Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מתלבט בין לאנסר 94 1600 אוטומט לבין ניסן סאני 93 1600 אוטומט

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 7135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה

הלאנסר היא יד ראשונה מאדם ששומר עליה נורא, יש לה מגנזיום מנוע שנוסע מצויין וכך גם נראה.

הלאנסר היא 1600 אוטומט יצור של 94

הניסן סאני יד שניה 122 אלף קילומטר ויד שניה דגם slxi משהו כזה...

גם כן 1600 אוטומט.

בעיקרון שניהן יפניות אם אותם כוחות פחות או יותר ומהירות סגירה דומה.

ושניהן עולות 23 אלף כל אחת מהן.

על איזה רכב הייתם הולכים, מבחינת אחזקה, אמינות, נוחות, איכות סבירה ומראה?

אשמח לקבל כל פרט בעיינין גם כאן וגם בהודעה פרטית

תודה רבה

כפיר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אם הזכרון שלי לא מטעה אותי בשנה הזו הלאנסר שווקה עם 113 (!) כ"ס.

מה גם אתה אומר שהיא שמורה

מה גם שיש לה אלומיניום

מה גם שהיא בשנה צעירה יותר

אני הייתי הולך עליה.

לגבי אמינות - אין לי מושג ירוק.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המכוניות די דומות בנתוני הפתיחה שלהן וגם מבחינת מה שהרכב נותן, לדעתי הכף יכריע לכיוון הלאנסר עקב סחירותה הרבה יותר.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן והלנסר הספיציפית אכן שמורה במיוחד ולכן כדאית אך באופן כללי היו לנסרים שסבלו מבעיות בגיר,אמינותה של הניסן היא ללא תחרות ומדובר באפס תקלות,סחירותה טובה ולא מעט מחפשים רכב שכזה הנותן תמורה מצויינת ביחס למחירו (כמובן למי שמחפש משהו כמו ניסן/טויוטה/מיצובישי/מזדה וכיו"ב).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה

הלאנסר היא יד ראשונה מאדם ששומר עליה נורא, יש לה מגנזיום מנוע שנוסע מצויין וכך גם נראה.

הלאנסר היא 1600 אוטומט יצור של 94

הניסן סאני יד שניה 122 אלף קילומטר ויד שניה דגם slxi משהו כזה...

גם כן 1600 אוטומט.

בעיקרון שניהן יפניות אם אותם כוחות פחות או יותר ומהירות סגירה דומה.

ושניהן עולות 23 אלף כל אחת מהן.

על איזה רכב הייתם הולכים, מבחינת אחזקה, אמינות, נוחות, איכות סבירה ומראה?

אשמח לקבל כל פרט בעיינין גם כאן וגם בהודעה פרטית

תודה רבה

כפיר.

אני הייתי הולך על הסאני בגלל שמדובר ברכב ללא שוק מזהיר וזה אומר שאפשר להוריד מהמחירון (אבל מצד שני גם כשתמכור יהיה קצת בעיה).

התשובה היא לעשות נסיעת מבחן על 2 הרכבים ואז להחליט מה יותר מתאים לך. אם גם הנסיעת מבחן לא עזרה אז פשוט לבחור ברכב הכי שמור שאתה מוצא (כמובן לאמת את זה ע"י בדיקה במכון).

אבל תקח בחשבון שמדובר ברכבים שכבר 10 שנים על הכביש וזה אומר שהמצב התחזוקה של כל רכב משתנה באופן דרסטי וזה משפיע על האספקטים של הרכב (כח, נוחות, איכות הרכבה וכו') ולכן מומלץ לעשות נסיעת מבחן על כמה שיותר רכבים בשביל שתקבל תמונה כמה שיותר ברורה ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

זה בסדר אחי תודה, רכשתי כבר לפני שלושה חודשים מאזדה 626 עלתה אומנם 35 אבל שווה כל שקל

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמחזיק לנסר מאותה שנה אוטומטית, כבר שנתיים, אני יכול להגיד לך שגם אני סבלתי מ-0 תקלות עד כה והאוטו באמת סיפק את צרכיי מעל ומעבר.

הבעיה היחידה - הדלק.

אגב, המחירון בסביבות 5 יותר לאוטומט.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...