Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזו קופת חולים עדיפה?

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 3796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני בקופת חולים מכבי.

אישתי בכללית.

כשיגיעו הילדים הם יהיו בכללית.

המרפאה אצלנו בישוב של כללית.

האם כדאי לעבור לכללית משיקולי נוחות?

יש בכלל הבדל בין הקופות חולים?

תודה.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיקולי נוחות אני חושב שכדאי , אם כבר ליידך יותר נוח ועדיף.

סה"כ בכללי ברמת הנתינה והשירות ואני מייחס לחברי המושלם/זהב/פלטיניום וכל סוגיהם של החברות

כללית מציעה הטבות לא פחותות ממכבי.

וגם המון מהרופאים שלה הם מהמומחים בבתי החולים.

אני אישית בלאומית וסה"כ עד להיום מאוד מאוד מרוצה!

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי היתה בכללית - היתה דיי לא מרוצה , עברה למכבי ומאז מאושרת.

אני במכבי מבערך מתי שהייתי ביסודי, אולי אפילו לפני - ותמיד קיבלתי שירותים מצויינים ורופאים מצויינים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה ביישוב קטן תלך על מה שיש.

תמיד הלתבטנו אם לעבור למכבי, אבל בסופו של דבר יש לנו ביטוחים גם בהפניקס (לדעתי לא משנה באיזו קופה אתה - ביטוח נוסף חייבים). מצאנו רופאה ממש נחמדה לנו, ורופאה נחמדה גם לילד - וזהו. אם לא היינו מוצאים - היינו עוברים למכבי.

אני בכוונה כותב שהרופאות נחמדות ולא טובות, כי טפו טפו טפו אני לא רוצה לדעת אם הן באמת טובות (ודעתי על רופאים היא שאם מה שמגיע עליהם זה לא 100% TEXT BOOK, ממילא הם לא יודעים לאבחן זאת כמו שצריך).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו. בעבר הרחוק, כללית זה היה מקום שכדאי לברוח ממנו

בגלל החיבור להסתדרות וכיו"ב, היום הרבה יותר חשוב אילו רופאים נמצאים בסניף,

ובאיזה סניף אתה נמצא, מאשר קופת חולים מסוימת.

רחרח אצל השכנים, או כל מי שאתה מכיר שחבר שם באותו סניף ספציפי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן - מסכים עם החברה מעלי.

הסיבה העיקרית שאנחנו מרוצים היא שמצאנו כמה רופאים מעולים בתחומים שאנחנו היינו צריכים (מעולים = עזרו לנו מאוד עם בעיות רפואיות כאלו ואחרות בכל מני תחומים) שהיו נגישים ועם מרפאות ביתיות שבהם אפשר לקבוע תורים במהירות ובנוחות - מה שהיה חסר במקומות אחרים.

שורה תחתונה היא אכן בעיקר איזה רופאים יש קרוב אליך.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד תוספת: תמיד חשבתי שהגינה ירוקה יותר במכבי. ואז חבר קרוב שלי היה צריך לקבל שם טיפול אורטופדי כלשהו. היה יותר גרוע מאשר בכללית.

מצד שני, לפני כמה שנים התפרסמה כתבה שמכבי שילמו קצת כסף לאיכילוב כדי שהחולים שלהם יקבלו מיטות ליד החלון.

אין מה לעשות, עדיף להיות בריא ועשיר מעני וחולה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

הייתי בכללית עד גיל 18. אחרי הצבא עברתי למכבי. יש לנו ביטוח נוסף, פרטי, בהראל.

הבעיה היא שבמושב שלנו יש מירפאה של כללית בלבד וברור לי שלילדים עדיף את המרפאה של המושב שיש בה רופא משפחה טוב ומוכר.

הבעיה היא שאני דיי מבסוט מהרופאים המומחים של מכבי ואני קצת חושש שבכללית יש קצת עומס יתר, בנוסף, בכל ענייני בירוקרטיה שהיו לי איתם הם היו מאוד זריזים וששים לעזור. אני מתלבט:roll:

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר אתה שואל רק לגביך?

אם כן, ואתה נייד, ואין לך בעיה עם זה שהמרפאה שלך לא במקום מגוריך - תישאר איפה שאתה מרוצה.

הילדים - חשוב שיהיו במרפאה בבית, כי אז לא צריך לנייד אותם על כל כאב אזניים. האשה - שתהיה בכללית עם הילדים , כי ככה הם משלמים מחיר מוזל במושלם.

הביטוח של הראל לא עוזר ביום יום, אלא במצבים יוצאי דופן כמו ניתוחים, התייעצויות, השתלות , תרופות שלא בסל וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת שרופא משפחה טוב - יש לזה משמעות רבה.

גם מאבחן מחלות בתחום שלו, וגם יודע לאיזה, רופא מומחה צריך לגשת עם בעיה כזאת או אחרת, ולאיזה אסור :x.

אם מדובר ברופא משפחה כזה, ואין לך מישהו מבני משפחה\חבר קרוב, שעובד בקופה אחרת ויכול לסדר לך את העניינים (גם בירוקרטיים וגם רפואיים),

תישאר במרפאה בישוב שלך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכוונה כותב שהרופאות נחמדות ולא טובות, כי טפו טפו טפו אני לא רוצה לדעת אם הן באמת טובות (ודעתי על רופאים היא שאם מה שמגיע עליהם זה לא 100% TEXT BOOK, ממילא הם לא יודעים לאבחן זאת כמו שצריך).

וזאת כותב מישהו שעוסק במקצוע שבו 99 אחוז מהעוסקים בו מוציאים שם רע לשאר. :lol:

לפותח השרשור - הכל אותו הדבר.

אני אישית מעדיף את הכללית כי הם הכי גדולים ויש מרפאות שלהם בכל חור , אז גם אם מחר תעבור דירה-

מרפאה של הכללית כמעט בטוח תהיה במרחק קצר ממך.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

מקפיץ השירשור מהאוב.

אשמח לדעת אם יש המלצות כיום לקופת חולים מסויימת?

אני בכללית, לא מרוצה!

להשיג רופא זה ממש לא מהיום להיום.

עד ה1.10 היה להם רופא תורן ללא תור החל מ19:00 עד 23:00, זה בוטל.

ט.ר.מ היה חינם בשישי שבת והיום זה בוטל. {40 שקל בשבת-80 ביום רגיל}

לא איתרתי סניף של מאוחדת בפסגת זאב. {יש בעטרות, מעניין שאצל הערבים פתוח כל יום מ8 עד 22:00, מישהו אמר הפליה מתקנת?}

מכבי יש רק סניף אחד עם שעות לא ממש נוחות - סגור ברביעי ובשישי.{מרפי חרא!}

ולאומית רחוק מהבית - איזה 5 ק"מ שלא הכי נעים ללכת שאתה עם שפעת.

מה לעשות?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אל תגיד לי שאתה אצל בר לוי...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...