Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעילה מרכזית חדלה לפעול, במה להתמקד?

bosss
שימו לב! השרשור הזה בן 5316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנעילה המרכזית ברכבי(הונדה סיוויק 97)חדלה לפעול, ברכב אין אזעקה בכלל, הנעילה היתה מופעלת דרך "שלט נוחות" מקורי שהגיע עם הרכב כשנקנה חדש מהחברה(יד ראשונה), כל העניין החל ביום בו ניתקתי את כל הפיוזים ברכב בשל בעיה אחרת(במזגן) שלא קשורה לנוכחית, ומאז הנעילה המרכזית הפסיקה לעבוד, במה עליי להתמקד במקרה כזה?

גם החלפתי סוללה חדשה בשלט אך עדיין התקלה קיימת.

אגב יש לציין שגם כאשר אני פותח את דלת הנהג/נוסע עם המפתח רק אותה הדלת בלבד נפתחת, דבר שלא היה בעבר (עם פתיחה במפתח היו נפתחות כל ארבעת הדלתות)

תודה רבה מראש והמשך סופ"ש נעים ושקט לכל חבריי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. במידה וניתקת את כל הנתיכים, יש סבירות גבוהה ששכחת להחזיר את זה שאחראי על הנעילה המרכזית.

2. עד כמה שזכור לי, בדלת הנהג נמצא ה"מוח" של הנעילה המרכזית.

במידה וכל הנתיכים תקינים ונמצאים במקום, רצוי להמשיך בבדיקה של תקינות אותו "מוח".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק אני חולק על דעתך כי למייטב ידיעתי ברכב הנ"ל אין שום שלט מקורי פשוא יש מערכת של "בוש" שאונם הוא קיבל אותה עם הרכב אך ההתקנה בוצעה כאן בארץ.

בדיוק כמו שקוברה מתקינים אזעקות במאזדה פורד.

ועוד דבר נגיד והייתה קיימת תקלה שהיא כתוצאה מניתוק המתח ליחידה עדיין הנעילה המרכזית מהמפתח הייתה אמורה לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה: מה קורה כשהשלט מדי פעם מחליט שהוא לא פותח/סוגר את הנעילה המרכזית?

האם זה אומר בהכרח סוללה או שיש עוד משהו? (כי הסוללה יחסית חדשה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע בדקתי שוב את תקינותם של כל הנתיכים מבחינה וויזואלית ע"י הוצאת כל נתיך בנפרד והחזרתו וכולם נראים תקינים, מה גם שלפי "המפרט" שמופיע על כיסוי בית הנתיכים לא ראיתי שמצוין נתיך השייך לנעילה המרכזית.

מה הסיבה שהנעילה לא עובדת גם ע"י פתיחה/סגירה באמצעות המפתח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק אני חולק על דעתך כי למייטב ידיעתי ברכב הנ"ל אין שום שלט מקורי פשוא יש מערכת של "בוש" שאונם הוא קיבל אותה עם הרכב אך ההתקנה בוצעה כאן בארץ.

בדיוק כמו שקוברה מתקינים אזעקות במאזדה פורד.

ועוד דבר נגיד והייתה קיימת תקלה שהיא כתוצאה מניתוק המתח ליחידה עדיין הנעילה המרכזית מהמפתח הייתה אמורה לעבוד.

לא שמתי לב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיאן צודק: ברכבי הונדה בשנים הנ"ל אין נעילה מרכזית/מערכת אזעקה מקורית מהיצרן והורכבו כאלה ע"י היבואן מתוצרת בוש.

לכן, אין נתיך ששיך לנעילה המרכזית בלבד.

ובחזרה למה שאמרתי: כנראה שה"מוח" של הנעילה המרכזית התפגר. הוא נמצא בתוך דלת הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי לבדוק אותו תצטרך לפרק את הריפוד של הדלת בכדי לאפשר אליו גישה.

גש לכל מתקין מערכת/אזעקות שמכבד את עצמו והוא יוכל לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...