתמש בהם?

ועוד שאלה על הדרך - החומרים האלו (שנועדו לרדיאטור) יכולים לעזור גם במקרה של חור קטן בצינור - נניח בין בחיבור אל המשאבה או ממנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמי בר אינו עובד באוסמוזה הפוכה. הוא מבוסס על שני אלמנטים מסננים ומנורת UV.

ולעניינך - אם הנזילה היא מחיבור צינור חיצוני, אפשר לסתום אותה עם מבחר חומרים אפוקסיים. אם היא פנימית מהמשאבה - אין מנוס מלהחליף משאבה.

החומרים הסותמים חורים ברדיאטורים עובדים רק על רכיבים סטטיים וגם זה בעירבון מוגבל. אם הנזילה אצלך היא מאטם במשאבה, שנמצא בין חלקים נעים - שום חומר לא יסתום את זה ליותר מאלפית השניה הראשונה מרגע שהמשאבה מתחילה להסתובב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החומרים הללו אשר נועדו לסתום חורים במע' הקרור הינם תרופות זמניות ולא אמצעי תיקון לאורך זמן.

הפתרון הרצוי הוא החלפה ו/או תיקון ע"י בעל מקצוע.

מדוע להסתפק בתרופות הרגעה למחלה סרטנית, הרי הנזק שיכול להגרם כתוצאה של חוסר מים והתחממות המנוע הוא גדול יותר לאין שעור מאשר הח'/תיקון כלשהו במע'.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...