Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט לנצ'יה דלתא HF Turbo ל2.0 16V אטמוספרי.

שימו לב! השרשור הזה בן 2231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני דווקא הייתי הולך ללא ספק על הטורקיז. מיוחד ושונה מאוד.

אם לא הטורקיז - בורדו. קח בחשבון מה מביא איתו שינוי צבע (זמן, עלויות).

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - אדום פרארי.

גם יפה, וגם קרוב (פחות או יותר) לאדום הנוכחי של הרכב שלטעמי מאוד מתאים לו.

"יחסוך" גם הבדלי צבע חדים לגבי פנים הרכב (במידה ואתה אינך מתכוון לצבוע גם את הפנים כמו שאמיר 74 רשם כבר קודם).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לך על איך שאתה משקיע בלנצ'יה שלך. ניכר שאתה אוהב מאוד את האוטו.

גם אני כמוך אהבתי מאוד את האוטו הראשון שלי ושמרתי עליו קרוב אליי עד היום עשרים ושלוש שנים אחרי רגע הקניה.

כתוצאה מכך גם קיבלתי כמה החלטות שאולי לא היו הנבונות ביותר, אבל אני סולח לעצמי כל פעם שאני נכנס לאוטו.

האם עבר לך בראש למצוא אינטגרלה משנתון דומה באירופה או דרא''פ? ההגה שמאלי ב99% מהמקרים, וHF אף פעם לא תהיה אינטגרלה,ולא רק בגלל הפנסים העגולים מקדימה. לאינטגרלה גם סיכוי גדול בהרבה להצדיק (גם למי שאינו חובב קלאסיות) את ההשקעה הרבה שלך משום שהיא מכונה נחשקת בהרבה בארץ ובעולם כולו.

אינטגרלה 8 שסתומים משנת 88 עדיין לא נסקה במחיר. פתרון אחסון לשנתיים ניתן למצוא (פנה בפרטי אם מעניין אותך) בעלות סבירה. בעוד שנתיים כשניתן יהיה לייבא אותן לישראל אין לדעת איפה יהיו המחירים.

תמשיך להנות, ולדעתי רק אדום לפי קוד הבנייה המקורית. ORIGINAL BUILD.

גדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, הצבע היחיד הוא Rosso Monza 155 של ppg בלבד. את השיפוץ של שלי סיימתי ממזמן עם המנוע והטורבו המקורי. כל ההשקעה של בניית המנוע מחדש ושיפוץ כל המכלולים + מליון חלקים מקוריים מחו"ל כולל כסאות ריקארו עם הריפוד המכוער המקורי של מיזוני. כל השיפוץ + כל העלויות לא מגיעים לעלות של טויוטה קורולה בת חמש כך שאני נהנה מהרכב כל שבוע בלי לחשוש יותר מדי. בזמנו השתעשעתי ברעיון להשיג אינטגרלה בגרסת ה16 שסתומים אבל לדעתי רכב שלייבא אותו עובר את ה300K ש"ח הוא רכב שאני לא אוכל להנות ממנו בלב שקט. גם כך ה hf מושכת משום מה יותר מדי סקרנים. (הספור של הhf והקונטאש הוא אחד מהם אבל זה לפעם אחרת). בכל מקרה אני לא התעניינתי לשפר את הרכב אלא להחזיר אותו למצב מקורי לחלוטין. הhf היא הגירסא המקורית והטהורה של הדלתא וג'יוג'ארו. לפני מספר שבועות לקחתי אותה לנס הרים עם טויו פרוקסס r888. חוויה מדהימה. ביום יום אני נוסע על איטלקית חזקה הרבה יותר אבל הhf הרבה יותר מהנה. אגב גם מבחינת אמינות הרכב לא יאמן וזו גם הסיבה שהחלטתי להשאיר את הכל מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למפרגנים והמגיבים.

כמו שחבתי,

אשאיר את הצבע מקורי.

היי דודי,

אני מכיר אותך.

ראיתי את הרכב אצל מומי בזמנו ואפילו דיברנו בוואטסאפ :)

מזל טוב על סיום השיפוץ.

אני שמח לדעת שיש עוד "משוגע" כמוני שמסכים שהוא חווית נהיגה גם בתור הנעה קידמית.

ואני מסכים איתך לגמרי לגבי המקוריות.

מבחינת הספקים, הHF TURBO עם 140 לעומת 155 במנוע הנוכחי שאצלי, קג"מ די דומה.

לפי הנתונים על הנייר, אני מניח שזה מרגיש די דומה.

עדין אין לי R888, אך כבר מT1R אני מאוד נהנה.

מאוד אשמח לעשות נסיעה משותפת בעתיד.

לגבי קוד הצבע המקורי,

תודה.

יש לי אותו שמור בתור פתק בטלפון

:lol:

ואני מסכים עם שניכם שאינטגרלה זה ממש לא רלוונטי,

העלות שלה מטורפת כבר היום והלוואי ואוכל להרשות לעצמי לרכוש אחת בעתיד מבחינה כלכלית.

עריכה אחרונה על ידי itamareiny

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהממת למרות כל החוסרים,

מחכה לתמונות אחרי שהכל יהיה במקום.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...