Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על תצוגת רדיו דיסק של פיונר - פעם מופיעה ומפעם נעלמת

arthur88
שימו לב! השרשור הזה בן 5284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פאנל של פיונר 5950 - בזמן האחרון כשה אני מכניס אותו לא תמיד יש לי תצוגה ואז אני צריך להפיל את הפאנל ולהחזיר שוב ואז יש תצוגה. לפעמים היא בכלל נתקעת וצריך ללחוץ על הפאנל קצת וזה מסתדר.

לפעמים אני לא מוציא את הפאנל וכשה מדליק את האוטו עדיין אין תצוגה וצריך לעשות את כל הפעולות שאמרתי.

מה הבעיה? איך אפשר לסדר את זה שיחזור לקדמותו?

תודה לעזורים ושבוע טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שאלו את אותה השאלה, אני לא מבין למה לא לבצע חיפוש :roll:

נסה לנקות את מגעי הפאנל והמכשיר + לאפס את המכשיר ע"י לחצן ה RESET או שליפת הצמה מאחורה לכמה דקות.

אם זה לא עובד כנראה שהבעייה היא ב FLAT CABLE שמחבר בין תושבת הפאנל לגוף המכשיר או בפאנל עצמו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ינסה לנקות את המגעים של המכשיר.

לגבי ריסט - לא נראה לי שזה יעזור כי כבר הייתה לי איזושהיא בעיה באוטו שלא היה מצבר ואז בעצם כל ההגדרות במכשיר התאפסו שזה בעצם סוג של ריסט.

לגבי שליפת הכבל מאחורה - איך אני מוציא את הרדיו דיסק מהמקום שבו הוא מותקן? עם מברג דק? איפה הוא אמור להכנס?

תודה לעוזרים ושבוע טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב לאחר תקופה מה שהפנאל יוצא ונכנס ובוא נקרא לזה "פעיל" אולי חיבור או חוט פנימי כלשהו קצת רופף אז המסך מקבל ניתוקים כאלה ואחרים שלא תמיד קשור למערכת חשמלית קבועה.

הייתי ממליץ לבדוק אצל מתקן אמין או בעל יידע בתחום שיוכלו לסייע לך בפתרון הבעיה בכך שיראו על אמת בעינים את התקלה.

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מנסיון אישי שקרה לי-לדעתי התשובה של איתמר מתאימה לבעייתך.הFLAX עושה בעיות מרגיזות ואחרות בשימוש רב.

סיפור קטן של עד 200 שח.תלוי במעבדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם 2 פיוניר עם תקלה דומה - פרק את הפאנל ונקה (עדיף עם אלכוהול) את המגעים מאחורי הפאנל ואת המגעים על גבי הר"ד שמתחברים לפאנל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לך את 2 האופציות הכי נפוצות.

1. המגעים מאחורי הפאנל. לנקות עם אלכוהול.

2. הכבל חיבור בין החלק היורד לבין המכשיר.

3. אופציה פחות נפוצה. תקלה בתוך הפאנל. הלחמות. חיבורים.

אופציות 2+3

רק טכנאי יכול לאתר / לאבחן. ולתקן

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...